Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку често мастурбирате?

+24
мирАл
PhiLL * E
комшивка
Stefk0
Punk
psycho
Ludi Milojko
Odyssey
DamjanMitreski
nance
hollow
корун
sokol
Jordison
Marej
Болиглава
Fantom
mitan
Master
L S D
Mary Jane
T&T
The Breaking Dawn
kojgode
28 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Колку често мастурбирате? Empty Колку често мастурбирате?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 1:48 am

Колку често мастурбирате? Moжда некој ќе се срамит да кажит зато морам да постирам една реченица од Сигмунд Фројд:
The only thing about masturbation to be ashamed of is doing it badly.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Јан 23, 2009 1:55 am

мн срамна тема имаш одбрано хехе пак јака е Razz
ти кажи па ќе почнет љугево да признавет...Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 1:58 am

Јас скоро секој ден по еднуш, ако сум многу напален и по појќе пати. Макс ми е 4 толку ми е силава. Иначе иам периоди на апситненција ко ќе ич не се паљам. То трајт макс 1 недела. Рекорд ми е 11 дена ко бев Шведска то се деси. итн. Сеа можда ќе се исповедат и некој друг.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 2:08 am

Хехе темава. Алал ти вера којгоде за искреноста.
Јас не се осудвам да коментирам...засега
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 2:11 am

Не ни очеквам од женскиве многу, имат неколку исклучоци али не е битно. Ама мшкиве ќе се исповедет некој сигурен сум.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 2:14 am

kojgode напиша:Не ни очеквам од женскиве многу, имат неколку исклучоци али не е битно. Ама мшкиве ќе се исповедет некој сигурен сум.

Битно ти го скрши мразот...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 2:15 am

kojgode напиша:Јас скоро секој ден по еднуш, ако сум многу напален и по појќе пати. Макс ми е 4 толку ми е силава. Иначе иам периоди на апситненција ко ќе ич не се паљам. То трајт макс 1 недела. Рекорд ми е 11 дена ко бев Шведска то се деси. итн. Сеа можда ќе се исповедат и некој друг.

kako be svedska da ojs i ic da ne se napalis ?
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 2:15 am

Абе се напалвев јас, ама можам да се контролирам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 2:16 am

kojgode напиша:Не ни очеквам од женскиве многу, имат неколку исклучоци али не е битно. Ама мшкиве ќе се исповедет некој сигурен сум.

Ова демек провокација за да почниме и ние да зборвиме а? Razz:P
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 2:17 am

kojgode напиша:Не ни очеквам од женскиве многу, имат неколку исклучоци али не е битно. Ама мшкиве ќе се исповедет некој сигурен сум.Дискриминатор affraid
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 2:20 am

Ам кажав дек не очеквам вие како сакате сватите. Шо дискриминатор така е. Ај ти одговори на темава за да докажиш дека сум дискриминатор. What a Face
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 2:20 am

T&T напиша:
kojgode напиша:Не ни очеквам од женскиве многу, имат неколку исклучоци али не е битно. Ама мшкиве ќе се исповедет некој сигурен сум.

Ова демек провокација за да почниме и ние да зборвиме а? Razz:P
am kao sakas svatigo Razz:P sea i vie malce podruzetene vo temava vaka pendrek party ke e topickov :S:S hhh SmileSmile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 2:24 am

kojgode напиша:The only thing about masturbation to be ashamed of is doing it badly.

Добра реченица, ама уште никој го немат скршено мразот...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by kojgode Пет Јан 23, 2009 2:24 am

Дан ме заборај мене?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 2:27 am

kojgode напиша:Дан ме заборај мене?

Ам ти ја отвори темава....
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 7:20 am

Јас по еднаш месечно,на моменти, обично в када, друго нешо ве интересират?
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by mitan Пет Јан 23, 2009 8:31 am

Master напиша:Јас по еднаш месечно,на моменти, обично в када, друго нешо ве интересират?
шо користиш при целиот тој чин???дали некој посебни предмети или????
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 12:59 pm

mitan напиша:
Master напиша:Јас по еднаш месечно,на моменти, обично в када, друго нешо ве интересират?
шо користиш при целиот тој чин???дали некој посебни предмети или????


Леле темава е многу запаллива
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Master Пет Јан 23, 2009 1:08 pm

mitan напиша:
Master напиша:Јас по еднаш месечно,на моменти, обично в када, друго нешо ве интересират?
шо користиш при целиот тој чин???дали некој посебни предмети или????

неам некој предмет, рацеве само....и тушон понекогаш за стимулација.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 1:09 pm

Master напиша:
mitan напиша:
Master напиша:Јас по еднаш месечно,на моменти, обично в када, друго нешо ве интересират?
шо користиш при целиот тој чин???дали некој посебни предмети или????

неам некој предмет, рацеве само....и тушон понекогаш за стимулација.


хааааааххахаа
мојш и сапунот за да лизгат
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Fantom Пет Јан 23, 2009 1:46 pm

Ја го мљата мајмунот катаден, нешо ногу напаленко сум во последно време. Иначе најногу шо иам издржано е 6 недели полни (пост, јебешга).
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Болиглава Пет Јан 23, 2009 3:31 pm

Ебаве синкир ќе ви се згазиме од смеење или нешо ак признајте.

Иначе јас во последно време све поретко го млатам, 1-2 неделно. А ко копиљ во основно секој ден по 2 пати минимум го онаквев. Рекорд на апстиненција ми е 10тина дена.


Последната промена е направена од Болиглава на Пет Јан 23, 2009 4:55 pm. Мислењето е променето 1 пати
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Marej Пет Јан 23, 2009 4:54 pm

Twisted Evil albino
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Jordison Пет Јан 23, 2009 7:31 pm

Ednas na 2-3 dena, cak i 4
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by sokol Пет Јан 23, 2009 9:11 pm

импотентен сум Twisted Evil
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку често мастурбирате? Empty Re: Колку често мастурбирате?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот