Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто интересно

+14
Mule
Џајко
Mary Jane
комшивка
The Breaking Dawn
zzz
fairy
Болиглава
корун
мирАл
METALBOY
RoTkViCa
Lastojca
kojgode
18 posters

Go down

Нешто интересно Empty Нешто интересно

Пишување by kojgode Нед Мар 29, 2009 5:55 am

kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Lastojca Нед Мар 29, 2009 12:13 pm

ееј го имам праено ова порано..и ми погоди..ама сто сати ме прашвеше
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 29, 2009 12:29 pm

мене глупо ми е Mad
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 1:30 pm

Блиску беше, ама не погоди
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by мирАл Нед Мар 29, 2009 6:33 pm

И јас порано го иам праено и ми погодвеше.
Го тестирав 8 од 10 ми погоди
Џери го замислив ама ништо Smile ,
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by корун Нед Мар 29, 2009 6:37 pm

Интересно, алал да му е на тие шо ја напрајле цела база на податоци.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by kojgode Нед Мар 29, 2009 7:28 pm

Груевски ми го погоди, Игор Џамбазов, Каролина итн. ме фасцинира.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Болиглава Нед Мар 29, 2009 7:35 pm

Леле јако еј! Прејако. Се фасцинирав и јас, алал да им е.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by fairy Нед Мар 29, 2009 7:42 pm

кај мене беше ептен блиску.. стварно е јакооо хехехе
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by zzz Нед Мар 29, 2009 7:58 pm

и мене ми ги погодвеше и него го замислиф и си се погоди,само2 3 пати згреши
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by METALBOY Нед Мар 29, 2009 8:02 pm

овајпат и двете шо ги замислив ги погоди, оцабајлето ке да згрешив нешо
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 29, 2009 8:16 pm

robert redford не ми го погоди
paris hilton и таз ги погоди
јако еее
хаха bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by комшивка Нед Мар 29, 2009 10:15 pm

мене Бранко Црвенкоски ми го погоди на прво.. хахахх
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 29, 2009 11:04 pm

добро е шуќур ми погоди... bounce
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Mary Jane Нед Мар 29, 2009 11:51 pm

Ги погоди Ајнштајн, Клеопатра, Елена Ристеска.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Џајко Пон Мар 30, 2009 12:38 am

Груески и Фрчко ми ги погоди, а Бучко не :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Mule Пон Мар 30, 2009 8:07 pm

Lastojca напиша:ееј го имам праено ова порано..и ми погоди..ама сто сати ме прашвеше

Кој ти го кажа ова!? Мисљам!!? cyclops
Mule
Mule
Младо Магаре
Младо Магаре

Age : 32
Број на мислења : 55

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by П. Пон Мар 30, 2009 9:27 pm

Тоше ми го погоди Very Happy
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Angelic Пет Апр 10, 2009 3:58 pm

порано го имам праено ова.. ѕвер е типов Very Happy Very Happy Very Happy
сега ќе пробам пак...
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Angelic Пет Апр 10, 2009 4:18 pm

Ми ја погоди одма Амy Lee и Елена Ристеска хаха ѕвер е!
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 1:45 pm

great guessed right one more time! i love playing with you... ova mi go napisa izglea dobra sum bila hahahaha
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by *UnIqUe* Пон Мај 18, 2009 10:43 pm

Aaaaaa... се ми погодии Very Happy
*UnIqUe*
*UnIqUe*
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 244

Вратете се на почетокот Go down

Нешто интересно Empty Re: Нешто интересно

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот