Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За време на одмор...

+8
Jordison
TONI
Ane
корун
RoTkViCa
Џајко
Marej
Angelic
12 posters

Go down

За време на одмор... Empty За време на одмор...

Пишување by Angelic Чет Сеп 10, 2009 11:49 pm

Што јадете за време на училишниот одмор а? За време на одмор... Icon_biggrin
На пример, денес? За време на одмор... Icon_question
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Marej Пет Сеп 11, 2009 12:49 am

Jas se znajt kj sum na odmor i sho pram.Smile

_________________
Што е убав овој свет, овде гомно, онде цвет.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Angelic Пет Сеп 11, 2009 12:50 am

Денес колку шо се сеќавам, бејк ролс од сирење јадев.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Џајко Саб Сеп 12, 2009 2:49 am

Јас 2 дена јадам тост од драго и убав ми еSmile
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by RoTkViCa Вто Сеп 15, 2009 2:32 pm

Брускети марети....лајк олвејссс -сиренце

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Angelic Вто Сеп 15, 2009 4:29 pm

0,5 л јогурт. доста е хаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by корун Сре Сеп 16, 2009 5:42 pm

Празни погачици и 1-2 лименки коа кола.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Angelic Сре Сеп 16, 2009 8:06 pm

0.5 l чоколадно млеко, и на 5ти час 2 кафиња - горко и средно ( по грешка За време на одмор... Icon_rolleyes )
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Ane Сре Сеп 16, 2009 9:59 pm

Ѓеврече и јогуртче
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by TONI Пет Сеп 18, 2009 9:13 am

цигари

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Angelic Пет Сеп 18, 2009 3:08 pm

аман бе тони :D
*
Кафе и смоки.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Jordison Сре Сеп 23, 2009 3:22 pm

медаљонче од кај Бедри ihhihi
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 29
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by комшивка Пет Сеп 25, 2009 8:58 pm

или драго или макси д.. најчесто пецива или тост.
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by tHeJunKy Пет Сеп 25, 2009 9:06 pm

Тос јадам. Или 2 тостОј, или 2 тостој и нинџа...

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Angelic Пет Сеп 25, 2009 9:29 pm

денес јадев посна нинџа. хухух
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by tHeJunKy Пет Сеп 25, 2009 9:56 pm

зар имат и такви?

_________________
You've waged a war of nerves
But you can't crush the kingdom
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 111
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Punk Саб Сеп 26, 2009 2:40 am

сеа ко шо сум сабајле два месеци на одмор дремам пред врата и се дружам со кафематон и секако уз кафето маваме и цигарче
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 31
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Angelic Саб Сеп 26, 2009 2:43 pm

tHeJunKy напиша:зар имат и такви?

така ги викет - со печурки и кашкавал се.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by корун Вто Окт 13, 2009 8:06 pm

Нинџиве излеа посебен пост со кашкавал имет.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Angelic Вто Окт 13, 2009 9:24 pm

денес на погачици се префрлив хаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 29
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Ane Вто Окт 13, 2009 9:58 pm

Јас ко ќе сме од сабајле нашкола само ѓевречина си јадам Razz Razz
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Болиглава Вто Окт 13, 2009 9:59 pm

Чекам Тиле да ми купит пирошка.

_________________
The sun is the same in the relative way, but you're older...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 29
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

За време на одмор... Empty Re: За време на одмор...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот