Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали си метите во глата?

+11
KaTeRiNcE
Ivana
Angelic
корун
Odyssey
METALBOY
RoTkViCa
Mary Jane
Џајко
Болиглава
kojgode
15 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дали си метите во глата? Empty Дали си метите во глата?

Пишување by kojgode Сре Апр 15, 2009 11:49 pm

Темата е повеќе од јасна. Дали си метите во глата и колку често?
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Болиглава Чет Апр 16, 2009 12:08 am

Метам братче, многу често... си метам!


Последната промена е направена од Болиглава на Чет Апр 16, 2009 12:29 am. Мислењето е променето 1 пати
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Џајко Чет Апр 16, 2009 12:15 am

Планирам да почнам
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Mary Jane Чет Апр 16, 2009 12:39 am

Си метам во глата, особено по вечерашниов роденден.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 1:45 pm

зш ми се чинит темава е за в канта.....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by METALBOY Чет Апр 16, 2009 1:48 pm

RoTkViCa напиша:зш ми се чинит темава е за в канта.....
зш пишит метење? scratch
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 1:57 pm

METALBOY напиша:
RoTkViCa напиша:зш ми се чинит темава е за в канта.....
зш пишит метење? scratch

изгледа....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Болиглава Чет Апр 16, 2009 2:04 pm

... И така ротквица и Металбој ја кантираја темата...
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by METALBOY Чет Апр 16, 2009 2:05 pm

а шо метите во глата lol! lol! lol!

во хумор да не требеше да ојт ова

ајм камфјузд scratch

.......
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by METALBOY Чет Апр 16, 2009 2:05 pm

Болиглава напиша:... И така ротквица и Металбој ја кантираја темата...
lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 2:25 pm

Болиглава напиша:... И така ротквица и Металбој ја кантираја темата...


зш со мала буква си ме пишал? хахаха ова беше офтопик знам ама така ми дојде///
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Odyssey Чет Апр 16, 2009 7:28 pm

Јас си метам, се разбират...
И тоа го правам со голема љубоФ!..
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by корун Чет Апр 16, 2009 9:11 pm

Метам, по цел ден и цела ноќ, а и за викенди....
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 9:23 pm

корун напиша:Метам, по цел ден и цела ноќ, а и за викенди....

поволно???/
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by корун Чет Апр 16, 2009 9:27 pm

За ичпари.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 9:38 pm

корун напиша:За ичпари.


мммммммммммм
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by корун Чет Апр 16, 2009 10:19 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Џајко Чет Апр 16, 2009 10:26 pm

Е сега ептен си метам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Angelic Пон Апр 20, 2009 2:56 am

метам метам како не.. пред празници ..хаха
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by kojgode Пон Апр 20, 2009 11:11 am

Mногу метам во глава моментално.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 11:33 am

јас веќе сметиф !!!
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Болиглава Чет Апр 23, 2009 9:05 pm

Си изметив до фкрај во глата брат.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Џајко Саб Апр 25, 2009 7:00 pm

Интересен разговор на темата!!!
Dzajko-јас
Димитар-Џими


Димитар says:
абе тука си да те прашам нешо?
Dzajko says:
ne
Dzajko says:
ama prasaj me
Dzajko says:
:D
Димитар says:
хмм
Димитар says:
на колку време си метиш во глата?...
Димитар says:
на колку време ти се запушвит?
Dzajko says:
ne ostavam da se zapusit jas
Dzajko says:
celo vreme metla imam
Dzajko says:
polu avtomatska
Димитар says:
ау море
Dzajko says:
ja pustam da metiti i sama idat
Димитар says:
а дан знајш од кај се купвит таква?
Dzajko says:
neznam
Dzajko says:
ama dimo vikat metel uste pojke od mene
Димитар says:
е тое убо брат
Димитар says:
зато шо на пример
Димитар says:
јас вчера кон ова време си изметив и све убо ми беше
Димитар says:
и денес пак ко да сум запушен...
Dzajko says:
am izmeti si pak
Димитар says:
епа некоаш ме мрзит
Димитар says:
зато те прашвев за
Димитар says:
како метиш ти...
Димитар says:
фала еј(A)
Dzajko says:
aabe ubo e da metis ednas na den radi higiena
Димитар says:
е да да...
Dzajko says:
a 2-3 pati ili pojke e ona od zadovolstov
Dzajko says:
"D
Dzajko says:
jas mislis trenerki radi moda gi nosam/
Dzajko says:
radi komocija, pojke da moza da mava
Димитар says:
е да да... во право си
Димитар says:
мва
Dzajko says:
mmm
Dzajko says:
fala ))
Димитар says:
:$
Димитар says:
Шмек
Dzajko says:
hahahaha
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Ivana Нед Апр 26, 2009 1:38 am

Да, ногу се метам. ( позз до разговоров горе, ме нарана )
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by METALBOY Нед Апр 26, 2009 4:01 pm

нишо не сватив од разговоров, од темава...КАКО МЕТИТЕ!!!???ааааа! Evil or Very Mad
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали си метите во глата? Empty Re: Дали си метите во глата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот