Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен NBA тим.

5 posters

Go down

Омилен NBA тим. Empty Омилен NBA тим.

Пишување by kojgode Сре Мар 04, 2009 11:02 am

Јас имам многу омилени но моментално ми е најомилен Kливленд.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен NBA тим. Empty Re: Омилен NBA тим.

Пишување by Џајко Сре Мар 04, 2009 11:10 am

Јас сум за Детроит
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Омилен NBA тим. Empty Re: Омилен NBA тим.

Пишување by Фазлија Сре Мар 04, 2009 11:49 am

Бев за Сакраменто ко играја нашите, сега не пратам многу. Го ценам Бостон заради името Селтик
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Омилен NBA тим. Empty Re: Омилен NBA тим.

Пишување by Mary Jane Чет Мар 05, 2009 1:24 am

Лејкерс нормално.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен NBA тим. Empty Re: Омилен NBA тим.

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 8:56 pm

Џајко напиша:Јас сум за Детроит
и јас од стално иако не пратам многу
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Омилен NBA тим. Empty Re: Омилен NBA тим.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот