Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Помош

5 posters

Go down

Помош Empty Помош

Пишување by Fantom Саб Мар 14, 2009 3:54 am

Веќе неколку дена сурфам по сајтови и барам убава столна ламба. Најпосле ја најдов на сликава па ја ставам како атачмент. Ве молам за информации ако сте ја виделе негде и знаете колку чини.Помош Pic04_copy603
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Помош Empty Re: Помош

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 4:02 am

Знаеф дека ќе е нешо вакво иначе ваква на миднигхт хот фејмос видоф слична Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Помош Empty Re: Помош

Пишување by комшивка Саб Мар 14, 2009 4:02 am

колку време размислуваше за да ја ставиш темава во образование и наука?
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Помош Empty Re: Помош

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 4:08 am

Вечерва му светна идејата моментално... мене ми се пофали Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Помош Empty Re: Помош

Пишување by Fantom Саб Мар 14, 2009 4:13 am

комшивка напиша:колку време размислуваше за да ја ставиш темава во образование и наука?
Од черек до чоше дванајс до и пол.
Fantom
Fantom
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 155

Вратете се на почетокот Go down

Помош Empty Re: Помош

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 3:08 pm

јас иста иам ваква само шо со црвени точки е мојана.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 34
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Помош Empty Re: Помош

Пишување by TONI Пет Aвг 07, 2009 3:34 pm

би сакал и јас иста да имам ко од сликава,исто поставена ама коке видиш све ти е со пари
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Помош Empty Re: Помош

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот