Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какви женски сакате (со или без слики)

+18
RoTkViCa
lela
Jordison
hollow
folder
FalcoN eYe
мирАл
Obibos
Bleak
Odyssey
dzole
A GiRL
Master
Bojancha
Болиглава
Blume
kojgode
корун
22 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by Болиглава Пет Фед 20, 2009 8:21 pm

мирАл напиша:Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Br2Еве женски Twisted Evil
Нејќам јас вакви. Многу ве интересираше?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by Jordison Саб Мар 07, 2009 7:28 pm

Zenski so crni vitkani kosi, kafeavi/plavi oci
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by lela Саб Мар 07, 2009 7:54 pm

Колку убави девојки има што учат гимназија- манекенки вие на гугл сте се закачиле ц.ц.ц.ц.ц.ц.ц

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by folder Саб Мар 07, 2009 8:57 pm

lela напиша:Колку убави девојки има што учат гимназија- манекенки вие на гугл сте се закачиле ц.ц.ц.ц.ц.ц.ц
Наброј... Very Happy
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by RoTkViCa Саб Мар 07, 2009 10:42 pm

хехеххехе........пусти машки само манекенки барет.....и + ниеден не наброја шо сакат кај женско....саммо пејстираја слики...не сте креативни ичччччччччч Cool Cool Cool Cool Cool Cool
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 3:12 am

RoTkViCa напиша:хехеххехе........пусти машки само манекенки барет.....и + ниеден не наброја шо сакат кај женско....саммо пејстираја слики...не сте креативни ичччччччччч Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Еве јас и ке напбројам и ќе се искажам со песМа

Станав ДиЏеј Ради Манекенки,
Сите Други Женски Се Кретенки

За Неа Слушам Нон Стоп На Радио
Неа Ја Гледам Блеска На Видео
Ја Носам Дома, Клуш На Врата Ставам
И Мали Слатки Работки И Правам!

Станав ДиЏеј Ради Манекенки,
Сите Други Женски Се Кретенки

Елегантно Суптилно Дотерана
Слатко Слатко, Слатко Намирисана
Креативна Паметна Е Она
А Јас Сум ДиЏеј од 500 Милиона

Станав ДиЏеј Ради Манекенки,
Сите Други Женски Се Кретенки
Чита Книги Три-Четири Тома
Пере Пегла, Зачистува По Дома

МАНЕКЕНКА МИРИСА НА БЕБЕ
СЕКОЈ СЕЉАК САКА ДА ЈА ЕБЕГоренаведениот текст е извадот од долуспоменатата песна
хахахахаха
PMG (наркоманине) - Manekenki
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by ноунејм Нед Мар 08, 2009 7:49 pm

убави..пред се
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 7:53 pm

Odyssey напиша:
RoTkViCa напиша:хехеххехе........пусти машки само манекенки барет.....и + ниеден не наброја шо сакат кај женско....саммо пејстираја слики...не сте креативни ичччччччччч Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Еве јас и ке напбројам и ќе се искажам со песМа

Станав ДиЏеј Ради Манекенки,
Сите Други Женски Се Кретенки

За Неа Слушам Нон Стоп На Радио
Неа Ја Гледам Блеска На Видео
Ја Носам Дома, Клуш На Врата Ставам
И Мали Слатки Работки И Правам!

Станав ДиЏеј Ради Манекенки,
Сите Други Женски Се Кретенки

Елегантно Суптилно Дотерана
Слатко Слатко, Слатко Намирисана
Креативна Паметна Е Она
А Јас Сум ДиЏеј од 500 Милиона

Станав ДиЏеј Ради Манекенки,
Сите Други Женски Се Кретенки
Чита Книги Три-Четири Тома
Пере Пегла, Зачистува По Дома

МАНЕКЕНКА МИРИСА НА БЕБЕ
СЕКОЈ СЕЉАК САКА ДА ЈА ЕБЕГоренаведениот текст е извадот од долуспоменатата песна
хахахахаха
PMG (наркоманине) - Manekenki
хехехе браво браво......пак не се доискажа ама коолку толку еххехехех ...сепак сакавме да прочитаме со твој зоброј....ама нвм Razz Razz Razz
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by folder Нед Мар 08, 2009 8:50 pm

Сакам женска шо ке ме разбират за све не сакам некоја кретенка да сејт до мене само за да е уба... И уба и добра не морат да е многу паметна зш не сум Никола Тесла, да знајт да се облеквит типски уочливо сите да полудвет по неа не зарди то шо ке извајт цицка ,а сепак та да ме сакат само мене... Сакам да сум цело време со неа да е другарка со сите мој другари за да ојт сегде кј шо ке одам јас, да знајт све за мене и да не и е срам ако прам нешто шо се разликвит од сите други... Crying or Very sad
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by lela Нед Мар 08, 2009 9:28 pm

folder напиша:
lela напиша:Колку убави девојки има што учат гимназија- манекенки вие на гугл сте се закачиле ц.ц.ц.ц.ц.ц.ц
Наброј... Very Happy
Не сакам некоја да си напрајт филм ако кажам имиња ама во главно многу симпатични има, а и тебе ти е добра претставава за другата половина само што сепак сите ја ставате убавината пред мозокот значи не ви е многу важно што носи во неа туку само на неа Smile

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by folder Нед Мар 08, 2009 9:31 pm

lela напиша:
folder напиша:
lela напиша:Колку убави девојки има што учат гимназија- манекенки вие на гугл сте се закачиле ц.ц.ц.ц.ц.ц.ц
Наброј... Very Happy
Не сакам некоја да си напрајт филм ако кажам имиња ама во главно многу симпатични има, а и тебе ти е добра претставава за другата половина само што сепак сите ја ставате убавината пред мозокот значи не ви е многу важно што носи во неа туку само на неа Smile
Прочитај ми го предходниов пост и ак имат некоја ваква во гимназија посочи ја слободно Twisted Evil
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by lela Нед Мар 08, 2009 10:45 pm

folder напиша:
lela напиша:
folder напиша:
lela напиша:Колку убави девојки има што учат гимназија- манекенки вие на гугл сте се закачиле ц.ц.ц.ц.ц.ц.ц
Наброј... Very Happy
Не сакам некоја да си напрајт филм ако кажам имиња ама во главно многу симпатични има, а и тебе ти е добра претставава за другата половина само што сепак сите ја ставате убавината пред мозокот значи не ви е многу важно што носи во неа туку само на неа Smile
Прочитај ми го предходниов пост и ак имат некоја ваква во гимназија посочи ја слободно Twisted Evil
Најверојатно таа што е покрај тебе, затоа си со нејзе .До толку не ги познавам девојкивеSmile

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 10:59 pm

folder напиша:Сакам женска шо ке ме разбират за све не сакам некоја кретенка да сејт до мене само за да е уба... И уба и добра не морат да е многу паметна зш не сум Никола Тесла, да знајт да се облеквит типски уочливо сите да полудвет по неа не зарди то шо ке извајт цицка ,а сепак та да ме сакат само мене... Сакам да сум цело време со неа да е другарка со сите мој другари за да ојт сегде кј шо ке одам јас, да знајт све за мене и да не и е срам ако прам нешто шо се разликвит од сите други... Crying or Very sad

ова се ценит
а зш натажено смајли???имат вакви.... bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by folder Нед Мар 08, 2009 11:16 pm

Зш немам сретнато таква =(
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by lela Нед Мар 08, 2009 11:25 pm

folder напиша:Зш немам сретнато таква =(
Не сакав да ја продолжвам дискусијава да не избегаме од зацртанава тема, но- значи прифаќаш и без некоја од горенаведените особини -зошто го имаш другиот дел од себе во моментов, а сеуште немаш запознаено некоја со такви особини. Very Happy

lela
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 85

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 11:28 pm

хехе....леле стварно шубо опишаааааа....алал да ти е cheers cheers
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by folder Нед Мар 08, 2009 11:36 pm

lela напиша:
folder напиша:Зш немам сретнато таква =(
Не сакав да ја продолжвам дискусијава да не избегаме од зацртанава тема, но- значи прифаќаш и без некоја од горенаведените особини -зошто го имаш другиот дел од себе во моментов, а сеуште немаш запознаено некоја со такви особини. Very Happy
Незнам шо ми е во моментов не можам да се контролирам и зато не можам ни да го добијам то шо го сакам, а и не се социјализирам доволно Sad
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 11:38 pm

folder напиша:
lela напиша:
folder напиша:Зш немам сретнато таква =(
Не сакав да ја продолжвам дискусијава да не избегаме од зацртанава тема, но- значи прифаќаш и без некоја од горенаведените особини -зошто го имаш другиот дел од себе во моментов, а сеуште немаш запознаено некоја со такви особини. Very Happy
Незнам шо ми е во моментов не можам да се контролирам и зато не можам ни да го добијам то шо го сакам, а и не се социјализирам доволно Sad


абеее уживај и не се замаарај толку.....имат време за барање совршенство....сеа кулирај малце Wink Wink Wink Wink
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 11:47 pm

folder напиша:Зш немам сретнато таква =(

можда е рано..
а можда ја имаш сретнато ама не глеаш некои работи Laughing
имат времена tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by RoTkViCa Нед Мар 08, 2009 11:48 pm

The Breaking Dawn напиша:
folder напиша:Зш немам сретнато таква =(

можда е рано..
а можда ја имаш сретнато ама не глеаш некои работи Laughing
имат времена tongue


тачно !!! Very Happy Very Happy

јас си легвамммммм бај на сите I love you I love you I love you afro
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by Angelic Пет Сеп 11, 2009 1:10 am

Kaj се другите машки да се изразет како фолдер а? Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Icon_lol
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by God of Thunder Пет Сеп 11, 2009 1:30 am

Види сеа женско си е женско bounce
God of Thunder
God of Thunder
Son Of Odin

Age : 37
Број на мислења : 9

Вратете се на почетокот Go down

Какви женски сакате (со или без слики) - Page 2 Empty Re: Какви женски сакате (со или без слики)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот