Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Girls vs. Boys

+19
The Breaking Dawn
Fantom
grgrgr
hollow
sokol
комшивка
Jas**
Наташа
Mary Jane
rihanna
Ivana
Рокси
Lastojca
Bleak
корун
Болиглава
kojgode
Џајко
REGINA
23 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Girls vs. Boys - Page 3 Empty Re: Girls vs. Boys

Пишување by REGINA Пет Мај 08, 2009 10:01 pm

извини дечко кој рече дека ти треба да одлучуваш? (болиглава)
се зезам не ме банирај одма Wink не е темава за да се дефинират победник пошо и онака не постојт начин за определување на подобрите.
REGINA напиша:Девојки против машки. "Биткава никогаш не била
решена"
... сеа да не ме сватите битка во вистинска смисла...
и ќе останит нерешена Laughing

а јас би го номинирала џими пошо тој и тотално ја утна поентава од темава.

пис
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Girls vs. Boys - Page 3 Empty Re: Girls vs. Boys

Пишување by lela Пет Мај 08, 2009 11:18 pm

Женските се поинтелигентни,поубави, поемоционални, подезорганизирани,поизбувливи,позлобни, а машките се погруби, не емоционални(многу често бесчувствителни),поефикасни,пошармантни,поорганизирани и порадознали(иако не изгледа така машките се поголеми чашити од жените) и секако со обострани исклучоци. И некаде погоре видов дека било подобро да си машко зошто не раѓаш деца-а мислам дека е тоа најпозитивната работа што ја имаат жените за разлика од машките!

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Girls vs. Boys - Page 3 Empty Re: Girls vs. Boys

Пишување by корун Саб Мај 09, 2009 12:28 am

Поинтелегентни - не... дури и поголемиов дел од понежниов пол ке се сложет со ова... Организација зависит од личноста, без разлика на полот. Мислам дека иако прајме чашитски муабети исто колку и жениве сме помалу радознали ради то шо мојме на иста тема да се навраќаме појке пати, детално да го разработиме, a вие имате дефинитивно пообемен материјал за истражвење...

А за раѓањето... позитивна е... од ко ке се породиш, а да клечиш со сати или царски резој ово оно не знам колку е супер...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Girls vs. Boys - Page 3 Empty Re: Girls vs. Boys

Пишување by Џими Саб Мај 09, 2009 6:55 pm

Дали некој мојт да ми кажит дали се читат Шако или Сако Полумента??????????????????
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Girls vs. Boys - Page 3 Empty Re: Girls vs. Boys

Пишување by sokol Нед Мај 10, 2009 7:13 pm

Boys
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Girls vs. Boys - Page 3 Empty Re: Girls vs. Boys

Пишување by RoTkViCa Пон Мај 11, 2009 4:09 pm

Џими напиша:Дали некој мојт да ми кажит дали се читат Шако или Сако Полумента??????????????????

зш цел живот др пишиш по темиве??? п.с. мислам дека е Шако
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Girls vs. Boys - Page 3 Empty Re: Girls vs. Boys

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот