Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

+27
Bleak
ноунејм
МаКсач
kirce
noviot
malina
PhiLL * E
TONI
pankerishte
корун
The Breaking Dawn
zzz
Џајко
Lastojca
tHeJunKy
suzana
Master
Golub-Samoubica
fairy
kojgode
folder
Фазлија
James Bomb
REGINA
комшивка
STIFLER
Obibos
31 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! - Page 3 Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by ноунејм Пет Мар 20, 2009 1:13 am

pankerishte напиша:
KaTeRiNcE напиша:Стварно незнам ама грцине се подебилни ,тие ни на граница не пуштале праеле проблеми,ама стварно сеа тие ќе ни вратет пак...
и без тоа ке ни вратет.

се вракјаме пак на то дека инцидентот со автобусите нити ни е во корист нити ке ни наштети..
ноунејм
ноунејм
Бени Лава`с бигест фен
Бени Лава`с бигест фен

Age : 30
Број на мислења : 166
Хоби(работа) : па да.. работата ми е хоби. да
Забавен? : ногу

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! - Page 3 Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by pankerishte Пет Мар 20, 2009 3:50 am

ноунејм напиша:
pankerishte напиша:
KaTeRiNcE напиша:Стварно незнам ама грцине се подебилни ,тие ни на граница не пуштале праеле проблеми,ама стварно сеа тие ќе ни вратет пак...
и без тоа ке ни вратет.

се вракјаме пак на то дека инцидентот со автобусите нити ни е во корист нити ке ни наштети..
Ко ке видиш така е.Искрено мене не ми пречи Surprised
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! - Page 3 Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Jordison Вто Апр 07, 2009 8:54 pm

Lastojca напиша:а се знајт кој беше виновникот?

da Smile
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! - Page 3 Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by blesava008 Вто Апр 07, 2009 9:46 pm

folder напиша:Само од такви шо велет дек неубо е ова пропаѓат државава, од пички шо не может да напрает то шо им лежит на срце..


да и се додека им го лижат га*он на грцине ние ке пропаѓаме и сите ке не газат поднозе не само грцине, ке почнат и бугарине и сите со ред Exclamation

едит:убо му напраја!!!
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! - Page 3 Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Lastojca Чет Апр 09, 2009 12:38 am

Jordison напиша:
Lastojca напиша:а се знајт кој беше виновникот?

da Smile

добро сеа веќе и јас разбрав еден дел од гласините
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! - Page 3 Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by METALBOY Саб Апр 11, 2009 4:46 pm

Lastojca напиша:
Jordison напиша:
Lastojca напиша:а се знајт кој беше виновникот?

da Smile

добро сеа веќе и јас разбрав еден дел од гласините
и јас.

а одговорот на прашањево е - да!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! - Page 3 Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот