Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Биљарт.

+15
blesava008
REGINA
Punk
Bleak
Fantom
Marej
fairy
Blume
корун
Пчелка
hollow
sokol
xpert
Болиглава
kojgode
19 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Биљарт. Empty Биљарт.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 4:18 am

Колку често одите на биљарт и дали го сакате како спорт? А дали можеби го следите на Еуроспорт?
Јас иначе играм скоро секој ден и сум прилично опасен тип а мојот омилен играч е Болиглава.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 9:37 am

:D (корун сфати ме)

Го сакаме, го сакаме како не. ^Фала и ти си добар.
Иначе имам доста аспирации кон овој спорт уште од 7мо одделение и го негувам мојот талент со играње барем два пати неделно.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by xpert Пет Јан 09, 2009 2:00 pm

Многу знам да мамам во овај спортTwisted Evil
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by sokol Пет Јан 09, 2009 2:20 pm

јас сум мајстор за бркање топки од на дупка
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 6:04 pm

Дали има некој кој би се осмелил да игра биљарт? Ова го изјавувам како најголем мајстор на форумот после Болиглава. (дип е админ зато му се лижам)
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by hollow Пет Јан 09, 2009 6:11 pm

Јас сам вие сите
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Пчелка Пет Јан 09, 2009 7:04 pm

Јас сум најака бе шо зборвите...џабе зборој трошите море алооо (врска немат постов онака го напишав дек пробно глувче му сум на болигла)
Пчелка
Пчелка
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by kojgode Пет Јан 09, 2009 7:06 pm

Пчелка напиша:Јас сум најака бе шо зборвите...џабе зборој трошите море алооо (врска немат постов онака го напишав дек пробно глувче му сум на болигла)
Како мојш да си глувче ко пчела си?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by корун Пет Јан 09, 2009 7:28 pm

Админ вс Админ, супер модераторов судија ке е
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Пчелка Пет Јан 09, 2009 7:42 pm

kojgode напиша:
Пчелка напиша:Јас сум најака бе шо зборвите...џабе зборој трошите море алооо (врска немат постов онака го напишав дек пробно глувче му сум на болигла)

Како мојш да си глувче ко пчела си?

Е мојт море, се трансформирам од пчелка во глувче и обратно Razz
Пчелка
Пчелка
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Пчелка Пет Јан 09, 2009 7:43 pm

Болиглава напиша::D (корун сфати ме)

Го сакаме, го сакаме како не. ^Фала и ти си добар.
Иначе имам доста аспирации кон овој спорт уште од 7мо одделение и го негувам мојот талент со играње барем два пати неделно.

Со то шо губиш од мене и од натка или како? :D
Пчелка
Пчелка
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Болиглава Пет Јан 09, 2009 7:44 pm

^ Laughing Laughing Laughing
Не ме смеј вака пред да излегвам те молам.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Blume Саб Јан 10, 2009 8:48 pm

Кој сакат слободно нека се пријавит да ве ОТКОСТА Smile
Blume
Blume
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 12

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by fairy Нед Јан 11, 2009 4:30 am

јас јас јас играмCool и растур прам, кога сакатеCool :D
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by kojgode Нед Јан 11, 2009 4:34 am

fairy напиша:јас јас јас играмCool и растур прам, кога сакатеCool :D
Доста ти пред некој месец или недела те премоливме со корун да дојш не идаше тоаш од кј Речко ко си ојдофне, ти нешо усб земаше од кај татка ти ваљда ти текињат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Marej Пон Јан 12, 2009 2:24 am

Врска неам. Слушам тато (кокан: к`че) добар бил, ама неможам да проценам од шо сум толку тапа.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Fantom Сре Јан 14, 2009 12:57 pm

Јас сакам да кажам дека Курте на претходнава страница се занесвит, демек најак бил, а губит ко магаре од мене.Хастлер сум.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by fairy Нед Јан 18, 2009 7:45 pm

kojgode напиша:
fairy напиша:јас јас јас играмCool и растур прам, кога сакатеCool :D
Доста ти пред некој месец или недела те премоливме со корун да дојш не идаше тоаш од кј Речко ко си ојдофне, ти нешо усб земаше од кај татка ти ваљда ти текињат.
знам знам кога, ама то друго беше... Very Happy ке видиш Exclamation Twisted Evil
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Bleak Сре Фед 04, 2009 1:20 am

kojgode напиша:Дали има некој кој би се осмелил да игра биљарт? Ова го изјавувам како најголем мајстор на форумот после Болиглава. (дип е админ зато му се лижам)

стварно чудна работа ама иам една чудна карактеристика играм со скокање појќе отколку со спунтој и скокам многу прецизно и милиметарски а на биљард шо знам од 4-5 одд се метам а иначе немаф две год играно до предминатиот викенд ама пак беф добар Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Punk Сре Фед 04, 2009 1:27 am

ај ак сакат некој нек кажит секако никој не ми идат Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by REGINA Саб Фед 14, 2009 10:56 pm

ај кај костурон некош хахахахаха. Само без плачење ќе ве молам Laughing особено машкиве зш глумат дек се праени на билјардон.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 3:54 am

REGINA напиша:ај кај костурон некош хахахахаха. Само без плачење ќе ве молам Laughing особено машкиве зш глумат дек се праени на билјардон.
Jaс сум праен на биљарт. Тато ми кажа. elephant хо хо хо
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by blesava008 Нед Фед 15, 2009 3:58 am

Punk напиша:ај ак сакат некој нек кажит секако никој не ми идат Smile
ти само повели ама немој после да палчеш ок ??? king
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by blesava008 Нед Фед 15, 2009 3:59 am

kojgode напиша:
REGINA напиша:ај кај костурон некош хахахахаха. Само без плачење ќе ве молам Laughing особено машкиве зш глумат дек се праени на билјардон.
Jaс сум праен на биљарт. Тато ми кажа. elephant хо хо хо

не не извини ама регина ми е сведок дека јас сум праена во левана дупка во средина Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 2:58 pm

blesava008 напиша:
kojgode напиша:
REGINA напиша:ај кај костурон некош хахахахаха. Само без плачење ќе ве молам Laughing особено машкиве зш глумат дек се праени на билјардон.
Jaс сум праен на биљарт. Тато ми кажа. elephant хо хо хо

не не извини ама регина ми е сведок дека јас сум праена во левана дупка во средина Very Happy


реџинаааааа Evil or Very Mad не регина Smile и да сведок сум ебати среќата. хехехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Биљарт. Empty Re: Биљарт.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот