Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали верувате во духови?

+34
s...
REGINA
METALBOY
Џими
p4eli4ka
lela
ноунејм
princess
Рокси
kirce
Obibos
fairy
FalcoN eYe
Marej
malina
lost girl
Болиглава
PhiLL * E
The Breaking Dawn
pankerishte
Punk
Lastojca
комшивка
folder
Karamba
hollow
mitan
Master
dzole
Alexandra
T&T
Mary Jane
корун
kojgode
38 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by p4eli4ka Саб Мар 21, 2009 8:15 pm

иако јас не сум видела вервам..и можда зато ми е страв да си одам сама од негде во доцните часови...хаха

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Џими Саб Мар 21, 2009 10:55 pm

Имам видено духови. Сега баш во моментов гледам, уклучете телевизор.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by METALBOY Саб Мар 21, 2009 11:37 pm

По некогаш верувам (за мене духовите се скрос невидливи, а не како шо гледаме на некој слики-чиста обработка, даваја на тв како се прајт Smile )
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by REGINA Нед Мар 22, 2009 12:12 am

корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/
аааааааааааааааааааааааааааааабббббббббббббббббббббббббббббееееееееее! Mad
заради линков шо го отворив ги разбудив сите во куќава заради моето неконтролирано вриштење. pale pale pale
не е за смеење сеа како ќе спијам? ќе го пљукнев срцево... и то фатив ги истражував сликине сконцентрирано... иииииииии ццц
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by METALBOY Нед Мар 22, 2009 12:16 am

REGINA напиша:
корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/
аааааааааааааааааааааааааааааабббббббббббббббббббббббббббббееееееееее! Mad
заради линков шо го отворив ги разбудив сите во куќава заради моето неконтролирано вриштење. pale pale pale
не е за смеење сеа како ќе спијам? ќе го пљукнев срцево... и то фатив ги истражував сликине сконцентрирано... иииииииии ццц
абе вие сакате да ме убиете среќа музика шо имав во позадина, рацеве ми се тресет No
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by s... Вто Мај 19, 2009 11:05 am

вервам, а да обајснам зошто како незнам ни сама.. едноставно вервам во то...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 12:24 pm

kojgode напиша:Верувате во духови , изгубени души ?

Да.

После смртта душата "шета" по Земјата 40 дена. (ова од религиозен аспект)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by *UnIqUe* Нед Мај 24, 2009 6:18 pm

METALBOY напиша:
REGINA напиша:
корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/
аааааааааааааааааааааааааааааабббббббббббббббббббббббббббббееееееееее! Mad
заради линков шо го отворив ги разбудив сите во куќава заради моето неконтролирано вриштење. pale pale pale
не е за смеење сеа како ќе спијам? ќе го пљукнев срцево... и то фатив ги истражував сликине сконцентрирано... иииииииии ццц
абе вие сакате да ме убиете среќа музика шо имав во позадина, рацеве ми се тресет No

Ќе ме стегнеше срцево за малце .... affraid affraid affraid pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Angelic Нед Мај 24, 2009 6:45 pm

^ хахах убо ви е... јак линк со јасна порака.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by s... Вто Мај 26, 2009 4:35 pm

*UnIqUe* напиша:
METALBOY напиша:
REGINA напиша:
корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/
аааааааааааааааааааааааааааааабббббббббббббббббббббббббббббееееееееее! Mad
заради линков шо го отворив ги разбудив сите во куќава заради моето неконтролирано вриштење. pale pale pale
не е за смеење сеа како ќе спијам? ќе го пљукнев срцево... и то фатив ги истражував сликине сконцентрирано... иииииииии ццц
абе вие сакате да ме убиете среќа музика шо имав во позадина, рацеве ми се тресет No

Ќе ме стегнеше срцево за малце .... affraid affraid affraid pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
закоооооооооооооооооооон ... леле шо сакам вакви работи уффф... Very Happy
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by METALBOY Чет Мај 28, 2009 3:01 pm

s... напиша:
*UnIqUe* напиша:
METALBOY напиша:
REGINA напиша:
корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/
аааааааааааааааааааааааааааааабббббббббббббббббббббббббббббееееееееее! Mad
заради линков шо го отворив ги разбудив сите во куќава заради моето неконтролирано вриштење. pale pale pale
не е за смеење сеа како ќе спијам? ќе го пљукнев срцево... и то фатив ги истражував сликине сконцентрирано... иииииииии ццц
абе вие сакате да ме убиете среќа музика шо имав во позадина, рацеве ми се тресет No

Ќе ме стегнеше срцево за малце .... affraid affraid affraid pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale
закоооооооооооооооооооон ... леле шо сакам вакви работи уффф... Very Happy
добро тро упалшувачки делуват, ама ако барате адреналин - пробајте го Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by *UnIqUe* Пет Мај 29, 2009 12:27 am

NEVER AGAIN..... affraid pale
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Bleak Пет Мај 29, 2009 2:01 pm

До негде вервам ама никогаш не сум видел...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by METALBOY Пет Мај 29, 2009 2:04 pm

Bleak напиша:До негде вервам ама никогаш не сум видел...
можда зш се невидливи?! хехе ме насмеја lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by katusch Пет Aвг 07, 2009 8:14 pm

METALBOY напиша:По некогаш верувам (за мене духовите се скрос невидливи, а не како шо гледаме на некој слики-чиста обработка, даваја на тв како се прајт Smile )

вервам, ама исто и јас мислам дека се невидливи, а не ко шо кажвет бела сенка, црна сенка, бла бла
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 32
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 3 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот