Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Паметни мисли или нешто слично.

+39
TONI
zzz
METALBOY
Punk
Рокси
REGINA
fairy
xpert
mitan
malina
A GiRL
grgrgr
ThUnDeR
noviot
МаКсач
misticnata
Таа...
мирАл
Bleak
Lastojca
sokol
tHeJunKy
Stefk0
L S D
T&T
The Breaking Dawn
Наташа
комшивка
Marej
Master
Ludi Milojko
Bojancha
Fantom
Calypso*
Болиглава
Џајко
Mary Jane
корун
kojgode
43 posters

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 29, 2009 12:24 pm

TONI напиша:Љубовта не познава кромид

хахаахахахахахахаахахахахах несаглам Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Bleak Нед Мар 29, 2009 5:34 pm

И на кромид и на лук да мирисаш, без твојот здив јас не, не можам.
Да се надоврзам на ТОНИ ... Cool Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 8:37 pm

легни си, па спиј Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by TONI Пон Мар 30, 2009 12:09 am

Љубовта не познава срам од прдење tongue tongue
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Болиглава Пон Мар 30, 2009 12:16 am

METALBOY напиша:легни си, па спиј Very Happy
О мисла.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Bleak Пон Мар 30, 2009 1:13 am

И да се надоврзам на Тони пак Very Happy..... Ак ти ждригнам в уше не значит дек не те сакам... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Punk Пон Мар 30, 2009 9:08 pm

брао блажо ме раниш со мисливе
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 30, 2009 11:05 pm

TONI напиша:Љубовта не познава срам од прдење tongue tongue

хахаххахахахаха лее тонииии
хаха cheers cheers cheers
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by TONI Саб Апр 04, 2009 11:34 pm

-Ќе земеш цигаре и си велиш..леле колку имат тутун и бела ризла-цела вечност ќе го пушам.Ама ко ќе го запалиш за миг ќе изгори и на крајот останува само пикавецот.Е тој е вечен.
Така и животот зш си мислиме дека е долг и има време за све.За миг и тој ќе помине.Само после него е вечноста...
....од мојот другар Пејџ

-Зошто да чекам кога може да сум чекан. Cool
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Punk Нед Апр 05, 2009 1:03 am

Секогаш постои некој кој го сака она што токму ти го сакаш. - Пауло Коелјо од ‘‘Вероника реши да умре’’
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Bleak Нед Апр 05, 2009 2:40 am

Макар и за да бидеш глупав треба да си надарен...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Bleak Нед Апр 05, 2009 9:54 pm

Со некои муабети им сум досаден на луѓето околу мене... Со муабети што не ги разбираат...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by мирАл Нед Апр 05, 2009 9:55 pm

Bleak напиша:Со некои муабети им сум досаден на луѓето околу мене... Со муабети што не ги разбираат...
Мисла на милениумот cheers Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Ane Нед Апр 12, 2009 6:52 pm

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by malina Вто Апр 14, 2009 6:39 pm

Сакај силно додека го имаш,зошто после ќе ти биде жал што не си го сакала доволно
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by METALBOY Вто Апр 14, 2009 6:52 pm

If you cant make it, fake it
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by The Breaking Dawn Вто Апр 14, 2009 7:12 pm

Always stand for what you believe in.Even if it means you're standing alone.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Punk Вто Апр 14, 2009 7:58 pm

Злото мора да се појави за да ја дознаат луѓето вредноста на доброто.
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Bleak Пет Апр 17, 2009 3:33 am

Кога мислиш дека се си сватил, дури тогаш свакаш дека не си сватил ништо.
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Рокси Пет Апр 17, 2009 10:30 am

Незнаењето е благослов!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by REGINA Пон Апр 20, 2009 8:01 pm

We can't solve problems by using the same kind of thinking we used when we created them. - ајнштајн
We can learn so much from children. - мандино

а морам да ги пофалам оние на страна 2, болиглава шо ги имат пратено под наслов "Еве што искусив во животот.." Smile прочитав убај реченици.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Рокси Пон Апр 20, 2009 8:14 pm

"Tomorrow never happens. It's all the same fuckin' day!" - Janis Joplin
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Bleak Вто Апр 21, 2009 1:28 am

Луѓето се трудат да ги поправат грешките, а никој не се труди да не ги направи.
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Lastojca Пон Апр 27, 2009 12:49 am

само стеблото кога ќе се исече повторно разлистува
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by REGINA Пон Апр 27, 2009 1:12 am

Tomorrow is another day.
^ колку оптимистичка мисла за ко ќе имаш еден покварен ден.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Паметни мисли или нешто слично. - Page 7 Empty Re: Паметни мисли или нешто слично.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот