Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку често мастурбирате?

+24
мирАл
PhiLL * E
комшивка
Stefk0
Punk
psycho
Ludi Milojko
Odyssey
DamjanMitreski
nance
hollow
корун
sokol
Jordison
Marej
Болиглава
Fantom
mitan
Master
L S D
Mary Jane
T&T
The Breaking Dawn
kojgode
28 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 9:13 pm

sokol напиша:импотентен сум Twisted Evil
Јас препотентен.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 9:47 pm

Master напиша:Јас по еднаш месечно,на моменти, обично в када, друго нешо ве интересират?

браво за искреноста lol!
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 9:51 pm

во последно сум мн пасивен мн стагнирам со то....се дешават и 2 недели да поминет...најдолга стагнација ми е 3 или 4 месеци....инаку со секс барем 1 неделно мислам дека никој би немал потреба од самозадоволување....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by корун Пет Јан 23, 2009 9:53 pm

Ама само ти неделно се даваш, женскиве се чувет. Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 9:53 pm

ах заборајф....личен рекорд ми е 7 пати хахха во седмо мислам беше то
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 9:58 pm

корун напиша:Ама само ти неделно се даваш, женскиве се чувет. Very Happy
ххх така си мислиш ти...мисли си дека се чувет...море корун колку нас шо ни сакат душава нив дупло од то....да знајш
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by hollow Пет Јан 23, 2009 10:01 pm

Незнам во последно се поретко и поретко мојт 1-2 недело, а најдолго шо иам издржано е 1 месец
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 5:15 am

Пречесто
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by mitan Саб Јан 24, 2009 11:45 am

T&T напиша:Пречесто
тука е партнерот крив....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Болиглава Саб Јан 24, 2009 1:38 pm

Мене ме интересират, за женските: колку време отприлика ви трајт чинот на самозадоволување?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 2:21 pm

mitan напиша:
T&T напиша:Пречесто
тука е партнерот крив....

Не, тука се криви моите хормони Razz
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by mitan Саб Јан 24, 2009 2:30 pm

T&T напиша:
mitan напиша:
T&T напиша:Пречесто
тука е партнерот крив....

Не, тука се криви моите хормони Razz
па партнерот би требало да те задоволит доволно за да немаш потреба од самозадоволување....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Саб Јан 24, 2009 2:50 pm

mitan напиша:па партнерот би требало да те задоволит доволно за да немаш потреба од самозадоволување....

мала сум уште бе..... Wink
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by nance Саб Јан 24, 2009 4:58 pm

Ммм да мала си.....
nance
nance
Херој на форумов

Age : 33
Број на мислења : 143
Хоби(работа) : drapanje jajca
Забавен? : nda

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by DamjanMitreski Саб Јан 24, 2009 8:33 pm

[/quote]

мала сум уште бе..... Wink[/quote]
ne si, ama kako sto ti e najubavo taka da si teras, a bidejki za toa koristis samo raka i ima samo mazenje bilo so race ili jazik ne treba da se plasis i lezbejka da stanis :D

DamjanMitreski
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 6
Хоби(работа) : Ucam, zasega i uzivam
Забавен? : da

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 9:20 pm

Болиглава напиша:Мене ме интересират, за женските: колку време отприлика ви трајт чинот на самозадоволување?

Сега и мене ме заинтересира..
Ај некоја да ни разјаснит
ако сакат нормално
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Ludi Milojko Нед Јан 25, 2009 12:31 am

kojgode напиша:Абе се напалвев јас, ама можам да се контролирам.
ova kontroliranjevo od nance go nauci a? samo dan pocnis i ti za rezerva da zemas aman
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Болиглава Нед Јан 25, 2009 2:27 am

Болиглава напиша:Мене ме интересират, за женските: колку време отприлика ви трајт чинот на самозадоволување?
Дај бе ве прашав нешо или на ламарина тропам?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 2:45 am

Околу 20ина мин.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by psycho Нед Јан 25, 2009 3:17 am

Marej напиша:Околу 20ина мин.

О, боже! Crying or Very sad
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 3:20 am

Marej напиша:Околу 20ина мин.

Аман бе, 20?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 3:22 am

Зависит од расположение, мојт да се завршит и со 5 ама не е то филингот, а и плус познато е дека машки многу побрзо свршавет од женски Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Odyssey Нед Јан 25, 2009 3:26 am

Marej напиша:Зависит од расположение, мојт да се завршит и со 5 ама не е то филингот, а и плус познато е дека машки многу побрзо свршавет од женски Smile

А незнам то, зависит до ситуацијата и до то кој е поќе запален...
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Marej Нед Јан 25, 2009 3:35 am

Зависит дал зборвиме за надворешно или внатрешно свршавање кј женскиве, јас зборвев за надворешно.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Punk Нед Јан 25, 2009 3:38 am

аа марина појасни кај тебе шо се дешават вака не мојт
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? - Page 2 Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот