Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилени школски предмети или немате такви?

+11
OmeN
комшивка
KaTeRiNcE
Bleak
Mary Jane
Рокси
RoTkViCa
The Breaking Dawn
TONI
METALBOY
REGINA
15 posters

Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by REGINA Нед Апр 19, 2009 8:49 pm

претпоставувам за некои предмети едноставно сакате да ги одржвите, не ви е досадно, поопуштена е атмосферата во споредба со другиве часој итн итн
за мене то се англиски, италјански, ах да и математика. за вас?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by METALBOY Нед Апр 19, 2009 8:51 pm

До лани ми беше англиски, а сега све ми е преку гла, зато ке речам омилен предмет ми е оделенски...
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by TONI Пон Апр 20, 2009 12:49 pm

во омилени би ги набројал социологија,изборна филозофија и часој каде имаш право да кажиш шо сакаш и кога сакаш(нормално во склоп со темата шо е одбрана)
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 20, 2009 12:51 pm

математика и англиски (мада англиски мн замарат оваа година од 45 мин 45 ги искориствит) и можда ликовно ми беше порано ама благодарение на кети ми се одмили.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 1:00 pm

математика обожавааааааааамммм ....а друго....малце потешко...мада англиски ни се се поинтересни часојне, креативна си е профана Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Рокси Пон Апр 20, 2009 1:03 pm

Англиски сакам ама професоркана ми ја убиват желбата 3а учење пошо е ко флегма опрана
И хемија сакам, ама се разбира дека Лоле не придонесвит 3а то, 3начи женана максимално го искориствит часот - испрашвит - предават - испрашвит 3а новата лекција... блааа
Биологија сакам пошо стално се смејме со Кате и интересен ми е материјалот
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by TONI Пон Апр 20, 2009 1:09 pm

Рокси напиша:
Биологија сакам пошо стално се смејме со Кате и интересен ми е материјалот
И јас биологија си сакав дур ми предаваше Кате,прва и трета.
Прва поќе зш имав 5,а трета наебав па цела година 1 и на крај едно двојче Very Happy
Ама пак си го сакав тој час иако труп бев трета Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 3:09 pm

Јас сум вљубеник на природните науки + ИТ.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 7:19 pm

Па најискрено... Љубител на Програмирање... и нишо друго од предметиве шо ги иам...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by REGINA Пон Апр 20, 2009 7:32 pm

Bleak напиша:Па најискрено... Љубител на Програмирање... и нишо друго од предметиве шо ги иам...
програмирање?!?!?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
зш?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Рокси Пон Апр 20, 2009 7:33 pm

Мрзам се’ шо е поврзано со програмирање
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Bleak Пон Апр 20, 2009 7:58 pm

Програмирање зш другите предмети ми се глупави а и не ги поднесувам професорите по истите... и Математика мојт да се вбројт во омилените...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Mary Jane Пон Апр 20, 2009 9:11 pm

REGINA напиша:
Bleak напиша:Па најискрено... Љубител на Програмирање... и нишо друго од предметиве шо ги иам...
програмирање?!?!?! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
зш?

Зш чичко Јане му предават.
Зш неам програмирање? Rolling Eyes Embarassed Sad
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Апр 20, 2009 9:30 pm

Италијански дефинитивно
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 20, 2009 9:32 pm

KaTeRiNcE напиша:Италијански дефинитивно

да бе, тебе те сакат професоркана. би4 tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by KaTeRiNcE Пон Апр 20, 2009 10:36 pm

Та ме напрај да го сакам предметон,знајт как да се поставит кон децана, а на пример латински го замразив заради професорон ...Smile
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by The Breaking Dawn Пон Апр 20, 2009 10:56 pm

чути најсекси професор ни е.
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by комшивка Пон Апр 20, 2009 10:57 pm

до лани физичко, годинава мислам дека немам омилен предмет.. не се издржвит нашкола..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by OmeN Нед Апр 26, 2009 2:50 am

mojt da se recit fizicko ili odelenski inace se dr e tesko sranje :D:D
OmeN
OmeN
Адаптер4е

Age : 31
Број на мислења : 7

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Четкар Пет Aвг 07, 2009 8:16 pm

Па...имаме неколку: секс(био)логија и спорт4е.
Четкар
Четкар
Шегамен

Age : 33
Број на мислења : 89
Хоби(работа) : неам. криза е.
Забавен? : најпојќе од сите на форумов.

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Angelic Сре Окт 14, 2009 3:07 pm

Англиски, филозофија и психологија.
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Mary Jane Сре Окт 14, 2009 9:06 pm

Од годинава Линеарна алгебра и аналитичка геометрија и Алгебра ми легнаа на срце.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by mali Пон Окт 19, 2009 8:12 pm

Физика .........многу ми е секси..... Embarassed

mali
Адаптер4е

Age : 1123
Број на мислења : 20
Забавен? : дефинитивно не

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by lost girl Пон Окт 19, 2009 8:52 pm

методологија на дизајнирање ...дефинитивно најзакон Very Happy
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 33
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Омилени школски предмети или немате такви? Empty Re: Омилени школски предмети или немате такви?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот