Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку често мастурбирате?

+24
мирАл
PhiLL * E
комшивка
Stefk0
Punk
psycho
Ludi Milojko
Odyssey
DamjanMitreski
nance
hollow
корун
sokol
Jordison
Marej
Болиглава
Fantom
mitan
Master
L S D
Mary Jane
T&T
The Breaking Dawn
kojgode
28 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 3:42 am

А излгедат јас не се разбирам многу многу во ова, шо е внатрешно а шо надворешно, ако можит да ми разјасниш
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 3:44 am

Внатрешно е при секс на пример, ко ќе ми влегвит предмет и така да свршам Smile))
А надворешно е само со допир на клиторис.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 3:46 am

Marej напиша:Внатрешно е при секс на пример, ко ќе ми влегвит предмет и така да свршам Smile))
А надворешно е само со допир на клиторис.

Ааааа и кое е побрзо, кое е поубо?
хахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 3:46 am

Ееее, то не кажвам :D И плус индивидуално е, за кого како.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 3:51 am

хехехехехе
ок ок
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Нед Јан 25, 2009 4:49 am

Odyssey напиша:
Marej напиша:Околу 20ина мин.

Аман бе, 20?


20 мин ама 4 пати квалитетно
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 8:31 pm

T&T напиша:
Odyssey напиша:
Marej напиша:Околу 20ина мин.

Аман бе, 20?


20 мин ама 4 пати квалитетно

машала
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Stefk0 Пон Јан 26, 2009 2:18 pm

Odyssey напиша:
T&T напиша:
Odyssey напиша:
Marej напиша:Околу 20ина мин.

Аман бе, 20?


20 мин ама 4 пати квалитетно

машала

Богами стварно..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 4:13 pm

mitan напиша:
T&T напиша:Пречесто
тука е партнерот крив....

аку го имаш....
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Ludi Milojko Пон Јан 26, 2009 8:48 pm

T&T напиша:
Odyssey напиша:
Marej напиша:Околу 20ина мин.

Аман бе, 20?


20 мин ама 4 пати квалитетно
ubavo ubavo
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by PhiLL * E Вто Јан 27, 2009 7:51 pm

јас да ви кажам право ... се чувам за првата брачна ноќ верувале или не ... сакам да ми биде романтично сфаќаШ?
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by мирАл Вто Јан 27, 2009 7:53 pm

PhiLL * E напиша:јас да ви кажам право ... се чувам за првата брачна ноќ верувале или не ... сакам да ми биде романтично сфаќаШ?

Не знам колку ќе бидит романтчно, имат да излегвит низ уста ко ќе се испразниж Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by PhiLL * E Вто Јан 27, 2009 7:55 pm

мирАл напиша:
PhiLL * E напиша:јас да ви кажам право ... се чувам за првата брачна ноќ верувале или не ... сакам да ми биде романтично сфаќаШ?

Не знам колку ќе бидит романтчно, имат да излегвит низ уста ко ќе се испразниж Razz


Таман ќе и е ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by мирАл Вто Јан 27, 2009 7:56 pm

PhiLL * E напиша:
мирАл напиша:
PhiLL * E напиша:јас да ви кажам право ... се чувам за првата брачна ноќ верувале или не ... сакам да ми биде романтично сфаќаШ?

Не знам колку ќе бидит романтчно, имат да излегвит низ уста ко ќе се испразниж Razz


Таман ќе и е ...

хахаVery Happy
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Master Вто Јан 27, 2009 7:56 pm

PhiLL * E напиша:јас да ви кажам право ... се чувам за првата брачна ноќ верувале или не ... сакам да ми биде романтично сфаќаШ?

Да видам да невервам
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by мирАл Саб Јан 31, 2009 4:54 pm

Тоа е моја пасија Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 12:15 am

kojgode напиша:Јас скоро секој ден по еднуш, ако сум многу напален и по појќе пати. Макс ми е 4 толку ми е силава. Иначе иам периоди на апситненција ко ќе ич не се паљам. То трајт макс 1 недела. Рекорд ми е 11 дена ко бев Шведска то се деси. итн. Сеа можда ќе се исповедат и некој друг.

4 пати максимум? малу бе Smile јас до 5-6 пати сум стигнал и то. Иначе по еднуш на ден али сеа период на апстиненција баш ме интересират колку ќе издржам. Засеа 3 недели хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 12:17 am

Marej напиша:Зависит од расположение, мојт да се завршит и со 5 ама не е то филингот, а и плус познато е дека машки многу побрзо свршавет од женски Smile

на идивиди читав машки без навреда Smile -  на женските не им се машките така потребни зш мошеле да свршет за околу 4 мин во просек а машкиве појќе Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Bleak Вто Фед 03, 2009 12:18 am

T&T напиша:
Odyssey напиша:
Marej напиша:Околу 20ина мин.

Аман бе, 20?


20 мин ама 4 пати квалитетно

Машала дркач хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Lastojca Вто Фед 03, 2009 12:24 am

PhiLL * E напиша:јас да ви кажам право ... се чувам за првата брачна ноќ верувале или не ... сакам да ми биде романтично сфаќаШ?

шо тропаш?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by МаКсач Вто Фед 03, 2009 12:37 am

Чеј се чуваш за да дркаш пред неа на прва брачна ноќ? Smile Мастурбирање темава брате не секс Very Happy

Иначе јас 2-3-4 пет шест пати неделно Smile
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by TONI Вто Фед 03, 2009 1:58 am

МаКсач напиша:Чеј се чуваш за да дркаш пред неа на прва брачна ноќ? Smile Мастурбирање темава брате не секс Very Happy

Иначе јас 2-3-4 пет шест пати неделно Smile
Па шо знајте,можда до тогаш не планира да дрка хахаха Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 3 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот