Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

+36
RoTkViCa
Lastojca
Ivana
STIFLER
METALBOY
PhiLL * E
ноунејм
Bleak
Obibos
Fantom
Unforgettable
KikS
noviot
malina
pankerishte
Punk
nice
mitan
folder
мирАл
hollow
nance
Mary Jane
комшивка
Alexandra
Ludi Milojko
T&T
fairy
Odyssey
корун
Marej
Џајко
Master
kojgode
Болиглава
The Breaking Dawn
40 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Ivana Пет Мар 27, 2009 12:59 pm

nance напиша:Ќе одам до мецофорте и келнеркине ке имет трауми поради сескуалните фантазии кои ќе ги исполнувам и испробувам на нив.

хахааха зато ти Мецо кисниш `?
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by мирАл Пет Мар 27, 2009 5:21 pm

STIFLER напиша:
мирАл напиша:
STIFLER напиша:Ке ги из**ам сите убај фуфи и после ја зеам пушкана од рамбо и ке ги убијам сите негативни фаци=)

Будала си, не си нормален
Ти немат така да напрајш?

За то дека ќе ги из**ам No доџи јуче, а пушкана од Рамбо на аукција била купена јебига ништо ич Neutral
Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Lastojca Пет Мар 27, 2009 5:22 pm

опасни !!!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by мирАл Пет Мар 27, 2009 5:24 pm

Lastojca напиша:опасни !!!

Најубав одговор на темава Razz
Шо би напрајле ак ви е последен ден?
- Опасни! Smile

Се зезам
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Lastojca Пет Мар 27, 2009 5:52 pm

мирАл напиша:
Lastojca напиша:опасни !!!

Најубав одговор на темава Razz
Шо би напрајле ак ви е последен ден?
- Опасни! Smile

Се зезам

ем опасни ем шеги ..абе аман!
иначе јас неам појма шо би напрајла..би потрошила мн пари на глупости и би го поминала времето со тие шо ги сакам и мн би јадела..мухаха! и би запалила дел од гимназијата исто така!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 27, 2009 6:24 pm

јас би изела колку шо можам и не можам благо.....она дури да се напрајс ко прасе во фацата хахаха......и др...шо знам ништо посебно....би се видела со сите шо ги сакам и би им кажала колку ги сакам Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by lela Пет Мар 27, 2009 8:48 pm

Би им кажала на сите дека ги мразам и дека се многу лоши,дека ми е мило што ќе умрам -најмногу затоа што веќе не ќе морам да им ги гледам лицата и дека се ужасни , дека никогаш не сум ги сакала (и тоа особено оние што ги сакам најповеќе на светов ),и цел ден би се потрудила да им зборувам за да бидам убедлива.И сето ова само затоа што сакам што помалку да страдаат по мене!

lela
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by мирАл Пет Мар 27, 2009 8:51 pm

lela напиша:Би им кажала на сите дека ги мразам и дека се многу лоши,дека ми е мило што ќе умрам -најмногу затоа што веќе не ќе морам да им ги гледам лицата и дека се ужасни , дека никогаш не сум ги сакала (и тоа особено оние што ги сакам најповеќе на светов ),и цел ден би се потрудила да им зборувам за да бидам убедлива.И сето ова само затоа што сакам што помалку да страдаат по мене!

Џабе пена ќе ти фатит устата Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by lela Пет Мар 27, 2009 8:54 pm

мирАл напиша:
lela напиша:Би им кажала на сите дека ги мразам и дека се многу лоши,дека ми е мило што ќе умрам -најмногу затоа што веќе не ќе морам да им ги гледам лицата и дека се ужасни , дека никогаш не сум ги сакала (и тоа особено оние што ги сакам најповеќе на светов ),и цел ден би се потрудила да им зборувам за да бидам убедлива.И сето ова само затоа што сакам што помалку да страдаат по мене!

Џабе пена ќе ти фатит устата Smile
јас моето да си го завршам , на нив е да веруваат или не.Најважно е што ќе мислам на нив до последен момент

lela
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by мирАл Пет Мар 27, 2009 8:56 pm

Сакав да кажам Џабе пена ќе ти фатит устата, и така ти не ќе те жалет Smile

Се зезам
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by REGINA Сре Мај 06, 2009 6:33 pm

можда би напишала само по некое писменце до најобожаваните особи во мојов живот.
не бе. од кај да знам шо ќе прам ко ќе ми е последен ден во животов?! ќе умрам од плачење.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 30
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мај 06, 2009 10:02 pm

јас би го изживеала ко секој нормален ден само нема да денгубам.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 29
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 10:39 pm

Уффф многу работи би напрајла... најзафатен ден би било то ...чак и мн перверзиии ама не кажвам шо как о Very Happy Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 28
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by katusch Сре Јун 24, 2009 8:42 pm

*UnIqUe* напиша:Уффф многу работи би напрајла... најзафатен ден би било то ...

и јас мн работи би напрајла. прво тестамент ќе напишам Smile, после на некои личности шо требит убај работи да им кажам, ке го напрам то, не трошам време на глупаци, нив ќе ги замарам другиот ден Laughing. после појма неам шо ќе прам, ама сигурно нешо кај шо се креват адреналин Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 3 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот