Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

+27
Bleak
ноунејм
МаКсач
kirce
noviot
malina
PhiLL * E
TONI
pankerishte
корун
The Breaking Dawn
zzz
Џајко
Lastojca
tHeJunKy
suzana
Master
Golub-Samoubica
fairy
kojgode
folder
Фазлија
James Bomb
REGINA
комшивка
STIFLER
Obibos
31 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Obibos Пон Мар 02, 2009 3:54 pm

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Avtobus4
Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! W400 Јас мусљам убо им напрајја... шо барале овде да провоцирет?
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by STIFLER Пон Мар 02, 2009 9:06 pm

Море Преубо само така оштро
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by комшивка Пон Мар 02, 2009 9:14 pm

јас дури сеа разбрав за ова.. и сум за cheers нејќеме педерчиња
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by REGINA Пон Мар 02, 2009 9:56 pm

Сеа заради ова глупост грција ќе ни вратит со нешо подебело... ама ај, ко да имаја подзаслужено барем за оцку, така да и јас сум за.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by James Bomb Пон Мар 02, 2009 10:07 pm

Шо кејф ми се стори.
James Bomb
James Bomb
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 29
Хоби(работа) : Gradenje Brodoj
Забавен? : OOoO

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by комшивка Пон Мар 02, 2009 10:14 pm

шо ќе ни вратет, синкир тие нашине не ги чкртет особено камионине.. така иам слушано се шо ќе виделе македонија чкртале и во присуство на полиција, нишо не му викале.. кај нас овде овие го осудија настанот, оние го осудија настанот ко да зависиме само од Грција, ак не дојдет тие во Охрид готови сме :Ѕ
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Фазлија Пон Мар 02, 2009 10:16 pm

И после ќе е зш грција вака ни прајт, зш никој не не сакат и слично.
Во инакви услови, ќеф ќе ми беше, ама во вака затегнати, додатни провокации не се потребни. Ај споменици (иронично, грчки) пред влада, преименување на автопати, стадиони, аеродромот, градење споменици и што ти не, уште ова фалеше
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by REGINA Пон Мар 02, 2009 10:18 pm

комшивка напиша:шо ќе ни вратет, синкир тие нашине не ги чкртет особено камионине.. така иам слушано се шо ќе виделе македонија чкртале и во присуство на полиција, нишо не му викале.. кај нас овде овие го осудија настанот, оние го осудија настанот ко да зависиме само од Грција, ак не дојдет тие во Охрид готови сме :Ѕ

аааа немав разбрано дек ги чкртале нашине камиони. Епа ко така требало и гумине да им ги рушет не само да ги ичкртет нивнине.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by folder Пон Мар 02, 2009 10:21 pm

Најубо напраја...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by kojgode Пон Мар 02, 2009 10:33 pm

Неубо напраја.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by fairy Пон Мар 02, 2009 11:10 pm

и јас мислам неубо напраја...Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by REGINA Пон Мар 02, 2009 11:39 pm

абе со ова шо го напраја нашиве покажаја вандализам то е сигурно, ама им вратија со иста мера.
(наместо да се покажиме ко демек попаметни од грциве шо ни ги ичкртале) се спуштивме на нивно ниво.
Ама мојме да ја играме нивната игра и дури и по нивни правила... пак да ги победиме. кој им е крив шо почнаја први? tongue
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Golub-Samoubica Вто Мар 03, 2009 12:14 am

Лајна
Golub-Samoubica
Golub-Samoubica
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 125
Хоби(работа) : Masturbiram pred kompjuter
Забавен? : Uf uste prasvis

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Obibos Вто Мар 03, 2009 1:00 am

Шо ги ебам сите грци...дајте малу весеље да се испијаниме да другарооме Very Happy
Obibos
Obibos
Рамбо со нож

Age : 33
Број на мислења : 262

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Master Вто Мар 03, 2009 1:18 am

Абе глупо напраја, шо паѓаме толку ниско, мене не ми се свиѓат, многу сељачки, многу недипломатски.

Додуша и мене ак ми се паднит некоја од Грција недела, имат в болница да ја испратам, јебига, ми е гајле со ќе добијам дисквалификација...
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by suzana Вто Мар 03, 2009 2:35 am

AHAHAHAAHAHHHAHAAHAAHHAAHAAHAHAHAAHAHAHA :D:D:D:D:D:DD:D:D:D
svaka cast na hrabrosti!!!

suzana
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 14

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by tHeJunKy Вто Мар 03, 2009 2:35 am

Фазлија напиша:И после ќе е зш грција вака ни прајт, зш никој не не сакат и слично.
Во инакви услови, ќеф ќе ми беше, ама во вака затегнати, додатни провокации не се потребни. Ај споменици (иронично, грчки) пред влада, преименување на автопати, стадиони, аеродромот, градење споменици и што ти не, уште ова фалеше

стварно, не требит да ги провоцираме грдсиве, и не требит да им го повредиме чувството. најубо е да си го мениме имево, а уште подобро да се припоиме кон грдсија, господине фазлијакис.
tHeJunKy
tHeJunKy
Модератор
Модератор

Age : 114
Број на мислења : 759
Хоби(работа) : Гитара, фотографирање, компонирање...
Забавен? : Сто.

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by suzana Вто Мар 03, 2009 2:50 am

tHeJunKy напиша:
Фазлија напиша:И после ќе е зш грција вака ни прајт, зш никој не не сакат и слично.
Во инакви услови, ќеф ќе ми беше, ама во вака затегнати, додатни провокации не се потребни. Ај споменици (иронично, грчки) пред влада, преименување на автопати, стадиони, аеродромот, градење споменици и што ти не, уште ова фалеше

стварно, не требит да ги провоцираме грдсиве, и не требит да им го повредиме чувството. најубо е да си го мениме имево, а уште подобро да се припоиме кон грдсија, господине фазлијакис.

skroz si the junky upravu! da i ja isto mislim tako!!
i ovaj Фазлија je jako pametan covek! hahahah

suzana
Адаптер4е

Age : 33
Број на мислења : 14

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by folder Вто Мар 03, 2009 12:26 pm

Само од такви шо велет дек неубо е ова пропаѓат државава, од пички шо не может да напрает то шо им лежит на срце..
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Фазлија Вто Мар 03, 2009 7:43 pm

tHeJunKy напиша:
Фазлија напиша:И после ќе е зш грција вака ни прајт, зш никој не не сакат и слично.
Во инакви услови, ќеф ќе ми беше, ама во вака затегнати, додатни провокации не се потребни. Ај споменици (иронично, грчки) пред влада, преименување на автопати, стадиони, аеродромот, градење споменици и што ти не, уште ова фалеше

стварно, не требит да ги провоцираме грдсиве, и не требит да им го повредиме чувството. најубо е да си го мениме имево, а уште подобро да се припоиме кон грдсија, господине фазлијакис.
Не требит да провоцираме кого било, не само грците посебно. Ко ќе не те провоцират некој, и ти не требит да го повоцираш. Ако провоцираме, бар да не се жалиме дека никој не не сакал.
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Фазлија Вто Мар 03, 2009 7:45 pm

folder напиша:Само од такви шо велет дек неубо е ова пропаѓат државава, од пички шо не может да напрает то шо им лежит на срце..
Ево јас реков дека е неубо, и не ми лежит на срце да напрам такво нешто. А ако пропадвеа држави од вакви ко мене, драго ќе ми е да пропаднет што поќе
Фазлија
Фазлија
Солиден Адаптер

Age : 36
Број на мислења : 106

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Lastojca Вто Мар 03, 2009 9:35 pm

мн глупо беше//самата постапка стварно немаше смисла то ...ама убо им напраја
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by folder Вто Мар 03, 2009 9:52 pm

Не бе да се разбериме не дек беше најубо то шо го напраја од политичка страна ама дека се лајна грциве сите знајме...
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Џајко Вто Мар 03, 2009 10:02 pm

Фазлија напиша:Не требит да провоцираме кого било, не само грците посебно. Ко ќе не те провоцират некој, и ти не требит да го повоцираш. Ако провоцираме, бар да не се жалиме дека никој не не сакал.

Изглеа не си запознаен за едно 3-4 македонски камиони ишкртани во грција а?
Ако ништо појке ова е одмазда за то.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by zzz Вто Мар 03, 2009 10:04 pm

и да и не. ама в рет е браво за тие шо имаја гз за то
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?! Empty Re: Дали убо напрајја тие шо ги средија грчките автобуси?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот