Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Паметни мисли или нешто слично.

+39
TONI
zzz
METALBOY
Punk
Рокси
REGINA
fairy
xpert
mitan
malina
A GiRL
grgrgr
ThUnDeR
noviot
МаКсач
misticnata
Таа...
мирАл
Bleak
Lastojca
sokol
tHeJunKy
Stefk0
L S D
T&T
The Breaking Dawn
Наташа
комшивка
Marej
Master
Ludi Milojko
Bojancha
Fantom
Calypso*
Болиглава
Џајко
Mary Jane
корун
kojgode
43 posters

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Master Пон Фед 02, 2009 12:16 am

The earth is round, like an orange. - Marquez
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Mary Jane Пон Фед 02, 2009 1:04 am

"Јазикот на математиката не само што е најпрост и најразбирлив од сите останати јазици, туку е и најкраток."

Мислам дека овој математичар ја утнал мислава.
Ако е најразбирлив, зш пола од секој клас кецој имат...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 11:58 pm

Mary Jane напиша:"Јазикот на математиката не само што е најпрост и најразбирлив од сите останати јазици, туку е и најкраток."

Мислам дека овој математичар ја утнал мислава.
Ако е најразбирлив, зш пола од секој клас кецој имат...

зш Суза е забегана Very Happy Very Happy Rolling Eyes
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 03, 2009 12:00 am

Master напиша:Темнината е само надостаток на светлина.

алберт ајнштајн така??
Злото е недостаток на добрина bom
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 12:38 am

The Breaking Dawn напиша:
Master напиша:Темнината е само надостаток на светлина.

алберт ајнштајн така??
Злото е недостаток на добрина bom

Тачно Very Happy
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by МаКсач Вто Фед 03, 2009 12:44 am

Ludi Milojko напиша:Sekoj den nov pocetok

Ова за склеротични Laughing
МаКсач
МаКсач
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 82

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by noviot Вто Фед 03, 2009 12:52 am

"Кај шо имат мува таму имат и ламба" - Наум Милошевски
"Сакаш да ти ја скршам глата и да си ојш дома" - Крсте Андоновски
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by The Breaking Dawn Вто Фед 03, 2009 10:34 pm

Mary Jane напиша:
The Breaking Dawn напиша:
Master напиша:Темнината е само надостаток на светлина.

алберт ајнштајн така??
Злото е недостаток на добрина bom

Тачно Very Happy

оо абе не сум нормална...добар клип иначе Very Happy Very Happy
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by noviot Вто Фед 03, 2009 10:59 pm

There is no avoiding war, it can only be postponed to the advantage of others. - Niccolo Machiavelli
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by комшивка Вто Фед 03, 2009 11:43 pm

Mary Jane напиша:"Јазикот на математиката не само што е најпрост и најразбирлив од сите останати јазици, туку е и најкраток."

Мислам дека овој математичар ја утнал мислава.
Ако е најразбирлив, зш пола од секој клас кецој имат...

зш не ви предават чачор хахах
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Mary Jane Вто Фед 03, 2009 11:44 pm

The Breaking Dawn напиша:
Mary Jane напиша:"Јазикот на математиката не само што е најпрост и најразбирлив од сите останати јазици, туку е и најкраток."

Мислам дека овој математичар ја утнал мислава.
Ако е најразбирлив, зш пола од секој клас кецој имат...

зш Суза е забегана Very Happy Very Happy Rolling Eyes

Не е нејзина, од некој Француз е...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by ThUnDeR Вто Фед 03, 2009 11:56 pm

we are all born to die,and theres no human who doesn't cry.Theres only people who acting brave,but, they are crying in their Grave!!!!
ThUnDeR
ThUnDeR
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 15

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 12:57 am

се шо е излезено од мојата уста е паметна мисла така да јас мислам дека сите оние шо ме знает и имет праено муабет со мене си го имет надополнето својот споменар со безброј изреки кои сум ги измислила и кажала токму јас

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Marej Сре Фед 04, 2009 12:58 am

grgrgr напиша:се шо е излезено од мојата уста е паметна мисла така да јас мислам дека сите оние шо ме знает и имет праено муабет со мене си го имет надополнето својот споменар со безброј изреки кои сум ги измислила и кажала токму јас
Јас имам тетратка само со твој изреки, и во нејзе имам клаено една страница твоја насловена МАРИНА СРЕЌЕН ПАТ со слика од барби Smile))))))))
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 1:01 am

ThUnDeR напиша:we are all born to die,and theres no human who doesn't cry.Theres only people who acting brave,but, they are crying in their Grave!!!!

Знаеф дек си ти!
Стварно ова е најпаметното нешо шо го имаш кажано
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by grgrgr Сре Фед 04, 2009 1:02 am

Marej напиша:
Јас имам тетратка само со твој изреки, и во нејзе имам клаено една страница твоја насловена МАРИНА СРЕЌЕН ПАТ со слика од барби Smile))))))))
амо стварно кј заминвеше ти тогаш ко ти праевме споменари за успомен и дуго сечање?

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Marej Сре Фед 04, 2009 1:06 am

Далекооооооооооо далекоооооооооооооооооооооооо

Остреља.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by ThUnDeR Сре Фед 04, 2009 1:11 am

Master напиша:
ThUnDeR напиша:we are all born to die,and theres no human who doesn't cry.Theres only people who acting brave,but, they are crying in their Grave!!!!

Знаеф дек си ти!
Стварно ова е најпаметното нешо шо го имаш кажано
 ај речи жими мајка  хихи
ThUnDeR
ThUnDeR
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 15

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 1:22 am

Жими тебе!!!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by A GiRL Сре Фед 04, 2009 2:39 am

Nothing shows a man’s character more than what he laughs at.-Имат мн вистина во мислава...ако не ја глеаме површински само Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Master Сре Фед 04, 2009 2:40 am

A GiRL напиша:Nothing shows a man’s character more than what he laughs at.-Имат мн вистина во мислава...ако не ја глеаме површински само Razz

Потполно ја поддржувам мислава.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by A GiRL Сре Фед 04, 2009 2:48 am

Master напиша:
A GiRL напиша:Nothing shows a man’s character more than what he laughs at.-Имат мн вистина во мислава...ако не ја глеаме површински само Razz

Потполно ја поддржувам мислава.

Благодарам Razz I love you Со оглед на то шо заспивам на тастатурава...и не ми теквит нешо попаметно....xD
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 7:44 pm

Досадата е недостатокот на Блажо во вашата околина Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by мирАл Сре Фед 04, 2009 9:10 pm

- Најлесен начин името да ти стаса во весниците е да ги читаш додека преминуваш улица
- Кој ќе умре на есен за него нема зима
- И чесниот човек може да го поткупите само мора чесно да платите
- Кој рано рани, или е пекар или не е нормален
- Кој јаде, не се плаши од гладта
- Животна иронија е кога цел живот ти солат памет, а ти умреш од шеќер

(некој не одговарет баш на темава ама немат врска Smile )
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by malina Сре Фед 04, 2009 11:00 pm

БОРИ СЕ ЗА ТО ШТО ГО САКАШ,ЗОШТО АКО НЕ СЕКОЈ МОЖЕ ДА ТИ ГО ОДЗЕМЕ
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 3 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот