Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

+3
Mary Jane
Болиглава
Џајко
7 posters

Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Џајко Вто Апр 21, 2009 9:48 pm

Значит братчиња и сестричиња ова е да си метите во глата со сите метли во комуналец шо ги имет.


http://www.exitfest.org/index.php?option=com_content&task=view&id=2769&Itemid=1179
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Болиглава Вто Апр 21, 2009 9:53 pm

ААААААААААААААААААААААААААУУУУУААААУАУААУАУА!!!!!!!

ОЈМЕ! Само домашниве животни да не ме заебет. Само то.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Џајко Вто Апр 21, 2009 10:04 pm

Лудилото сега има свој датум!!!!!! мухахаха
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Mary Jane Вто Апр 21, 2009 10:41 pm

Дечки, супер да си помините таму Very Happy
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by pankerishte Чет Апр 23, 2009 10:41 pm

Џајко и Madness и The Adicts ке се најверојатно Cool
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Болиглава Пет Апр 24, 2009 12:57 am

pankerishte напиша:Џајко и Madness и The Adicts ке се најверојатно Cool
Тие се 100%.

Иако на Мајспесот од Продиџи и нивниот официјален сајт не стојт дека одет на Егзит, не вервам дека организаториве на фестивалов может да си дозволет ваква заебанција во случај да не е вистина.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Џајко Пет Апр 24, 2009 1:55 am

pankerishte напиша:Џајко и Madness и The Adicts ке се најверојатно Cool

да да да да, прејако ќе е.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Infected Саб Мај 09, 2009 9:01 pm

И јас сакаааааам!!!!!!!!
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Angelic Вто Сеп 01, 2009 6:23 pm

а клуч на темава?
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Odyssey Вто Сеп 01, 2009 6:59 pm

А како се стават клуч?
и можит модератор да стајт?
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Angelic Вто Сеп 01, 2009 8:08 pm

Па зато си модератор Cool

најдолу кај алатките имаш ко кругчиња шо се: Заклучија оваа тема.

п.с. и избриши ги овие поста хиххи Smile)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Prodigy na EXIT!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот