Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали верувате во духови?

+34
s...
REGINA
METALBOY
Џими
p4eli4ka
lela
ноунејм
princess
Рокси
kirce
Obibos
fairy
FalcoN eYe
Marej
malina
lost girl
Болиглава
PhiLL * E
The Breaking Dawn
pankerishte
Punk
Lastojca
комшивка
folder
Karamba
hollow
mitan
Master
dzole
Alexandra
T&T
Mary Jane
корун
kojgode
38 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Дали верувате во духови? Empty Дали верувате во духови?

Пишување by kojgode Сре Јан 14, 2009 8:39 pm

Верувате во духови , изгубени души ? И ако верувате како нив ги разбирате?
Јас искрено верувам во таков свет ( на изгубени души ) и според мене
мислам дека тие живеат во паралелен свет од нашиот и дека ни ние нити
они не можат да не видат но во одредени случаи , одредени луѓе како и
кај нив одредени “души“ воспоставуваат контакти..
па коа е вашето мислење на ова?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by корун Сре Јан 14, 2009 8:40 pm

Јас не верувам во духови затоа што кога бев мал многу го слушав Еминем
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 14, 2009 9:27 pm

Немам одреден став за ова прашање, затоа што не сакам многу да навлегувам во таа тематика...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by T&T Чет Јан 15, 2009 6:32 pm

Јас верувам во онаа теорија за духови која вели дека мртвите се враќаат во светот на живите за да ја довршат задачата која не ја довршиле и повторно се враќаат во својот свет.
Да, верувам
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Alexandra Чет Јан 15, 2009 7:34 pm

Да.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by dzole Чет Јан 15, 2009 7:51 pm

Таа тема е добро разработена во филмот „Гоуст„ ке бидам НАЈискрен, повеке верувам во ејлианс„ одошто во духови ;P
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Master Чет Јан 15, 2009 11:13 pm

Dzole(~,^) напиша:Таа тема е добро разработена во филмот „Гоуст„ ке бидам НАЈискрен, повеке верувам во ејлианс„ одошто во духови ;P

Конечно и ти да кажиш нешо паметно.
И јас не вревам во духој, ама во ванземаљци вервам!
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by корун Пет Јан 16, 2009 4:04 am

А ванземаљциве духој имет?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 1:56 pm

Не можеме точно да знаеме дали ванземалциве имет духој затоа шо задачите навреме ги завршувале и потоа немале потреба да се вратат .. (^^)
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 2:33 am

Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:36 am

корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/
да го гледам сега пред спиење или???
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 2:40 am

Jaс не верував во духови се додека не го видов овој клип на кој е фатен дух.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 2:46 am

mitan напиша:
корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/
да го гледам сега пред спиење или???
Не.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by hollow Пон Јан 19, 2009 1:59 pm

После клипот од Којгоде и јас почнав да вервам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by mitan Пон Јан 19, 2009 2:13 pm

корун педеру еден скапан да пукниш за овај линков...@@@@не го гледајте никој не се лажите
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 2:58 pm

Страшно е, ти реков....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by dzole Вто Јан 20, 2009 11:54 pm

убаф клип корун (Y) се постраф Smile
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by dzole Вто Јан 20, 2009 11:55 pm

линк де лииинк датибам стопанката :E
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Mary Jane Сре Јан 21, 2009 2:54 am

Јас го глеав...Стара финта на нови будали е поентава...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Karamba Сре Јан 21, 2009 2:13 pm

veruvame
Karamba
Karamba
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 2:19 pm

корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/


јас го гледав и филмов, многу јак е.
Иначе вервам во духој, лично искуство, Т знајт другите неморате.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 2:21 pm

Master напиша:
корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/


јас го гледав и филмов, многу јак е.
Иначе вервам во духој, лично искуство, Т знајт другите неморате.
мене ме интересират озбилно confused
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by комшивка Сре Јан 21, 2009 4:52 pm

корун напиша:Се дур не го видов ова не вервев во духој, видите внимателно http://www.mytwinhauntsme.com/

У п.м. Shocked Ама закон е..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Lastojca Сре Јан 21, 2009 5:31 pm

аааабе кокан мн ми е страв од вакви клипој до скоро еден ме прогонвеше и покрај то шо видов како е наместено сето то не знам зш мн ме плашет.. а не вервам дека постоет духој ...нормално немам видено за да вервам ама овие клипојве се језиви
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Punk Нед Јан 25, 2009 11:22 pm

Не вервам јас зш неам видено Smile
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали верувате во духови? Empty Re: Дали верувате во духови?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот