Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку обожавате да се сликате самите себе си?

+21
The Breaking Dawn
Рокси
METALBOY
Ane
folder
мирАл
Mary Jane
malina
REGINA
Master
Punk
Strange kind of woman
noviot
hollow
комшивка
Lastojca
Marej
T&T
корун
kojgode
FalcoN eYe
25 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 4:47 am

јас искрено мразам да си се сликам самиот себе си....а вие?
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by kojgode Пет Фед 13, 2009 10:03 am

Јас скоро никоаш не се сликам освен ко го напрајф хај фајвон се сликаф ито преку огледало. И прилично многу мразам да се сликам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by корун Пет Фед 13, 2009 12:16 pm

Скоро никоаш не се сликам, камо ли сам. Рекордот го рушив во Шведска, на апаратон од Пуре сум преовладувал, и баш ми е жал шо Пуре ги чуват во тајност...посебно за сликата со една секси девојка...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by T&T Пет Фед 13, 2009 8:28 pm

Јас многу се сликам, ама не зш сум самобендисана, туку зш знам дека од 100 направени фотографии една или две максимум ќе се асолни. Го мразам објективон. Ме фаќат секогаш во трепкање или некоја агониска поза...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Marej Пет Фед 13, 2009 10:03 pm

корун напиша:Скоро никоаш не се сликам, камо ли сам. Рекордот го рушив во Шведска, на апаратон од Пуре сум преовладувал, и баш ми е жал шо Пуре ги чуват во тајност...посебно за сликата со една секси девојка...
Светликавана тренерка..Smile))
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 10:08 pm

мразам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by комшивка Пет Фед 13, 2009 10:20 pm

лелее не. нејќам многу да се сликам од проста причина шо ретко се бендисвам на слика. а и сама ептен ретко да се сликам..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by hollow Саб Фед 14, 2009 12:38 am

Глупо ми е некако сам да се сликам
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by noviot Саб Фед 14, 2009 2:09 am

ич не обожавам освен ко ке нешЧо ептен посебно , моментот да е таков
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Strange kind of woman Нед Фед 15, 2009 2:00 am

kojgode напиша:Јас скоро никоаш не се сликам освен ко го напрајф хај фајвон се сликаф ито преку огледало. И прилично многу мразам да се сликам.


Hahaha i slikata mnoooogu e strasna:D Shema e

Strange kind of woman
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 2:17 am

најмногу мразам да застанам ко некој и цело време да се сликам сама.. досадно е
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Master Нед Фед 15, 2009 2:24 am

Ич.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 2:54 am

Јас секој слободен момент го користам за сликање. Многу многу сакам да позирам, во компј. имам можда преку 2000 слики од мене.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by malina Нед Фед 15, 2009 2:18 pm

Се сликам сама ама многу ретко најчесто ако сакам да видам како изгледам зш на огледалана не им вервам многу
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 15, 2009 2:57 pm

Не сакам многу да се сликам сама, освен ако не со некоја битна цел. Повеќе сакам да се сликам заедно со блиски личности, на забави, екскурзии, така ми е поинтересно зато шо ќе ми останат спомени.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by мирАл Нед Фед 15, 2009 8:06 pm

Ич!!! Воопшто не сум фотогеничен No
А и глупо ми е на некој начин
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by folder Саб Апр 18, 2009 3:49 pm

Николку!
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Ane Пон Апр 20, 2009 8:13 pm

ич!
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 8:15 pm

Не знам шо ми е. Минатава недела можда на преку 100 слики се имам сликано.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by METALBOY Пон Апр 20, 2009 8:18 pm

Не баш, многу ретко, ама во последно време ко да имам таква желба Smile
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Рокси Пон Апр 20, 2009 8:21 pm

Нејкам пример да застанам во веце (ко шо глеам МНОГУ такви слики) или незнам ти каде и да се сликам во секакви пози. Иначе, сакам да се сликам ко ќе имат убај моменти, пример со друштво ко ќе сме излезени, убо ко ќе си поминвиме. Тие слики можам дури и со саати да ги разгледувам.
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 20, 2009 8:22 pm

јас некојпат сакам да се сликам ак се осекам симпатично Razz ама најчесто ми се упропаствит цел филинг зш апаратине не ме сакет и грда сум на слики а ко бев мала бев мис фотогенична. не за друго, зш никој не зеде апарат да ме сликат зш и без то ке останевRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by rihanna Пон Апр 20, 2009 8:26 pm

многу сакам да се сликам сама Very Happy добро сакам да се сликам и со другарки..ама незнам несто посебно ми е некако ко ке се сликам сама Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Болиглава Пон Апр 20, 2009 8:42 pm

rihanna напиша:многу сакам да се сликам сама Very Happy добро сакам да се сликам и со другарки..ама незнам несто посебно ми е некако ко ке се сликам сама Very Happy
Дали можеби тогаш доживуваш нирвана?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Рокси Пон Апр 20, 2009 8:48 pm

А можеби доживува и оргазам? lol!
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Колку обожавате да се сликате самите себе си? Empty Re: Колку обожавате да се сликате самите себе си?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот