Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фантом непобедлив во билјард?

4 posters

Go down

Фантом непобедлив во билјард? Empty Фантом непобедлив во билјард?

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:49 pm

Според најновите информации од НАСА, Курте на среќа го победил Фантом во вчерашниот дуел, и по мечот изјавил дека освен на среќа, нема шанси да се победи Фантом во ова интересно хоби.Што мислите вие за ова? 
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Фантом непобедлив во билјард? Empty Re: Фантом непобедлив во билјард?

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 3:02 pm

Јас мислам дека Fantom е жива легенда. Но исто така дека е познат по својата среќа според информациите добиени од Болиглава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Фантом непобедлив во билјард? Empty Re: Фантом непобедлив во билјард?

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 3:43 pm

Јас мисљам дек иам играно со фантомов, кај костурон, долу, пред 2-3 години, и го победив pale. Сега мојт да е појачан, ама чим уште со Димо се радвит не ми е конкуренција.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Фантом непобедлив во билјард? Empty Re: Фантом непобедлив во билјард?

Пишување by Bleak Пон Фед 02, 2009 12:10 am

немате играно биљард со мене да видите шо е среќа Smile фантомон знајт најубо че се собериме некој ден и че видите дали биљард пикадо за све срејча максимална иам Smile а на 13-ти сум роден ама не во петок за зал Sad Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Фантом непобедлив во билјард? Empty Re: Фантом непобедлив во билјард?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот