Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Балади - Какви чувства ви будет кога ги слушате?

+12
The Breaking Dawn
lost girl
PhiLL * E
Mary Jane
Stefk0
Alexandra
корун
FalcoN eYe
Болиглава
комшивка
Master
Bleak
16 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Балади - Какви чувства ви будет кога ги слушате? - Page 2 Empty Re: Балади - Какви чувства ви будет кога ги слушате?

Пишување by Mary Jane Сре Мар 04, 2009 12:47 am

The Breaking Dawn напиша:
Mary Jane напиша:Рок балади, ама од класичниве има една група Ил Диво, типците се феноменални.

ова не е една група ова е THE група (ко шмизла се испонашав)
едни од омилените ми сеееее bounce bounce cheers

Реков една зато шо ретко да најдам истомисленик и плус некој шо ќе ги знајт. Јас тврдам дека нивните балади се најдлабоки од сите и се со најголема уметничка вредност.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Балади - Какви чувства ви будет кога ги слушате? - Page 2 Empty Re: Балади - Какви чувства ви будет кога ги слушате?

Пишување by fairy Сре Мар 04, 2009 12:47 am

и јас зависит од моменталното расположение, ако не сум мн расположена, можам да почнам да плачам, или некој бед филмој да ми идет, а ако сум расположена ич нема ни да слушам Razz
fairy
fairy
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 278

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот