Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали си метите во глата?

+11
KaTeRiNcE
Ivana
Angelic
корун
Odyssey
METALBOY
RoTkViCa
Mary Jane
Џајко
Болиглава
kojgode
15 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали си метите во глата? - Page 2 Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Апр 26, 2009 4:20 pm

По потреба Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? - Page 2 Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Лејди ин ред Сре Мај 13, 2009 11:44 pm

METALBOY напиша:нишо не сватив од разговоров, од темава...КАКО МЕТИТЕ!!!???ааааа! Evil or Very Mad

Tи ова сериозно?
Лејди ин ред
Лејди ин ред
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 17
Хоби(работа) : Ебиветрење.
Забавен? : Ногу сум забавна.

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? - Page 2 Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Џајко Чет Мај 14, 2009 12:20 am

Сабајле метев
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? - Page 2 Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Џими Пет Мај 15, 2009 8:53 pm

Наздравје брату. Генералка праеше?

Јас планирам да изметам викендов, држи ми среќа братууу

:mwa:
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? - Page 2 Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Џајко Пет Мај 15, 2009 9:47 pm

Фала Димитар.Јас денес цел ден метам, и вечерва продолжувам со метење, се надевам.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? - Page 2 Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by ноунејм Нед Мај 17, 2009 6:18 pm

воглавном да
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? - Page 2 Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 2:57 pm

јас изметив сеа почнав со бричење...
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? - Page 2 Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот