Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали Шар Планина вистина распукала?

+7
sokol
Stefk0
комшивка
Fantom
Mary Jane
kojgode
Џајко
11 posters

Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Џајко Пон Јан 19, 2009 10:09 am

Што мислите? Дали текстот на оваа песна е вистинит и дали оваа планина навистина распукала??? Еве ви ја песната сами пресудете и изнесете го своето мислење
https://www.youtube.com/watch?v=l652zwyS-cU Question
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 12:00 pm

Па според фотографиите што ги има на интернет мислам дека тоа е само мит.
Дали Шар Планина вистина распукала? Geop3Дали Шар Планина вистина распукала? Taratur.com_Paris_brada4
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Mary Jane Пон Јан 19, 2009 1:17 pm

Јас мислам дека песнава е измислена само за заплашување на народот, да не оди в планина, туку да си работи по нивите...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Fantom Пон Јан 19, 2009 7:55 pm

А дали навистина Биљана платно белеше или само муабети и ваѓет низ градов?
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by комшивка Пон Јан 26, 2009 5:11 pm

Fantom напиша:А дали навистина Биљана платно белеше или само муабети и ваѓет низ градов?

Абе не е само низ градов, цела Македонија сеа ја знајт.. Лее го запустија момичето..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Stefk0 Пон Јан 26, 2009 8:53 pm

Абе и мама ме учеше и караше.. ама пак не си заљубив мома лилјана..
Stefk0
Stefk0
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 113
Хоби(работа) : Pijandura
Забавен? : Веројатно?

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by sokol Пон Јан 26, 2009 9:03 pm

абе а вистина лихнида кајче веслаше????
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Lastojca Пон Јан 26, 2009 9:07 pm

то е дезинформација најголема
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by kojgode Пон Јан 26, 2009 9:21 pm

А вистина станало моме да заиграт? њаааа
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Mary Jane Вто Јан 27, 2009 1:10 am

Stefk0 напиша:Абе и мама ме учеше и караше.. ама пак не си заљубив мома лилјана..

Ама тато да Embarassed
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by grgrgr Сре Јан 28, 2009 12:38 am

Мислам дека то е една од најголемите мистерии која секако ги заинтригирала и најголемите научници.По долги обиди,погодувања и слично сфатиле дека не вреди да си ги тупат своите глави во врска со тоа прашање оставајки им простор на идните генерации да го докажат тој феномен со нови методи.Што се однесува на Лихнида има фотографии каде што навистина весла кајче затоа со сигурност можам да потврдам дека тоа е чиста вистина и не се работи за никаква шпекулација.

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Marej Сре Јан 28, 2009 12:40 am

Јас пак слушнав дека користела пента.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 28, 2009 3:01 am

Marej напиша:Јас пак слушнав дека користела пента.

Да, отпрвин, ама после ко снемало морала со веслање...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 12:14 am

ко и снемало бензин ко гориво користела мелени плашици ( бог да 'и простит ) Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Lastojca Пон Фед 02, 2009 12:16 am

kojgode напиша:А вистина станало моме да заиграт? њаааа

ево веке 15тата минута изминува како немам прекинато да се смеам за ова...не знам шо се изнасмеав толку...ама од она моено хроничноно смеење...катастрофа
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали Шар Планина вистина распукала? Empty Re: Дали Шар Планина вистина распукала?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот