Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Омилен романтичен или љубовен филм?

+13
noviot
Lastojca
Ane
STIFLER
mitan
The Breaking Dawn
malina
A GiRL
мирАл
kojgode
Mary Jane
REGINA
Master
17 posters

Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by Master Пет Фед 27, 2009 6:39 pm

Мене ми се The Notebook, Wicker Park и Bye bye black bird. Very Happy


А вас???
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 8:05 pm

The notebook е дефинитивно број 1.
само на него имам плачено... покрај титаник.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by Mary Jane Пет Фед 27, 2009 8:07 pm

Мене Дух ми е омилен, имам плачено шо ретко се дешават филм ко глеам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by kojgode Пет Фед 27, 2009 8:08 pm

Неам многу вакви глеано ама 50 first dates ми е прилично јак.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by мирАл Пет Фед 27, 2009 8:12 pm

Не знам како се викат филмов!!! Ама најдобриов другар ќе му наместит собраќајка и овој ќе умрит и душана Razz во едно куче ииииииии ќе ојт демек да го заштити семејствово итн
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by Master Саб Фед 28, 2009 4:17 am

мирАл напиша:Не знам како се викат филмов!!! Ама најдобриов другар ќе му наместит собраќајка и овој ќе умрит и душана Razz во едно куче ииииииии ќе ојт демек да го заштити семејствово итн


Ова романтично е!? scratch
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by A GiRL Саб Фед 28, 2009 4:40 pm

Mary Jane напиша:Мене Дух ми е омилен, имам плачено шо ретко се дешават филм ко глеам.

Ми ту Sad Исто и Walk to remember тажно филмче....(то ми теквит ат д моумент).
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by A GiRL Саб Фед 28, 2009 4:41 pm

A walk to remember* Razz Razz Razz Razz
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by мирАл Саб Фед 28, 2009 6:32 pm

Master напиша:
мирАл напиша:Не знам како се викат филмов!!! Ама најдобриов другар ќе му наместит собраќајка и овој ќе умрит и душана Razz во едно куче ииииииии ќе ојт демек да го заштити семејствово итн


Ова романтично е!? scratch

Да ногу!!!! Сличен на дух филмон е!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by malina Саб Фед 28, 2009 6:43 pm

КОГА МАЖОТ ЈА САКА ЖЕНАТА И ПРСТЕН
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by The Breaking Dawn Саб Фед 28, 2009 7:50 pm

A walk to remember е дефинитивно најтажен романтичен филм....и убо е шо не завршвит срекно Razzама филмот е....не знам
и notebook општо сите книги од николас спаркс се реализирани во уште поубај филмој SadSad

а од смешни... What happens in Vegas
хаха прјак филм Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by mitan Саб Фед 28, 2009 7:53 pm

врели костени дефинитивно е најромантичен....хахахах
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by STIFLER Нед Мар 01, 2009 3:28 pm

mitan напиша:врели костени дефинитивно е најромантичен....хахахах
точен одговор вие сте добитник на наградата
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by Ane Нед Апр 12, 2009 11:00 pm

a walk to remember i the notebook
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by Lastojca Нед Апр 12, 2009 11:04 pm

kojgode напиша:Неам многу вакви глеано ама 50 first dates ми е прилично јак.

да јак е ...
титаник и ноутбук дефинитивно....плачење!
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by noviot Нед Апр 12, 2009 11:22 pm

Rambo 4
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by RoTkViCa Нед Апр 12, 2009 11:29 pm

Ane напиша:a walk to remember i the notebook

првиот дефинитивно...и уште 456465 пати да го гледам пак ќе плачам Crying or Very sad Crying or Very sad

а вториот планирам да го гледам
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by Bleak Пон Апр 13, 2009 12:44 am

Според мене... Twilight...
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by REGINA Чет Апр 16, 2009 5:23 pm

RoTkViCa напиша:
Ane напиша:a walk to remember i the notebook

првиот дефинитивно...и уште 456465 пати да го гледам пак ќе плачам Crying or Very sad Crying or Very sad

а вториот планирам да го гледам
еве ти линк за вториот, кј мене барем го отварат незнам за кј вас
http://megavideo.com/?v=X17PEJAU
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by RoTkViCa Чет Апр 16, 2009 6:18 pm

REGINA напиша:
RoTkViCa напиша:
Ane напиша:a walk to remember i the notebook

првиот дефинитивно...и уште 456465 пати да го гледам пак ќе плачам Crying or Very sad Crying or Very sad

а вториот планирам да го гледам
еве ти линк за вториот, кј мене барем го отварат незнам за кј вас
http://megavideo.com/?v=X17PEJAU

хаха фала го гледав.....убав е...ама не ми е ко првиот никој до сега Very Happy
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by zzz Чет Апр 16, 2009 7:56 pm

moulin rouge
zzz
zzz
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 174

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by s... Нед Мај 03, 2009 3:34 pm

мирАл напиша:
Master напиша:
мирАл напиша:Не знам како се викат филмов!!! Ама најдобриов другар ќе му наместит собраќајка и овој ќе умрит и душана Razz во едно куче ииииииии ќе ојт демек да го заштити семејствово итн


Ова романтично е!? scratch

Да ногу!!!! Сличен на дух филмон е!!!
Да да го имам гледано супер филм е...цело време сакат да си го одбранит семејството...и многу е тазно ко ке се капит зенана и тој ке застанит и ке го гледат прстенот со и го купи ко се венчаја,а не мозесе да и казит дека е тој..а чек после то не умре уште еднаш кучево?! ама не ми теквит шо се напрај после то...
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Омилен романтичен или љубовен филм? Empty Re: Омилен романтичен или љубовен филм?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот