Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога ви е роденден?

+39
s...
Angelic
rihanna
Infected
Ane
pankerishte
METALBOY
blesava008
dzole
KaTeRiNcE
fairy
Odyssey
hollow
RoTkViCa
Gallowsraven
The Breaking Dawn
корун
комшивка
noviot
Master
Bleak
PhiLL * E
TONI
Punk
Golub-Samoubica
мирАл
Lastojca
folder
REGINA
STIFLER
mitan
Marej
Наташа
Alexandra
Џајко
Obibos
Mary Jane
kojgode
A GiRL
43 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 10, 2009 12:50 am

Marej напиша:Излеа јас и Џајко ќе си прославиме роденден по автобусиве.. :/

Најубо е. Од искуство ти кажвам.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 12:51 am

18ти!
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 8:55 pm

е јас на 17ти!
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by dzole Сре Мар 11, 2009 10:47 pm

3ти Септември 1991
dzole
dzole
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 59
Забавен? : uff

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Lastojca Сре Мар 11, 2009 11:09 pm

Marej напиша:18ти!

амор пак ова не биди будала...секако ке го слвиш пред или после патувањето..мн битно 18 големи кочанки ..јас на 50 ако доживеам тогаш фешти ке прам
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Punk Сре Мар 11, 2009 11:11 pm

хахах ластојцава ме насмеа вечерва.. и шо демек од ко ќе си полнолетна шо сакаш ќе прајш? добро немат софи да те бркат од баланс
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by KaTeRiNcE Сре Мар 11, 2009 11:21 pm

The Breaking Dawn напиша:
KaTeRiNcE напиша:10.10.1992 i sea zamislete jas ke pram 18 god na 10.10.2010 a na site togas ke vi e najsreken den :Dlolovii

доста мор пукало едно и овде ке давиш дек си поголема од мене цел еден ден?? tongue tongue

Па секако дек ќе те давам, а да и само да те потсетев...помала си од мене за само еден ден...не сум јас крива...:D
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by The Breaking Dawn Сре Мар 11, 2009 11:55 pm

KaTeRiNcE напиша:
The Breaking Dawn напиша:
KaTeRiNcE напиша:10.10.1992 i sea zamislete jas ke pram 18 god na 10.10.2010 a na site togas ke vi e najsreken den :Dlolovii

доста мор пукало едно и овде ке давиш дек си поголема од мене цел еден ден?? tongue tongue

Па секако дек ќе те давам, а да и само да те потсетев...помала си од мене за само еден ден...не сум јас крива...:D

мама и тато се криви Twisted Evil tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Bleak Чет Мар 12, 2009 11:42 pm

Punk напиша:хахах ластојцава ме насмеа вечерва.. и шо демек од ко ќе си полнолетна шо сакаш ќе прајш? добро немат софи да те бркат од баланс

И шо ак Софи не ме бркат од баланс ко дур станаф полнолетен немат караоке појке... Sad а така многу ми се пееше... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Bleak Саб Мар 14, 2009 3:09 pm

ОЛИ СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАН!!! Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by blesava008 Нед Мар 22, 2009 12:40 pm

јас на 08.12.1991 Smile
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by METALBOY Пон Мар 23, 2009 11:07 am

09.02.1993 What a Face
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 24, 2009 12:01 am

METALBOY напиша:09.02.1993 What a Face

Зш бе не ми имаш кажано? Kииллллл
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by METALBOY Вто Мар 24, 2009 11:35 am

Mary Jane напиша:
METALBOY напиша:09.02.1993 What a Face

Зш бе не ми имаш кажано? Kииллллл
а ти не знаеше? Киилллл
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by pankerishte Вто Мар 24, 2009 4:20 pm

Мене ми помина пред 4 дена Cool
сега 20ка иам Very Happy
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Ane Нед Апр 05, 2009 5:30 pm

3 oktomvri
Ane
Ane
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 179

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Infected Сре Апр 08, 2009 5:38 pm

Мене ми е на 1ви Септември
Најак ден
Cool Cool Cool Cool Cool
Infected
Infected
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 40

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by rihanna Сре Апр 08, 2009 7:57 pm

мене ми е на 17.02.1994....мало сум а? Very Happy
rihanna
rihanna
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 53
Хоби(работа) : шминкање,шетане и најлошото шмизлање
Забавен? : па..да

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Angelic Пет Апр 10, 2009 3:41 pm

19 јануари.. на Водици Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by s... Нед Апр 26, 2009 1:48 pm

19-ti juni ama ovde izglea pojkevo bliznaci se hehehe taman
s...
s...
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 114

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Батерфлај Вто Апр 28, 2009 7:06 pm

13 ноември. Ова година на петок тринајсти ми се паѓат. Very Happy
Батерфлај
Батерфлај
Адаптер во подем

Age : 30
Број на мислења : 57
Хоби(работа) : Неам

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Jordison Вто Апр 28, 2009 7:55 pm

02.02
Jordison
Jordison
tapanar4e

Age : 32
Број на мислења : 301

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by TL Вто Апр 28, 2009 9:21 pm

17 октомври 1991
TL
TL
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 28

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by RoTkViCa Вто Апр 28, 2009 10:04 pm

имав пред 5 дена
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by комшивка Вто Апр 28, 2009 10:21 pm

TL напиша:17 октомври 1991

лелеее сега ми текна која сииии хахахахахх ваков датум не се пропуштат Very Happy Very Happy
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 3 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот