Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Глупи имиња

+25
RoTkViCa
katusch
Ivana
lost girl
psycho
pankerishte
nice
mitan
корун
grgrgr
Bleak
Master
REGINA
Џајко
Mary Jane
Lastojca
TONI
комшивка
Болиглава
Obibos
Marej
kojgode
Jordison
The Breaking Dawn
Наташа
29 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Master Чет Мар 05, 2009 2:03 am

Фанија, Филомена, Благојче, Сара, Марија, Горазд, Драгољуб, Добромир....итн...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 31
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Bleak Чет Мар 05, 2009 2:14 am

Ќерим, Ариф, Разје, Пале, Сотир, Стојмир, Фата... доста е.... извинување ак навредиф некој на форумоф ... Smile и да... Озбен... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Последната промена е направена од Bleak на Чет Мар 05, 2009 2:17 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : Ам Озбена го заборајф... :))
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 30
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Lastojca Чет Мар 05, 2009 2:23 am

Master напиша:Фанија, Филомена, Благојче, Сара, Марија, Горазд, Драгољуб, Добромир....итн...

шо е толку глупо во марија?
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by grgrgr Чет Мар 05, 2009 11:10 am

Џајко напиша:Фанче
Кнегина или нагалено Кана Very Happy

grgrgr
Солиден Адаптер

Age : 30
Број на мислења : 213

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by TONI Чет Мар 05, 2009 11:49 am

Мене глупо ми е по селава шо е останато од порано(посебно кичевијата)...мажот ако се вика Вукашин/Вуле(како мојот покоен дедо),жената ќе ја викаат Вулејца,Радле-Радлејца.
Други глупи...Стојмир,Радле,Миќо,Војче,Радослав,Вукашин(дедо ми),Живко(вујко ми),Гуга(баба ми Very Happy ) ---Сите имиња се превземени од село во кичевијата Very Happy

_________________
Zelim samo da sviram da se otkacim i to je sve
TONI
TONI
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 466

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Lastojca Чет Мар 05, 2009 2:24 pm

гугааа..ххахах...и тетка јагода долу шо живееше
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Наташа Чет Мар 05, 2009 2:41 pm

Имало некој брат Подрум шо се викал.
И во бар се запознал со некој друг, и овај не му вервел и ошол му ја однесол личната и морал другиов пиво да го частит. Пак Подрум уште му се фалел колку пива имал добиено така, уш да се гордејш е работава. Подрум бе...

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by kojgode Чет Мар 05, 2009 2:54 pm

A имало некој брат Љубе се викал. њааа

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Наташа Чет Мар 05, 2009 8:51 pm

Ох ох шега.
Ево други: Рустем, Њуки, Факми, Холидејчо, Роте. омг

_________________
Listen to each drop of rain... Whispering secrets in vain...
Frantically searching for someone to hear their story before they hit ground...
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 28
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by корун Чет Мар 05, 2009 8:55 pm

Менсур. Најпопуларно хајфај тагирачко име.

_________________
Коза не е, овца е. Шо е?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 29
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Џајко Чет Мар 05, 2009 8:57 pm

Бендор
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 30
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by mitan Чет Мар 05, 2009 8:59 pm

REGINA напиша:софче, трајан(трајче), стојан(стојче), душко, душица, ратка, олга, мирослав, радислав, газиме, оливер, томислав.
немој бабичкава моја да ми ја врегаш....и правилно е радомирка...хахахахахахха
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 30
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Lastojca Чет Мар 05, 2009 10:03 pm

корун напиша:Менсур. Најпопуларно хајфај тагирачко име.

хахаха да баш!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by nice Чет Мар 05, 2009 11:09 pm

ja imam komsivki Jagoda i Visna a postojt ime Ljopce. dr glupi iminja : Trendafilka, stojna naumka Filjka i dr ..

nice
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by pankerishte Пет Мар 06, 2009 12:55 am

mitan напиша:
REGINA напиша:софче, трајан(трајче), стојан(стојче), душко, душица, , олга, мирослав, радислав, газиме, оливер, томислав.
немој бабичкава моја да ми ја врегаш....и правилно е радомирка...хахахахахахха

и моево е глупо?втф?

Иначе најсмешно име што сум го сретнал е од некролог:

Фабрика Стојаноска беше...хух Laughing Laughing Laughing Laughing
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 32
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by kojgode Пет Мар 06, 2009 12:59 am

И јас на некролог многу смешно Вањо Боздогановски.
Круме ми е смешно доста. Спас Банџов, Страшо Пинџур итн.

_________________
Imagination is more important than knowledge.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 30
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Obibos Пет Мар 06, 2009 1:05 am

Не јај лајна за бањо тртон хахаха.... иначе исто на некролотг СТРЕЗОСКА ПЕНКА
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 30
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by psycho Пет Мар 06, 2009 1:23 am

ЗиниЈе
psycho
psycho
Проу доута Плејер
Проу доута Плејер

Age : 100
Број на мислења : 59

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by lost girl Пет Мар 06, 2009 4:15 am

фатиме и газиме хаххахахахах
lost girl
lost girl
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 49

http://www.myspace.com/monikathefreak

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Mary Jane Пет Мар 06, 2009 9:01 pm

Стребрен Тасевски
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Mary Jane Вто Мар 17, 2009 9:41 pm

Штефија
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Ivana Вто Мар 17, 2009 10:58 pm

благица, стојмирка, књазе, љубица, жифко, драгиња, елефтерија
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 29
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Mary Jane Нед Мар 22, 2009 10:45 pm

Адријатик - потпаролот на ДПА.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 29
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by katusch Нед Јун 28, 2009 7:23 pm

Mary Jane напиша:
Ама поубо шо се презивам Темелковска отколку Стојаноска (ко шо требаше да се презивам)

шо му фалит на стојаноска? мене баш ми е то поубо од темелковска.
иначе име сеа шо ми теквит глупо - ПАРЕЛИНА. звучит ко од некоја шпанска серија...
а ова шо ги пишите муслиманскиве имиња, то мислам дека немат врска пошо мојт и нив им се смешни нашиве Smile
katusch
katusch
Нострадамус

Age : 30
Број на мислења : 148
Хоби(работа) : спиење

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by RoTkViCa Нед Јун 28, 2009 8:51 pm

pankerishte напиша:
mitan напиша:
REGINA напиша:софче, трајан(трајче), стојан(стојче), душко, душица, , олга, мирослав, радислав, газиме, оливер, томислав.
немој бабичкава моја да ми ја врегаш....и правилно е радомирка...хахахахахахха

и моево е глупо?втф?

Иначе најсмешно име што сум го сретнал е од некролог:

Фабрика Стојаноска беше...хух Laughing Laughing Laughing Laughing

и јас за Фабрика ќе пишеееев хахаха

_________________
...Ветрот дува, зошто не и ние?!...
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 30
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Глупи имиња - Page 2 Empty Re: Глупи имиња

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот