Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Видеа од омилени песни.

+22
Gallowsraven
Infected
RoTkViCa
kirce
tHeJunKy
Bleak
pankerishte
The great
The Breaking Dawn
T&T
noviot
комшивка
folder
Џајко
L S D
Odyssey
Mary Jane
Marej
корун
fairy
Jordison
kojgode
26 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by folder Пет Јан 23, 2009 7:30 pm

noviot напиша:
Џајко напиша:
noviot напиша:најак спот, ко картко филмче е Smile

почна гуле со генгста рап, јас да продолжам..


не ми е омилен ама добар е Smile
не е генгста ама ај :D туку шо ке ти викав... која е та на сликата кај тебе?
Ана Бебич!! Кажи колку е убаTwisted Evil Question
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 7:31 pm

прејака!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by T&T Пет Јан 23, 2009 7:36 pm

Не ми е омилено видео, ама во моментов само на то ми теквит.
Call me when you're sober-Evanescence заради волцине и типон со готска фаца
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Џајко Пет Јан 23, 2009 8:00 pm

ептен ми е јака песнава во последно време, а и спотов не е лош.
Гледајте те го немат да зажалите на потрошено време Razz

kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 9:06 pm

kojgode напиша:A MUST SEE!!!


WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
Замалев од смеење еј! Браво Админе
хахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by kojgode Саб Јан 24, 2009 9:13 pm

Odyssey напиша:
kojgode напиша:A MUST SEE!!!


WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
Замалев од смеење еј! Браво Админе
хахаха
Не ми се лижи бе. king
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Odyssey Саб Јан 24, 2009 9:34 pm

хахахаха
со море овај е закон, втор драганче е
Абе пак кој те ебат
хахахаха
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Џајко Пон Јан 26, 2009 8:45 am

...
Мајстори Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Џајко Пет Јан 30, 2009 11:18 pm

folder напиша: Мајстори Twisted Evil

хаха баш ќе го ставав :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Odyssey Саб Јан 31, 2009 3:28 am

Ааах све ба psy-trance сврти, шо ќе беше ова работа...


Ајде малце electro vibes да се слушет!!

kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Џајко Сре Фед 04, 2009 4:32 am

The great
The great
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by pankerishte Саб Фед 07, 2009 7:11 pm

Видеово е добро заради атмосферата.Иначе бендов е позерлана моментално.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by folder Чет Фед 12, 2009 8:54 pm

Фаца спот:D
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Видеа од омилени песни. - Page 2 Empty Re: Видеа од омилени песни.

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 9:03 pm