Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали верувате во духови?

+34
s...
REGINA
METALBOY
Џими
p4eli4ka
lela
ноунејм
princess
Рокси
kirce
Obibos
fairy
FalcoN eYe
Marej
malina
lost girl
Болиглава
PhiLL * E
The Breaking Dawn
pankerishte
Punk
Lastojca
комшивка
folder
Karamba
hollow
mitan
Master
dzole
Alexandra
T&T
Mary Jane
корун
kojgode
38 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 9:25 pm

Не верувам.Не верувам и дека иаме дух ние луѓето пошто некој праша дали имаат дух ванземљаците Very Happy
Ама сепак човек кога ке умри на апаратите се покажува ослабување од некој си 400грама што според некои е одсуство на духот.
хихиххи
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by kojgode Пон Јан 26, 2009 9:30 pm

pankerishte напиша:Не верувам.Не верувам и дека иаме дух ние луѓето пошто некој праша дали имаат дух ванземљаците Very Happy
Ама сепак човек кога ке умри на апаратите се покажува ослабување од некој си 400грама што според некои е одсуство на духот.
хихиххи
Oдсуство на 21 грам колку шо знам јас. И филм имат такоф.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by pankerishte Пон Јан 26, 2009 10:34 pm

kojgode напиша:
pankerishte напиша:Не верувам.Не верувам и дека иаме дух ние луѓето пошто некој праша дали имаат дух ванземљаците Very Happy
Ама сепак човек кога ке умри на апаратите се покажува ослабување од некој си 400грама што според некои е одсуство на духот.
хихиххи
Oдсуство на 21 грам колку шо знам јас. И филм имат такоф.

не знам така нешто беше...дали 21 или 210 исто е.
Баш на медицина им го имаат спомнато на предавања Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by The Breaking Dawn Вто Јан 27, 2009 10:04 pm

да..21 е Wink
и јас имам слушнато
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by PhiLL * E Пет Јан 30, 2009 1:59 pm

не верувам во духови ама верувам во биометричко обработени електромагнетни сили ...

накратко се коси со мојот исказ за не верување во истите ... ако тоа значи дека треба да ја сменам мојата изјава тогаш се откажувам бидејки ме жулет прстиве од типкање по тастатурава ...
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Јан 31, 2009 9:19 pm

ooo дада само не вервам дек се онакви ко шо ги прикажвет на филмојве...единствено мислам дек на шесто сетило имет една добра слика претставено за духој....Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Болиглава Чет Фед 19, 2009 5:13 pm

kojgode напиша:
pankerishte напиша:Не верувам.Не верувам и дека иаме дух ние луѓето пошто некој праша дали имаат дух ванземљаците Very Happy
Ама сепак човек кога ке умри на апаратите се покажува ослабување од некој си 400грама што според некои е одсуство на духот.
хихиххи
Oдсуство на 21 грам колку шо знам јас. И филм имат такоф.
Весна по биологија рече дека во секој чоек постоел т.н. резервен воздух шо се чувал во бронхиолите на белите дробови цел живот и само ко ќе сме умреле тој воздух се испуштал. На ви ја теоријава .!.
Long live Весна.


Последната промена е направена од Болиглава на Чет Фед 19, 2009 5:54 pm. Мислењето е променето 1 пати
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by kojgode Чет Фед 19, 2009 5:53 pm

Шо зборвиш бе низ цел свет се чудет како се губет тие 21 грам со посебни средства мерет Весна знајт. Можда со нив некој друг грам се губит ама то 21 мислам дека немет откријано засеа.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Болиглава Чет Фед 19, 2009 5:54 pm

kojgode напиша:Шо зборвиш бе низ цел свет се чудет како се губет тие 21 грам со посебни средства мерет Весна знајт. Можда со нив некој друг грам се губит ама то 21 мислам дека немет откријано засеа.
Даста бе, све комерцијала за филмој да си пуштет е можда напраено. Не се согласувам со админот. Evil or Very Mad
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by kojgode Чет Фед 19, 2009 5:57 pm

kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by lost girl Чет Фед 19, 2009 8:15 pm

jas li4no mn vervam vo duhoj pale ...brrr
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by malina Чет Фед 19, 2009 8:34 pm

ДААААААААА
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Marej Чет Фед 19, 2009 10:10 pm

kojgode напиша:Шо зборвиш бе низ цел свет се чудет како се губет тие 21 грам со посебни средства мерет Весна знајт. Можда со нив некој друг грам се губит ама то 21 мислам дека немет откријано засеа.
Не се шегувај со Весне.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by FalcoN eYe Нед Фед 22, 2009 8:11 pm

Daaaaa... pale

Дали верувате во духови? - Page 2 Fotogr-duh-vo-hot
Дали верувате во духови? - Page 2 Duh-na-devoj

FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by fairy Нед Фед 22, 2009 8:39 pm

јас незнам...и вервам и не вервам.пр приказни шо кажват некој за духој и сл, шо се страшни и на некој начин и вистински, мене ми се смешни, зато незнам дали вервам Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Obibos Нед Фед 22, 2009 10:02 pm

Јас не вервам во нишо шо не мојт да го докажит наукава
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 11:01 pm

СПОРЕД НАУКАВА ТИЕ ЉУЃЕ СО ГИ ГЛЕДЕТ СЕ ШИЗОФРЕНИЧАРИ
И ТО Е 1123231324143134134 ПАТИ ДОКАЗАНО И ЈАС НЕ ВЕРВАМ......
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Рокси Пон Мар 02, 2009 5:47 pm

kojgode напиша:Шо зборвиш бе низ цел свет се чудет како се губет тие 21 грам со посебни средства мерет Весна знајт. Можда со нив некој друг грам се губит ама то 21 мислам дека немет откријано засеа.
Само ќе се изнасмеам на теоријава... американска работа! Иначе, ко шо сите велат - духот е енергија... хмм, ко шо памтам енергијата немаше маса, или нешо јанглаш сум Smile         Иначе, не, не вервам во духови шо излегвет од мртвиве, па да завршеле некоја работа на Земјава дрн дрн јариња... вервам во духој ко сеуште неоткриени суштества, пошо постојат уште многу видови на Земјава наша насушна шо не се откриени, а се разбира, науката не е доволно напредната за да ги „открие“
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by kojgode Пон Мар 02, 2009 9:24 pm

Ko шо велет дека духот е енергија така велет дека и 21 грам тежел.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Master Вто Мар 03, 2009 1:11 am

kirce напиша:СПОРЕД НАУКАВА ТИЕ ЉУЃЕ СО ГИ ГЛЕДЕТ СЕ ШИЗОФРЕНИЧАРИ
И ТО Е 1123231324143134134 ПАТИ ДОКАЗАНО И ЈАС НЕ ВЕРВАМ......


многу точно
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by princess Чет Мар 05, 2009 11:56 am

jas mislam deka postoet i duhoj i vanzemaljci i vanzemaljci so duhoj. ke prasate zs? Epa vaka posle smrtta duhot izlegvit taka? epa ke dojt vanzemalec i ke ja izejt i ta vo nego ke e, nekoj ke duhoj ke izbeget i taka ke gi imat i niv posebno a pak za vanzemalci e odamna dokazano Smile))
princess
princess
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 11

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by folder Чет Мар 05, 2009 12:00 pm

princess напиша:jas mislam deka postoet i duhoj i vanzemaljci i vanzemaljci so duhoj. ke prasate zs? Epa vaka posle smrtta duhot izlegvit taka? epa ke dojt vanzemalec i ke ja izejt i ta vo nego ke e, nekoj ke duhoj ke izbeget i taka ke gi imat i niv posebno a pak za vanzemalci e odamna dokazano Smile))
Не треси глупоти и пиши кирилица... (цтрл - шифт)
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by kojgode Чет Мар 05, 2009 1:08 pm

Te мамит alt + shift е.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by ноунејм Чет Мар 05, 2009 11:35 pm

не постојат..барем според мене.. не сум видел afro
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by lela Пет Мар 06, 2009 8:53 pm

Какво постоење-ГЛУПОСТИ!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? - Page 2 Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот