Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Глупи статии

+10
The Breaking Dawn
Lastojca
Marej
комшивка
Mary Jane
Master
Жбафта
корун
kojgode
Наташа
14 posters

Go down

Глупи статии Empty Глупи статии

Пишување by Наташа Пон Јан 19, 2009 4:46 pm

Еве ви две од мене:

Младите кои не појадуваат порано ја губат невиноста.
Линк: http://www.idividi.com.mk/stil/afrodizijak/493197/index.html

Новогодишниот секс со шефот е добар за кариерата.
Линк: http://www.idividi.com.mk/stil/afrodizijak/493091/index.html
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 5:41 pm

Второво ми глеат прилично точно.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 6:37 pm

http://tocka.com.mk/vest.php?vest=4474&action=search
Ај да видиме дал е точно, кај мене погодија... pale
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Жбафта Пон Јан 19, 2009 8:16 pm

корун напиша:http://tocka.com.mk/vest.php?vest=4474&action=search
Ај да видиме дал е точно, кај мене погодија... pale

мене ми се прилично еднакви шо зборвит дека немојте со мене.... Wink cheers
Жбафта
Жбафта
Фаундер'с систер
Фаундер'с систер

Age : 30
Број на мислења : 41
Забавен? : ууфф...

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by kojgode Пон Јан 19, 2009 8:17 pm

И мене ми погодија.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by корун Пон Јан 19, 2009 11:22 pm

Жбафта напиша:
корун напиша:http://tocka.com.mk/vest.php?vest=4474&action=search
Ај да видиме дал е точно, кај мене погодија... pale

мене ми се прилично еднакви шо зборвит дека немојте со мене.... Wink cheers

ЛЕЛЕ, мене ми беа изгасени звучнициве дур читав SadSad
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Master Вто Јан 20, 2009 1:46 am

јас сум уметничка душа, каква математика
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Mary Jane Вто Јан 20, 2009 3:19 am

Кј мене подеднакво е и стварно исто ми одат и математика и јазици.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by комшивка Вто Јан 20, 2009 3:26 am

Еееј шо барам јас природна - А ?? Neutral Се префрлам од утре кај Славка.. Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Marej Вто Јан 20, 2009 4:37 pm

Ми погодија Smile Показалецов ми е поголем.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Lastojca Вто Јан 20, 2009 5:12 pm

Crying or Very sad е кј мене баш обратно е
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Marej Вто Јан 20, 2009 5:22 pm

Шо? Појќе дан ти одет природни науки? Показалецот поголем ти е од четвртиот мо.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by The Breaking Dawn Пон Фед 02, 2009 3:08 pm

да бе мене на еднава рака едниов прсти ми е поголем а на другава исти...шо ми ојт сеа? или шо сум...
freak of nature..Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Наташа Пон Фед 09, 2009 8:05 pm

Мене исти ми се пак Suspect
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by FalcoN eYe Пон Фед 23, 2009 12:45 am

и мене ми погодија Very Happy домалниов прст ми е поголем од показалецов
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Angelic Пон Апр 20, 2009 3:15 am

корун напиша:http://tocka.com.mk/vest.php?vest=4474&action=search
Ај да видиме дал е точно, кај мене погодија... pale

мене не. Cool
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by tHeJunKy Пон Апр 20, 2009 8:05 pm

на левава ми се исти, а на деснава домалиов ми е поголем. па тачно е, абер неам литература. Very Happy

Иииии прстиве на левава ми се маалце поголеми од прстиве на деснава.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by RoTkViCa Пон Апр 20, 2009 8:25 pm

погодија ѓубрина ѓубросани....
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Глупи статии Empty Re: Глупи статии

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот