Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koлку контакти имате на мсн?

+30
Лејди ин ред
pankerishte
s...
Angelic
Џими
*Rhythm Divine*
A GiRL
Odyssey
METALBOY
fairy
мирАл
The Breaking Dawn
Рокси
Bleak
zzz
RoTkViCa
Gallowsraven
Џајко
Obibos
hollow
TONI
mitan
комшивка
корун
Lastojca
Болиглава
REGINA
Marej
STIFLER
kojgode
34 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by kojgode Чет Мар 05, 2009 1:10 am

Koлку контакти имате на мсн? Какво темиште а?
Јас 380 тачно иам.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by STIFLER Чет Мар 05, 2009 1:23 am

имав многу избришав и сеа иам 450 и ке ги избришам до 200
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 1:24 am

100. На претходнион имав 400 и кусур ама на овај послабо.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 1:35 am

390. ама морам да фатам да ги бришам блокираниве контакти, така да драстично ќе се намалит бројкава.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Болиглава Чет Мар 05, 2009 1:48 am

156.

Награда?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Lastojca Чет Мар 05, 2009 2:25 am

хм. не знам чек да видиме..212 иам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by корун Чет Мар 05, 2009 10:48 am

164, си го одржувам акаунтот фит...
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by комшивка Чет Мар 05, 2009 12:34 pm

497 / 46 - 90% сум уклучена на двава..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by mitan Чет Мар 05, 2009 12:56 pm

имав околу 220 ама напрајв чистка и сеа сум на 120:)
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by TONI Чет Мар 05, 2009 1:15 pm

Си ги имам поделено на две групи.Едната е шо ми се важни и редовно шо пишам,а другата и не до толку.Во првата имам 33,во втората 88 ама уше една чистинка ќе удрам
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by hollow Чет Мар 05, 2009 2:01 pm

146 засега
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Obibos Чет Мар 05, 2009 3:52 pm

215
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 8:55 pm

Ова не е тема бе! Ова е темиште!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Gallowsraven Чет Мар 05, 2009 9:15 pm

На стариот 350 негде, ме мрзеше да ги бришам и напрајв нов, сеа иам 164 и редовно прам чистки, бришам луѓе шо не прам муабет.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 1:58 pm

hehehe ne mojte so meneee....jas imam 1053....i + sea pred nekoe vreme drugarkive mi izbrisaja okolu 200-300....mooooraaat da izbreisam zs veke me mrzit da gledam koj imat online hehe
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by zzz Пет Мар 06, 2009 2:12 pm

392 от кој околу сто се на блок ама немат кој да ги избришит
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by REGINA Пет Мар 06, 2009 8:55 pm

па ко шо кажав дека ќе се намалит драстично мојата бројка, по денешната генералка останаја 110. скромно хехеххехе
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Bleak Пет Мар 06, 2009 9:01 pm

Имаф едно време околу 900 ама после генералка на 300 намалиф сеа 374 се ... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Рокси Пет Мар 06, 2009 9:02 pm

Незнам точно колку, ама помалце од 100 се... пак чистка требит да им прам Evil or Very Mad
Рокси
Рокси
Нејкам ништо
Нејкам ништо

Age : 30
Број на мислења : 517

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Мар 06, 2009 9:08 pm

360 и нешто
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by мирАл Нед Мар 08, 2009 6:44 pm

100 мн слаб
а и мн не чинит Smile
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by fairy Нед Мар 08, 2009 7:24 pm

285 или така нешто
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by METALBOY Нед Мар 15, 2009 8:21 pm

Да не се фаљам ама имам едно дваесетина, само најбитните со оние шо прам муабет најмногу. Ме нервирет мн контакти.
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Odyssey Нед Мар 15, 2009 8:55 pm

околу 250
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by A GiRL Нед Мар 15, 2009 8:58 pm

940 моментално
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Koлку контакти имате на мсн? Empty Re: Koлку контакти имате на мсн?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот