Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како ви ѕвони мобилниот телефон?

+31
Gallowsraven
Mary Jane
Рокси
REGINA
*UnIqUe*
blesava008
The Breaking Dawn
Angelic
METALBOY
tHeJunKy
Bleak
Punk
grgrgr
xpert
Stefk0
L S D
Odyssey
hollow
Jordison
psycho
sokol
Џајко
мирАл
Alexandra
Кирил
zzz
Lastojca
mitan
Fantom
Болиглава
kojgode
35 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 2:22 am

Мене моментално ми ѕвонит насловната песна од хит серијата Pokemon gotta catch 'em all.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Болиглава Вто Јан 20, 2009 2:34 am

Rage Against The Machine - Guerilla Radio
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Fantom Вто Јан 20, 2009 3:15 pm

Ѓоко Танески - Охридска банка.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by mitan Вто Јан 20, 2009 3:49 pm

Громови на душа-Тоше ПроескиSmile
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 4:35 pm

кхем..јас имам една песна се викат Кам фил ми ин и сите со имале некогаш ретардирана нокиа сигурно ја знает
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by zzz Вто Јан 20, 2009 5:12 pm

СЕЛФ ЕСТЕЕМ-Д ОФФСПРИНГ
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Кирил Вто Јан 20, 2009 6:03 pm

не ми звонит, ми вибрират оооооООО

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Alexandra Вто Јан 20, 2009 7:18 pm

Is this love-Bob Marley
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by мирАл Вто Јан 20, 2009 7:25 pm

Си ги менвам од Mettalica- Enter Sandman, One, the unforgiven
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Џајко Вто Јан 20, 2009 7:27 pm

Jammin' - Bob Marley
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by sokol Вто Јан 20, 2009 10:57 pm

мене мн јако ми ѕвонит
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by kojgode Вто Јан 20, 2009 10:59 pm

sokol напиша:мене мн јако ми ѕвонит
хеахеахеахеа Како ме насмеа начит.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by psycho Вто Јан 20, 2009 11:56 pm

Lonely Day Soad
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Џајко Сре Јан 21, 2009 8:13 am

sokol напиша:мене мн јако ми ѕвонит
хаахахааахахааааааааааааааахаххахахаххаха не си нормален
хаааааааааааххахаххахаххаха Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Jordison Чет Јан 22, 2009 4:29 pm

No Boundaries - Michael Angelo Batio
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by hollow Чет Јан 22, 2009 6:14 pm

Lipps Inc - Funky Town
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Odyssey Чет Јан 22, 2009 8:57 pm

Caribe - Tristan Garner
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by L S D Чет Јан 22, 2009 9:12 pm

uste ti e taja? najaka e kazi i jas ja imav staeno na vremeto Razz inace sea e neso kao guru josh project- infinity2008(klaas_remix) Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Stefk0 Нед Јан 25, 2009 7:08 pm

Scar Tissue - RHCP. Закон песна.
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by xpert Нед Јан 25, 2009 7:29 pm

тарара рам тарам тарам
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by мирАл Пон Јан 26, 2009 8:26 pm

Cow & Chicken, 100% сум сигурен дек ве интересираше ХиХасха Razz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by grgrgr Вто Јан 27, 2009 3:25 pm

абвгдѓежзѕијклљмнњопрстќѕфхцчџш

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Punk Саб Јан 31, 2009 4:21 pm

No feelings- Sex Pistols
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 2:00 am

Хм.... Ain't Talkin' 'Bout Love - Van Halen и вбрации истовремено дур пејт... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Bleak Вто Мар 03, 2009 2:02 am

Сеа баш ја менаф онака ми текна... Pearl Jam - Alive... за да не се осеќам ко умрен такви ми се денојве хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Како ви ѕвони мобилниот телефон? Empty Re: Како ви ѕвони мобилниот телефон?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот