Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кога ви е роденден?

+39
s...
Angelic
rihanna
Infected
Ane
pankerishte
METALBOY
blesava008
dzole
KaTeRiNcE
fairy
Odyssey
hollow
RoTkViCa
Gallowsraven
The Breaking Dawn
корун
комшивка
noviot
Master
Bleak
PhiLL * E
TONI
Punk
Golub-Samoubica
мирАл
Lastojca
folder
REGINA
STIFLER
mitan
Marej
Наташа
Alexandra
Џајко
Obibos
Mary Jane
kojgode
A GiRL
43 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by A GiRL Чет Фед 26, 2009 12:15 am

Master напиша:9 Октомври - најубав датум cheers

Иначе среќен поминат роденден на А- Girl и среќен денешен роденден на Голубчево! cheers

фалаааа alien
а зш поминат??и мене денес ми е на 25.02
уше негде 45 минутки ми трајт Razz

Патем хепи брдеј Голубче,се најубо I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Lastojca Чет Фед 26, 2009 12:24 am

еј ај срекен роденден големи да растите и таму све убајни само...и се извинувам за каснењево сеа видовЧД
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by A GiRL Чет Фед 26, 2009 12:50 am

Golub-Samoubica напиша:На 25 февруари :D т.е денес.Ке го прам во Jazz In кој сакат нека повелит имат частење од мене.

Да знаев кој си можда ќе наминев Razz alien
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by A GiRL Чет Фед 26, 2009 12:52 am

Lastojca напиша:еј ај срекен роденден големи да растите и таму све убајни само...и се извинувам за каснењево сеа видовЧД

Извинето Razz I love you
A GiRL
A GiRL
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 169

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by комшивка Чет Фед 26, 2009 1:05 am

20 јуни 1991

и среќен роденден на кате..
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by корун Чет Фед 26, 2009 7:39 pm

комшивка напиша:20 јуни 1991

Со временска машина дан го славиш? ох ох
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by комшивка Чет Фед 26, 2009 9:49 pm

ден на раѓање морееее Exclamation
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by корун Пет Фед 27, 2009 3:21 pm

Знам, океаннннн Arrow
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 27, 2009 9:44 pm

ај срекен роденден на сите шо имаа Wink
иначе мене на 11 октомври
нек не ве мамет нешо први пушки не знам ти шо, зш јас се родив зато е празник...хаха си се тешам Razz:P
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Gallowsraven Пон Мар 02, 2009 1:47 pm

26ти Октомври.
Gallowsraven
Gallowsraven
Вештерче

Age : 31
Број на мислења : 142

http://myspace.com/gallowsraven_mk

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by RoTkViCa Пет Мар 06, 2009 1:59 pm

23 apriiiiiiil :D
RoTkViCa
RoTkViCa
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 723
Хоби(работа) : Аеробик,возење ролери,слушање музика и дружење на форумчево :D
Забавен? : хм....оценете сами

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by REGINA Пет Мар 06, 2009 9:11 pm

уш 5 дена.............. ај нек поминаттттттттттттттт!
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by hollow Пет Мар 06, 2009 9:34 pm

10 јуни
hollow
hollow
Шуко утикач
Шуко утикач

Age : 33
Број на мислења : 348
Хоби(работа) : Бричење костени

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 4:03 am

уш три дена...
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 4:12 am

REGINA напиша:уш три дена...

хехе леле едвај чекаш роденден?? Laughing Laughing
мене депресии ме факет ко ке дојт роденден tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Odyssey Нед Мар 08, 2009 1:47 pm

25 март
Odyssey
Odyssey
Резидент ДискоЏокеј
Резидент ДискоЏокеј

Age : 67
Број на мислења : 594
Хоби(работа) : Dj

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by мирАл Нед Мар 08, 2009 6:41 pm

The Breaking Dawn напиша:
REGINA напиша:уш три дена...

хехе леле едвај чекаш роденден?? Laughing Laughing
мене депресии ме факет ко ке дојт роденден tongue

Мислит дек ќе потпораснит Smile
(неостварена желба)
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by REGINA Нед Мар 08, 2009 7:05 pm

мирАл напиша:
The Breaking Dawn напиша:
REGINA напиша:уш три дена...

хехе леле едвај чекаш роденден?? Laughing Laughing
мене депресии ме факет ко ке дојт роденден tongue

Мислит дек ќе потпораснит Smile
(неостварена желба)

мирАл бе! Smile
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by fairy Нед Мар 08, 2009 7:13 pm

26 ноември Smile
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by корун Нед Мар 08, 2009 9:58 pm

24 декембар.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by KaTeRiNcE Нед Мар 08, 2009 10:08 pm

10.10.1992 i sea zamislete jas ke pram 18 god na 10.10.2010 a na site togas ke vi e najsreken den :Dlolovii
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Мар 08, 2009 10:33 pm

KaTeRiNcE напиша:10.10.1992 i sea zamislete jas ke pram 18 god na 10.10.2010 a na site togas ke vi e najsreken den :Dlolovii

доста мор пукало едно и овде ке давиш дек си поголема од мене цел еден ден?? tongue tongue
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by REGINA Вто Мар 10, 2009 12:10 am

уште негде 24 сати и 50 минути................
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Mary Jane Вто Мар 10, 2009 12:13 am

KaTeRiNcE напиша:10.10.1992 i sea zamislete jas ke pram 18 god na 10.10.2010 a na site togas ke vi e najsreken den :Dlolovii

Добра ти е забелешкава јас на 01.10.2010... Постара сум комши...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Marej Вто Мар 10, 2009 12:49 am

Излеа јас и Џајко ќе си прославиме роденден по автобусиве.. :/
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кога ви е роденден? - Page 2 Empty Re: Кога ви е роденден?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот