Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кратка/долга коса?

+19
Angelic
Strange kind of woman
PhiLL * E
мирАл
П.
RoTkViCa
TONI
malina
Bleak
Mary Jane
Наташа
Lastojca
bojan_acm
Punk
Marej
The Breaking Dawn
kojgode
zzz
METALBOY
23 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Мар 30, 2009 11:07 pm

RoTkViCa напиша:
The Breaking Dawn напиша:и јас иам виткана коса малце хаотична и тешка за скротвење некојпат
а сакам појке виткани коси барем на женски ама мн бушави не претерано средени Wink
сакам побушава да ми е bounce bounce

јас не сакам бушава да ми е...едвај ја скротвам ...ама од толку глупости редење ми се изретчи Crying or Very sad

мене фризеркана ми рече дека уште нова коса растела
ко антенчиња ми се
ти барем ја скротвиш cheers
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by Marej Пон Мар 30, 2009 11:08 pm

мирАл напиша:
Marej напиша:Јас ушче неам одлучено како ми стојт поубо, права ил бушава.
Секако ти стојт тебе Smile
Фала љубави ама први април заутре е I love you
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by Lastojca Пон Мар 30, 2009 11:17 pm

Marej напиша:Јас ушче неам одлучено како ми стојт поубо, права ил бушава.

права
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by RoTkViCa Пон Мар 30, 2009 11:33 pm

The Breaking Dawn напиша:
RoTkViCa напиша:
The Breaking Dawn напиша:и јас иам виткана коса малце хаотична и тешка за скротвење некојпат
а сакам појке виткани коси барем на женски ама мн бушави не претерано средени Wink
сакам побушава да ми е bounce bounce

јас не сакам бушава да ми е...едвај ја скротвам ...ама од толку глупости редење ми се изретчи Crying or Very sad

мене фризеркана ми рече дека уште нова коса растела
ко антенчиња ми се
ти барем ја скротвиш cheers


хаха ај сеа денојве ќе одам на фризер и ќе видам шо ми се дешават Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by PhiLL * E Вто Мар 31, 2009 12:58 am

КрАТка коса по можност да немат ич
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by Strange kind of woman Вто Мар 31, 2009 11:33 am

Marej напиша:Јас ушче неам одлучено како ми стојт поубо, права ил бушава.

Pravaaaaaaaaaaaaa

Strange kind of woman
Адаптер4е

Age : 34
Број на мислења : 10

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by Angelic Пет Апр 03, 2009 8:42 pm

Имам права коса.. и сакам да ми порасниииит долгааа.. баш ко летово шо си замина .. Sad(((

А исто така сакам да имам таласеста коса. Поубо од то ми се чинит немат!

....кај машко.. сакам права коса.. Должината не е битна.. само нека му седит убо Smile)
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by METALBOY Пет Апр 03, 2009 8:44 pm

Strange kind of woman напиша:
Marej напиша:Јас ушче неам одлучено како ми стојт поубо, права ил бушава.

Pravaaaaaaaaaaaaa
Правааааааааааа Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by Ivana Вто Апр 21, 2009 12:24 pm

кратка коса иам, ама сакам долга и сеа џо ја растам...
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by xpert Пон Апр 27, 2009 12:05 am

Ко помал кец се шишав после подолга ја пуштив, сега имам средна должина и се надевам дека на лето кец ке се ишишам. Шо пократко побо ми е на глава.
xpert
xpert
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 104

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by slatkish Нед Мај 03, 2009 10:26 pm

зависит на секој различно му стојт а за машки сакам кратка секако

slatkish
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 22

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by pankerishte Нед Мај 03, 2009 11:38 pm

Јас имав долга ама замина....ех 7 години како сум ја трпел...
Ама сега Оргазами на секое капење доживувам Razz
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by METALBOY Пон Мај 04, 2009 4:55 pm

Моментално имам кратка (се ишишав чера) неморам да ја мијам секој ден Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кратка/долга коса? - Page 2 Empty Re: Кратка/долга коса?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот