Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Каде вечер?

+65
grgrgr
God of Thunder
Infected
rihanna
TL
Angelic
Ivana
blesava008
METALBOY
p4eli4ka
Џими
Ane
KaTeRiNcE
James Bomb
kirce
REGINA
Рокси
RoTkViCa
Gallowsraven
Golub-Samoubica
The Breaking Dawn
МаКсач
misticnata
Mule
noviot
malina
TONI
Bezan
мирАл
Fantom
Ate
Obibos
PhiLL * E
tHeJunKy
Bleak
Punk
A GiRL
Odyssey
L S D
pankerishte
STIFLER
Жбафта
Наташа
комшивка
T&T
Jordison
mitan
Lastojca
Calypso*
Master
Mary Jane
folder
nance
Џајко
Bojancha
Marej
Lucybell
sokol
fairy
Alexandra
hollow
Болиглава
корун
Ludi Milojko
kojgode
69 posters

Страна 16 of 31 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next

Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Чет Мар 26, 2009 9:41 pm

Обобо, гужва ке е Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 27, 2009 3:37 pm

аааа најубо сме си поминалее...бар јас се изнаиграв Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Пет Мар 27, 2009 4:42 pm

Дома.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Punk Пет Мар 27, 2009 4:51 pm

и јас дома Sad
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Пет Мар 27, 2009 4:56 pm

abe kako doma, idajte famous
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 27, 2009 4:58 pm

и јас домааа Cool Cool Cool Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by kojgode Пет Мар 27, 2009 7:56 pm

Фејмос
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Punk Пет Мар 27, 2009 8:40 pm

METALBOY напиша:abe kako doma, idajte famous
мислиш не ми се идат? ама боледувам No No No
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Рокси Пет Мар 27, 2009 9:16 pm

Би требало прво на „чајанка“ со другарки, па после кај ќе не дувнит ветрот Smile
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Marej Пет Мар 27, 2009 9:42 pm

Прво аквариус па незнам.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 27, 2009 9:46 pm

фејмооос па после можда џез...ама мождаRazz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Пет Мар 27, 2009 10:05 pm

Фејмос, и многу јако ќе си поминам!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Болиглава Пет Мар 27, 2009 10:10 pm

Неее бе?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Пет Мар 27, 2009 10:39 pm

Фејмоссссссс, доаѓам,. чекај ме
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Саб Мар 28, 2009 2:22 pm

E за вечерва...ако излегвиме најголема е веројатноста да ојме спирит, а таму ич не ми се ојт, многу досадно ми е..
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Мар 28, 2009 2:23 pm

валда на богдан и гитарата Razz:P
или баланс
па куба
не знам
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Punk Саб Мар 28, 2009 2:23 pm

јас знам.. в кревет
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 28, 2009 2:26 pm

прво на Боги...па мецо на караоке со хелиум Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џими Саб Мар 28, 2009 7:24 pm

По навика палам цигара нова. По навика се лажаааам утре не пушааам.
По навика излегувам со мокра косааа, по навика заборавам да ја исушааам.
Понекогаш сум или грубб еве не викам неееeee, никој не е светец цело времее.
Незнам како да го натераааам другиот во мене, еднаш засекогаш да заминеееееееееее.
Понекогашшшшшшшшшш
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by комшивка Саб Мар 28, 2009 7:29 pm

се двоумам дали да излегвам. ај хелп ми некој.. Neutral
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by blesava008 Саб Мар 28, 2009 7:33 pm

комшивка напиша:се двоумам дали да излегвам. ај хелп ми некој.. Neutral
оф се двоумиш дали да излезиш???? камо јас да можев
Sad ама морам да останам в кревет со чајче Sad
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 28, 2009 7:40 pm

Џими напиша:По навика палам цигара нова. По навика се лажаааам утре не пушааам.
По навика излегувам со мокра косааа, по навика заборавам да ја исушааам.
Понекогаш сум или грубб еве не викам неееeee, никој не е светец цело времее.
Незнам како да го натераааам другиот во мене, еднаш засекогаш да заминеееееееееее.
Понекогашшшшшшшшшш

ги мешаш темиве ама аај Rolling Eyes бени шакириисимо
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by METALBOY Саб Мар 28, 2009 8:58 pm

нема со кого да се излези, нема каде да се оди
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Џајко Саб Мар 28, 2009 8:58 pm

Ќе си седам дома и ќе одам парк дирекно покасно.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Рокси Саб Мар 28, 2009 8:58 pm

Кај еден другар на роденден
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Каде вечер? - Page 16 Empty Re: Каде вечер?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 31 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 31  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот