Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку сакате да сте сами?

+27
REGINA
folder
kirce
malina
mitan
МаКсач
Bleak
The Breaking Dawn
Ludi Milojko
pankerishte
Punk
fairy
Odyssey
sokol
Alexandra
T&T
A GiRL
grgrgr
Џајко
Master
корун
Лана
nance
Marej
Болиглава
Mary Jane
kojgode
31 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 05, 2009 12:53 am

МаКсач напиша:Се дружам за дружење ама сакам сам да сум.

Как да не tongue
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by mitan Чет Фед 05, 2009 12:54 am

никогаш не сакам да сум сам...требит нешто прелошо да ми се десит за да сакам да сум сам...а ак сакам да сум сам ак се десит нешо можам и едно чудо време да не му напрам муабет на никој...
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by malina Саб Фед 07, 2009 9:15 pm

Да многу често сакам да сум сама и да јадам и јадам и јадам дур не пукнам од јадење.хехехеее
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by kirce Саб Фед 28, 2009 10:52 pm

ЈАС САКАМ ДА СУМ СМ САМО КО КЕ....ХАХА
kirce
kirce
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 68
Хоби(работа) : скокач за водици

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by mitan Саб Фед 28, 2009 10:54 pm

kirce напиша:ЈАС САКАМ ДА СУМ СМ САМО КО КЕ....ХАХА
само ко ке имаш сексуални нагони а????хахахах
да мојш мирно да се самозадоволиш:D:Dхахаха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by folder Нед Мар 01, 2009 12:55 am

Ногуууууу!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by REGINA Сре Мар 04, 2009 1:12 am

ау ме фаќат страв ко ќе сум сама... сакам само луѓе, луѓе, луѓе. И на мсн ко ќе сум, обавезно морат да имат некој друг всоба за муабет да ми прајт. иначе паничам Smile така да на кафе сте добредојдени дома во секое време.. само да не сум сама хехехех
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by Џајко Сре Мар 04, 2009 1:38 am

Јас многу сакам да сум сам, ептен.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by STIFLER Сре Мар 04, 2009 2:55 am

Јас ич нејкам сам да сум..
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by PhiLL * E Сре Мар 04, 2009 11:11 am

и јас сакам сам да сум многу !
никој не ме замара не ме испитава си уживам шо сакам си прам и така !
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by hollow Сре Мар 04, 2009 12:44 pm

Незнам зависит како сум расположен ама 90% од времево сакам да сум со друштво
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by METALBOY Вто Мар 17, 2009 10:17 pm

hollow напиша:Незнам зависит како сум расположен ама 90% од времево сакам да сум со друштво
истото важит и за мене
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку сакате да сте сами? - Page 2 Empty Re: Колку сакате да сте сами?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот