Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На кого личите?

+25
REGINA
malina
Lastojca
tHeJunKy
misticnata
П.
Lucybell
noviot
FalcoN eYe
grgrgr
hollow
Bleak
STIFLER
Mule
A GiRL
Жбафта
Marej
Ludi Milojko
sokol
корун
Alexandra
Mary Jane
Master
мирАл
kojgode
29 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 2:03 am

hollow напиша:Ас си личам на башта ми
Ти си последен

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by hollow Сре Фед 04, 2009 2:10 am

grgrgr напиша:
hollow напиша:Ас си личам на башта ми
Ти си последен
А ти си грдааа
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by FalcoN eYe Сре Фед 04, 2009 3:01 am

на тато и на мама сум личел...хехехехе
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by noviot Нед Фед 08, 2009 11:13 pm

78% на Michelle Branch .. wtf?
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by Lucybell Пон Фед 09, 2009 1:15 am

83% Angelina Jolie
78% Kajol
78% Priyanka Chopra
75% Katrina Kaif
73% Jenifer Lopez
72% Kate Hudson
72% Petra Nemcova
Laughing Laughing
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 32
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by П. Пон Фед 09, 2009 1:50 am

89 % vanessa hudgens ...другите мал процент беа Very Happy
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by misticnata Пон Фед 09, 2009 2:13 am

чудно на самата себе си личам..
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by tHeJunKy Нед Фед 22, 2009 5:29 pm

90% Ashton Kutcher
86% Johnny Depp
78% Ville Valo
и др... другиве не ми се познати. и не се битни Very Happy
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by Lastojca Нед Фед 22, 2009 6:05 pm

marcia cross, katherine heigl..aha zimi majka
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by misticnata Нед Фед 22, 2009 6:08 pm

на тато и баба во очиве и устава на мама во носов.а во образииве на брачеда ми
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by Bleak Пон Фед 23, 2009 12:23 am

misticnata напиша:на тато и баба во очиве и устава на мама во носов.а во образииве на брачеда ми

Не ја имаш сватено темава.... оди на првана страница и ќе ја сватиш целта на темава...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by kojgode Пон Фед 23, 2009 3:24 pm

Или некоја слаба шега е.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by malina Вто Фед 24, 2009 9:46 pm

на Никол Кидман
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by REGINA Пон Мар 09, 2009 6:26 pm

Penelope Cruz ииииу. Ava Gardner која е сеа та. Halle Berry абе аман. Shocked
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 09, 2009 7:59 pm

Scarlett Johansson 80%
одвратна ми е
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by kojgode Пон Мар 09, 2009 9:44 pm

Meне пак трета на листава на најјаки ми е Скарлет.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by Lastojca Пон Мар 09, 2009 9:50 pm

The Breaking Dawn напиша:Scarlett Johansson 80%
одвратна ми е

одвратна?? Shocked Shocked Shocked Shocked
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by Marej Пон Мар 09, 2009 11:41 pm

Џесика Стем... хахахахахаха се изнасмеав.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 09, 2009 11:45 pm

Lastojca напиша:
The Breaking Dawn напиша:Scarlett Johansson 80%
одвратна ми е

одвратна?? Shocked Shocked Shocked Shocked

да.....ич не ми е уба Shocked Shocked
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by METALBOY Пон Апр 13, 2009 5:27 pm

Адам Вест lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 1:39 pm

wow sum licela na adriana karebeu ufff ja obozavam ama i stvarno si licime hehehe
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 18, 2009 10:53 pm

Jessica Alba... по по по Smile
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

На кого личите? - Page 2 Empty Re: На кого личите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот