Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку сте ГЕЈ?

+27
комшивка
Фазлија
tHeJunKy
Bleak
PhiLL * E
James Bomb
Marej
Punk
Болиглава
hollow
folder
Жбафта
Наташа
mitan
Lastojca
корун
psycho
The Breaking Dawn
xpert
T&T
sokol
Master
Mary Jane
мирАл
dzole
Џајко
kojgode
31 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Колку сте ГЕЈ?

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 8:48 pm

http://www.channel4.com/life/microsi...gayometer.html

Jas sum 30%
Loosen up my straight mate! These days women like a man with some softer edges to grab onto. - Ми рече.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Џајко Пет Јан 16, 2009 9:21 pm

Јас сум 43% :S:S Razz
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by dzole Пет Јан 16, 2009 9:28 pm

хаххаха 36 посто Smile
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by мирАл Пет Јан 16, 2009 9:36 pm

и јас сум 36% тоо стрејт! хаха
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 16, 2009 10:17 pm

46% геј Shocked Многу бе... Crying or Very sad
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 10:34 pm

пих погодете!
60!
нешо не е во ред со мене......
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by kojgode Пет Јан 16, 2009 10:40 pm

Master напиша:пих погодете!
60!
нешо не е во ред со мене......
Ем злобна, ем геј ...
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Master Пет Јан 16, 2009 10:41 pm

kojgode напиша:
Master напиша:пих погодете!
60!
нешо не е во ред со мене......
Ем злобна, ем геј ...

теоретски невозможно....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Mary Jane Пет Јан 16, 2009 10:43 pm

Master напиша:
kojgode напиша:
Master напиша:пих погодете!
60!
нешо не е во ред со мене......
Ем злобна, ем геј ...

теоретски невозможно....

Как да не...Ти си невозможна?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by sokol Саб Јан 17, 2009 3:11 pm

40%
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by T&T Саб Јан 17, 2009 11:38 pm

Колку само не е точно! 40%
Јас се сметам за околу 89%
То не ме прајт геј, можеби бисексуалец
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by xpert Саб Јан 17, 2009 11:51 pm

36%
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Јан 18, 2009 3:54 am

опаа 46...ма баш сум геј....
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by psycho Нед Јан 18, 2009 8:36 pm

33% Исто ко на пуре ми напиша.
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 103
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 8:40 pm

Сродни души, да беше поголем процентот можда ке напраевте нешо.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Lastojca Нед Јан 18, 2009 8:42 pm

хахах..
43%
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by mitan Нед Јан 18, 2009 8:52 pm

23%.....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Наташа Нед Јан 18, 2009 9:15 pm

Поо 46%... Ми рече и хетеро дек сум била дури... Вакви тестој појќе - јок.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 7:36 pm

50че
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 11:28 pm

Жбафта напиша:50че

Куфорон дома спакуван ти е.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Жбафта Вто Јан 20, 2009 12:55 pm

ша зборвиш ?
од тебе не глеам резултати

важно стрејт пишеше
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by folder Сре Јан 21, 2009 2:54 am

36%
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by hollow Чет Јан 22, 2009 6:21 pm

30%
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Болиглава Чет Јан 22, 2009 6:27 pm

Колку сте ГЕЈ? 2nb5yiv
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Punk Чет Јан 22, 2009 9:16 pm

50че... невозможно
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Колку сте ГЕЈ? Empty Re: Колку сте ГЕЈ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот