Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде вечер?

+65
grgrgr
God of Thunder
Infected
rihanna
TL
Angelic
Ivana
blesava008
METALBOY
p4eli4ka
Џими
Ane
KaTeRiNcE
James Bomb
kirce
REGINA
Рокси
RoTkViCa
Gallowsraven
Golub-Samoubica
The Breaking Dawn
МаКсач
misticnata
Mule
noviot
malina
TONI
Bezan
мирАл
Fantom
Ate
Obibos
PhiLL * E
tHeJunKy
Bleak
Punk
A GiRL
Odyssey
L S D
pankerishte
STIFLER
Жбафта
Наташа
комшивка
T&T
Jordison
mitan
Lastojca
Calypso*
Master
Mary Jane
folder
nance
Џајко
Bojancha
Marej
Lucybell
sokol
fairy
Alexandra
hollow
Болиглава
корун
Ludi Milojko
kojgode
69 posters

Страна 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by комшивка Пон Aвг 03, 2009 4:24 pm

cuba libre
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Punk Пон Aвг 03, 2009 5:43 pm

Marej напиша:Vecher izlea na promocija balance Smile)
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Ane Пон Aвг 03, 2009 9:32 pm

Ке си се возам со ролери
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Пон Aвг 03, 2009 10:21 pm

Сеуште размислувам...
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by П. Вто Aвг 04, 2009 6:14 pm

Туламур на Фолтин-бујрумте=)
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 1:06 am

Куба во новоно.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Сре Aвг 12, 2009 7:35 pm

Вечер ке гледаме метеори кј шо паѓет
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Page Сре Aвг 12, 2009 8:33 pm

METALBOY напиша:Вечер ке гледаме метеори кј шо паѓет

Ќе гледаш кај ќе паднат ? Многу тешко то брат Very Happy

Се зезам. ЈАка гледка е да гледаш кај шо паѓет

****

Вечерва, стандард, како 5-6 дена претходно - нигде!
Page
Page
Хидролог
Хидролог

Age : 36
Број на мислења : 91
Хоби(работа) : Фрлање камен преку рамо
Забавен? : Ич. Шокирам, носам на имбецилни забави по исплукани улици.

http://silence.heavenforum.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Сре Aвг 12, 2009 8:41 pm

^јас за вечерва разбрав
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by TONI Сре Aвг 12, 2009 9:13 pm

вечерва негде апла смерено кај шо е или апла гласно.нешо свирка дан имат вечерва?
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Азра Чет Aвг 13, 2009 12:22 pm

на најопуштен муабет низ скопските улици со омиленото ми суштество
Азра
Азра
Адаптер во подем

Age : 39
Број на мислења : 41
Хоби(работа) : мазохист
Забавен? : скроз

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Punk Чет Aвг 13, 2009 9:33 pm

jazz
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Чет Aвг 13, 2009 9:49 pm

ке ојме до чаршија и ако најдиме некое убо место ке седниме
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by комшивка Пет Aвг 14, 2009 3:33 pm

likvid
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Angelic Пет Aвг 14, 2009 4:55 pm

Да се надевам негде на пиво.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Punk Пет Aвг 14, 2009 7:34 pm

Баланс
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by KaTeRiNcE Саб Aвг 15, 2009 8:08 pm

Куба,ама незнам шо имат ?
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Angelic Саб Aвг 15, 2009 8:12 pm

Струга. Негде.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Рокси Саб Aвг 15, 2009 8:20 pm

^ да те попрам... Струга - Калабалак (а после то изглеа Сохо, видечемо) Very Happy
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Angelic Саб Aвг 15, 2009 8:25 pm

Оу јеа бејб! Значит Струга.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Punk Саб Aвг 15, 2009 8:34 pm

Парк
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Jordison Саб Aвг 15, 2009 8:44 pm

Van Gogh
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Саб Aвг 15, 2009 10:47 pm

На изложба на ван гог.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by TONI Нед Aвг 16, 2009 2:53 pm

една мала шетња па после на четкар-антички
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Рокси Нед Aвг 16, 2009 3:09 pm

Прво на кафе во Кукузел, па после на Четкар Smile
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 29 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот