Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали ве избркале од час и зш?

+17
комшивка
Punk
корун
Ane
Bleak
TONI
Lastojca
sokol
KaTeRiNcE
RoTkViCa
kojgode
The Breaking Dawn
Mary Jane
Рокси
Marej
METALBOY
REGINA
21 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by REGINA Нед Апр 19, 2009 8:52 pm

мене во целокупново школување не ми се имат десено вакво нешо. А баш сакам да видам какво е то чувство проф. да ми речит да го напуштам часот Smile
некои интересни вакви искуства? и која била причината шо ве избркале?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by METALBOY Нед Апр 19, 2009 8:57 pm

Ниту мене досега не ме имет избркано, а и несакам, малку понижувачки ко да е...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Marej Нед Апр 19, 2009 9:02 pm

Ми се имат десено, обично ак ми речет терам инает за да останам, ама ко најтрауматично искуство ми беше основно во 6то и во 8мо истиот случај се деси да ме избркат еден наставник по географија, и не само шо ме избрка туку ме нарече цинично ѓубре, зелена, и уш нешо имаше.. и после следниот час ми рече дек ќе сум станела доктор на науки. Neutral Ме сакаше ама нејќеше да признајт и ме бркаше за камуфлажа.. Cool
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Рокси Пон Апр 20, 2009 1:25 am

Ова година ме избрка професоркана по биологија (прв пат да ме избркет од час)... та каснеше на час, а ние немавме шо да прајме и неколку деца излеговме в ходник и игравме газана. Ко се качи не’ виде, се пикнавме в училница ама изгледа ја изнервиравме и не’ избрка...
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 1:44 am

Во школскиов живот неам добиено две работи : кец и неоправдан. Не знам какво е чувството. Жалам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 20, 2009 2:02 am

едно сто пати ми се имат десено да се заканвет ке излезиш надвор и сто пати ме имет избркано тоест ама или не излегвам или се лижам ак не нишо друго - секојпат успеват Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by kojgode Пон Апр 20, 2009 11:27 am

Во прва историја ме избрка зш ногу зборвевме со пријателите. Иначе примерен сум многу не ме бркаат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 11:36 am

јас колку шо памтам волкан ме имат избркано...а др не ми се вервит...а за неоправдани си имам....онака од просетки ахаха
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Апр 20, 2009 12:01 pm

Да,сега во втора,Брусли и Кебапон ме имет избркано ,кај брусли по грешка , а кај ќебапон зш се смееф ептен запаѓав ,не е нешо посебно Smile ама не ме запишаја јухууууу
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 12:23 pm

RoTkViCa напиша:јас колку шо памтам волкан ме имат избркано...а др не ми се вервит...а за неоправдани си имам....онака од просетки ахаха

ааа и Речко ме имат избркано 2 пати хаха....првиот пат не ме запиша, вториот ме запиша....а заедно со мене (и заради мене) бркаше уште по еден ученик хаха така да кој ќе седнит до мене....среќа имат Laughing
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by sokol Пон Апр 20, 2009 12:25 pm

досега никогаш не ми се има случено да ме отстранат од час
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Lastojca Пон Апр 20, 2009 12:33 pm

не се секавам...мислам дека само волкан ме имат избркано...некој друг не знам...
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by TONI Пон Апр 20, 2009 12:44 pm

Mary Jane напиша:Во школскиов живот неам добиено две работи : кец и неоправдан. Не знам какво е чувството. Жалам.
Во школскиов живот имам добиено две работи:кец и неоправдан.Знам какво е чувството.И јас жалам и верви ми не е некакво добро чувство кое ќе ти ја полни душичката со убајна.Си имам и заслужени ама и незаслужени од шо се инаетам и често сум и бркан.
А за бркањето....често ме бркаа прв час зш каснев ама се навикнаа и сега ми велат да си седнам.Често ме имаат бркано од на предавање и од на тест ама никогаш и ко ќе испрашват.Тогаш со задоволство ќе ме станат.Маме нивно Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 12:48 pm

Зошто не памтам биле многу пати... сум наклапвел без причина некогаш ќе ми пукнел филмот ќе сум напраел некоја глупост итн... Very Happy
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Ane Вто Апр 21, 2009 12:10 am

во 8 мн пати од историја бев избркана зш мн зборвев со комшијата до мене со би рекол тој...
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by корун Вто Апр 21, 2009 12:14 am

Во прва и втора појке ме бркаја, сеа појке не запишвет на час - све годинава ми е од закасвење...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Punk Вто Апр 21, 2009 12:42 am

географија секој час ме бркат зш ногу зборвам ама не ме запишвит. исто и хемија неколку пати ме имат избркано и еднаш физика
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by комшивка Вто Апр 21, 2009 2:36 pm

мене речко ме избрка годинава.. а сите останати неоправдани ми се од каснење Very Happy

едит: ме избрка зш неможев да прекинам да се смеам со Бил Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by REGINA Вто Апр 21, 2009 3:04 pm

REGINA напиша:мене во целокупново школување не ми се имат десено вакво нешо. А баш сакам да видам какво е то чувство проф. да ми речит да го напуштам часот Smile

^ не требаше многу да чекам да дознам какво е чувството.
првиот неоправдааааааан годинава хахаха... и то од верче математика Embarassed хххххха Laughing ми се плачит од смеење. Laughing
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by grgrgr Вто Апр 21, 2009 3:36 pm

sokol напиша:досега никогаш не ми се има случено да ме отстранат од час
ti si eden od najprimernite

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by комшивка Сре Апр 22, 2009 8:13 pm

денес пак со Бил онаја македонски.. уф 7ми Neutral иначе гледавме матурски фустани хахах
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by REGINA Пет Апр 24, 2009 9:31 am

ааааа класнана ми го оправда тој изостанокот од кј верчееее
изгледа дека многу ме сакат, и сега пак сум со нула непоравдани.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 04, 2009 7:49 pm

METALBOY напиша:Ниту мене досега не ме имет избркано, а и несакам, малку понижувачки ко да е...


А зш да е понижувачки??? се дешават
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by METALBOY Пон Мај 04, 2009 8:11 pm

*UnIqUe* напиша:
METALBOY напиша:Ниту мене досега не ме имет избркано, а и несакам, малку понижувачки ко да е...


А зш да е понижувачки??? се дешават
e се дешават, ама се дешават ко ке претераш, можда сум бил на некој часој бесен ама никогаш не сум претерал или ако сум бил пред бркање се смирвам и ме оставет Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by *UnIqUe* Сре Мај 06, 2009 2:30 pm

METALBOY напиша:
*UnIqUe* напиша:
METALBOY напиша:Ниту мене досега не ме имет избркано, а и несакам, малку понижувачки ко да е...


А зш да е понижувачки??? се дешават
e се дешават, ама се дешават ко ке претераш, можда сум бил на некој часој бесен ама никогаш не сум претерал или ако сум бил пред бркање се смирвам и ме оставет Very Happy

Ххх блазе тебе шо те оставет Smile
Не дан се сфатиме дек секој час сум надвор ама се имат десено да ме избркет ... три четири пати ... ито еднаш чак од физичко Shocked Некојпат и да сакаш не мојш да се контролираш... бар јас Sad
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Дали ве избркале од час и зш? Empty Re: Дали ве избркале од час и зш?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот