Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

+36
RoTkViCa
Lastojca
Ivana
STIFLER
METALBOY
PhiLL * E
ноунејм
Bleak
Obibos
Fantom
Unforgettable
KikS
noviot
malina
pankerishte
Punk
nice
mitan
folder
мирАл
hollow
nance
Mary Jane
комшивка
Alexandra
Ludi Milojko
T&T
fairy
Odyssey
корун
Marej
Џајко
Master
kojgode
Болиглава
The Breaking Dawn
40 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by hollow Вто Јан 20, 2009 9:36 pm

хахаха ме насмеа нанче иначе да знаев дека ми е последен ден ке ограбев некоја банка и после во бордел
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by мирАл Вто Јан 20, 2009 10:54 pm

ќе одев околу гробон борој ќе садев и трендафилиRazz
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 12:13 am

Зависит од расположение не мојш да знајш сеа шо би напрајл/а..
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 29
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by комшивка Сре Јан 21, 2009 12:27 am

мирАл напиша:ќе одев околу гробон борој ќе садев и трендафилиRazz

Не троши го последниот ден на то, и така некој друг ќе посадит..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 12:43 am

па да ми е последен ден прво една 5 6 добри силуванја ке напрам на некои девојки па едно 100 убиства и ке умрам како херој:D:Dод ко ке ги напрам покол на сите сиптари:D
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by комшивка Сре Јан 21, 2009 1:55 am

Барем ќе станиш пославен од Лазе, и во покус временски период плус. Cool
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by nice Сре Јан 21, 2009 9:05 pm

bi ima kazala na site so gi sakam , deka gi sakam i deka mi znacet, deka sum pominala so niv preubaj momenti sekako bi ja izgubila nevinosta i toa so toj so ke go sakam vo momentot:P

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 2:23 pm

Ќе се издрогирам и ќе мислам дека иам секс со Sid Vicious Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by pankerishte Чет Јан 22, 2009 8:27 pm

хухухх....би зел еден куп бомби и би разнел се што ми смета по Охрид и Скопје Smile
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by malina Чет Јан 22, 2009 9:58 pm

Bi uzivala so najmilite i so lugeto so me pravat srekna
malina
malina
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by noviot Чет Јан 22, 2009 11:53 pm

ќе се самоубијам, ќе се обесам на онај споменикон на плоштад , барем на вести ке ме давет така познат ке сум...
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 71
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by KikS Пет Јан 23, 2009 12:21 am

Rolling Eyes Hm.. Pojma neam.. Valjda nesto so nikogas ne sum go naprajla..
KikS
KikS
Адаптер4е

Age : 29
Број на мислења : 12
Хоби(работа) : Obozavam da crtam
Забавен? : Sekako..

http://voodoo-zu.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Mary Jane Пет Јан 23, 2009 1:12 am

KikS напиша:Rolling Eyes Hm.. Pojma neam.. Valjda nesto so nikogas ne sum go naprajla..

Ќе истепаш две професорки...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Unforgettable Вто Мар 10, 2009 2:00 pm

Па ќе пробам се шо не сум пробала,..би се издрогирала,па брзо возење и то sunny

Unforgettable
Адаптер4е

Age : 28
Број на мислења : 8

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Fantom Вто Мар 10, 2009 2:02 pm

Unforgettable напиша:Па ќе пробам се шо не сум пробала,..би се издрогирала,па брзо возење и то sunny
Шом пробвиш веќе се шо немаш пробано, изебај се, еднаш обично, еднаш генг-бенг.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Obibos Вто Мар 10, 2009 6:59 pm

Ке напрам масакар со бонсек и шлајферица
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Bleak Вто Мар 10, 2009 9:18 pm

Па ќе ги поминам последните мигој со најмилите... и то шо ми лежит на душава ќе и го кажам на една... ќе и речам: Резултатите од ЕКГ тестот го пкажаа твоето име... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by ноунејм Вто Мар 10, 2009 10:49 pm

ке пуштам некоја филмска и песна и на нејзе ке умрам.. ко по филмојне
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 28
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by PhiLL * E Вто Мар 10, 2009 11:26 pm

Обавезно крадам кола... возам до кај шо сакам да возам ... пиво си пијам жена некоја до мене партали да се напрајме и тако то ... и на крај веќе ко ке е пред умирање од шо ќе е силна колава ќе ја залетам од карпа некоја барем еднаш во животов да полетам !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 30
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by hollow Вто Мар 10, 2009 11:39 pm

Нешто перверзно сигурно
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 30
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by METALBOY Сре Мар 25, 2009 3:17 pm

Niso posebno, bi go pominal ko i sekoj obicen den, mozda neso malu ke smenam, niso posebno.(naskola sum)
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 28
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by STIFLER Сре Мар 25, 2009 3:29 pm

Ке ги из**ам сите убај фуфи и после ја зеам пушкана од рамбо и ке ги убијам сите негативни фаци=)
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by мирАл Сре Мар 25, 2009 4:13 pm

STIFLER напиша:Ке ги из**ам сите убај фуфи и после ја зеам пушкана од рамбо и ке ги убијам сите негативни фаци=)

Будала си, не си нормален
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 30
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by STIFLER Чет Мар 26, 2009 2:17 am

мирАл напиша:
STIFLER напиша:Ке ги из**ам сите убај фуфи и после ја зеам пушкана од рамбо и ке ги убијам сите негативни фаци=)

Будала си, не си нормален
Ти немат така да напрајш?
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 31
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Mary Jane Пет Мар 27, 2009 12:07 am

Ќе напрам Ацо Петрески да изгубит.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?! - Page 2 Empty Re: Шо би напрајле да знајте дек денес ви е последен ден од животов?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот