Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Глупи имиња

+25
RoTkViCa
katusch
Ivana
lost girl
psycho
pankerishte
nice
mitan
корун
grgrgr
Bleak
Master
REGINA
Џајко
Mary Jane
Lastojca
TONI
комшивка
Болиглава
Obibos
Marej
kojgode
Jordison
The Breaking Dawn
Наташа
29 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Глупи имиња Empty Глупи имиња

Пишување by Наташа Сре Мар 04, 2009 3:22 pm

Јасна мислам дек е темава, кажвите некој чудни, несекојдневни имиња и мојт да раскажите некоја непријатна случка ак имате.

Ев некој шо ги прочитав негде: Чамиле, Зарчо, Лимонка, Коцка, Каплан, Маса.
Дап, сиве постоет. Shocked
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 04, 2009 4:07 pm

јас иам слушнато за зељка, yahoo, фабрика Razz:P:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Jordison Сре Мар 04, 2009 5:44 pm

Harlampie, Serafim
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by kojgode Сре Мар 04, 2009 9:57 pm

Фока, Менсур, Горио
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Marej Сре Мар 04, 2009 9:59 pm

Без навреда ама сите Убавка шо се викет шо ги познавам се знатно грди.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Obibos Сре Мар 04, 2009 10:15 pm

Завојче Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Болиглава Сре Мар 04, 2009 10:19 pm

Фрндалс.
Газменд.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by комшивка Сре Мар 04, 2009 10:34 pm

змејко
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by TONI Сре Мар 04, 2009 10:49 pm

Елка,Јагода
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Lastojca Сре Мар 04, 2009 11:25 pm

јаглика, катастрофа, сандокан, и некој од типот на мирче и остали таму....не ми теквет некој други во моментов шо ми се глупи
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by kojgode Сре Мар 04, 2009 11:26 pm

Пази сеа со реклама шо ја кладовме мојт и Јаглика да се регистрират па после ќе видиш чија мајка црну бјелу вуну приједе.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Lastojca Сре Мар 04, 2009 11:27 pm

Lastojca напиша:јаглика, катастрофа, сандокан, и некој од типот на мирче и остали таму....не ми теквет некој други во моментов шо ми се глупи

ам сеа нек дојт ак сакат...ми текна уш некое...паре, дуфка, кифча, таса
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 12:52 am

Дуфка Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))..)))


Стојне.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 12:59 am

Бесиме (иам комшивка вака шо се викат)
Книгана (ова ко го слушнав не ми се вервеше, ама набргу се уверив дека е болна вистина)
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 1:01 am

Фатиме. Имаше сестра ми една соученичка ко беше забаваче и се самоуби :S Можда ради името.
Еднуш покрај езеро се шетавме со сестра ми и и викам Ирена Фатиме е назад. И сестра ми почна да ме фашчат назад.
Каква анегдота.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 1:02 am

Marej напиша:Фатиме. Имаше сестра ми една соученичка ко беше забаваче и се самоуби :S Можда ради името.
Еднуш покрај езеро се шетавме со сестра ми и и викам Ирена Фатиме е назад. И сестра ми почна да ме фашчат назад.
Каква анегдота.
вау
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Lastojca Чет Мар 05, 2009 1:04 am

навистина вау и јас сум запрепастена
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 1:08 am

Темељко.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 1:09 am

Marej напиша:Темељко.

Пра-прадедо ми се викаше така...Колку блесаво нели?
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 1:11 am

Фанче
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 1:12 am

Mary Jane напиша:
Marej напиша:Темељко.

Пра-прадедо ми се викаше така...Колку блесаво нели?
Да му е лесна земја. Блесаво, глупо, безвесно, смешно, релативна е формулацијата.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 1:20 am

Marej напиша:Да му е лесна земја. Блесаво, глупо, безвесно, смешно, релативна е формулацијата.

Ама поубо шо се презивам Темелковска отколку Стојаноска (ко шо требаше да се презивам)
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Marej Чет Мар 05, 2009 1:22 am

Ам зборвиме за имина, поинаку звучет презимина од имина, понесмешно Smile
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 1:37 am

Разменка ја заборајв.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by REGINA Чет Мар 05, 2009 1:46 am

софче, трајан(трајче), стојан(стојче), душко, душица, ратка, олга, мирослав, радислав, газиме, оливер, томислав.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот