Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонија на македонците или ????!!!

5 posters

Go down

Македонија на македонците или ????!!! Empty Македонија на македонците или ????!!!

Пишување by Ludi Milojko Пет Фед 20, 2009 7:51 pm

Славо Македноци или Антички Македонци??????!!!!!!!!! Јас мислам ни едното ни другото бидејќи кога дошле турците се салата праеле овде 500 год. и + после ко си оделе во Турција дале 50 год. + да дојдет сите муслимани од Босна, Хрватска, Србија и .... за да си одет ко поџомити за Турција и ко ке видиш одозгора Југославија и шо знам веке Ке заклучиш дека не сме ни чисти Словени ни чисти Антички Македонци.Македонија на Македонците и дајте да ме ебиме мајката на шипојне дур не ги имет земено Тетово,Гостивар и Струга !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Македонија на македонците или ????!!! Empty Re: Македонија на македонците или ????!!!

Пишување by Болиглава Пет Фед 20, 2009 8:26 pm

Ludi Milojko напиша:Славо Македноци или Антички Македонци??????!!!!!!!!! Јас мислам ни едното ни другото бидејќи кога дошле турците се салата праеле овде 500 год. и + после ко си оделе во Турција дале 50 год. + да дојдет сите муслимани од Босна, Хрватска, Србија и .... за да си одет ко поџомити за Турција и ко ке видиш одозгора Југославија и шо знам веке Ке заклучиш дека не сме ни чисти Словени ни чисти Антички Македонци.Македонија на Македонците и дајте да ме ебиме мајката на шипојне дур не ги имет земено Тетово,Гостивар и Струга !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Колку си глуп еј! Сеа викаш дек сме биле измешани, ама Македонија на Македонците. Laughing Laughing Аееее....
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Македонија на македонците или ????!!! Empty Re: Македонија на македонците или ????!!!

Пишување by Џајко Пет Фед 20, 2009 9:36 pm

Болиглава напиша:
Ludi Milojko напиша:Славо Македноци или Антички Македонци??????!!!!!!!!! Јас мислам ни едното ни другото бидејќи кога дошле турците се салата праеле овде 500 год. и + после ко си оделе во Турција дале 50 год. + да дојдет сите муслимани од Босна, Хрватска, Србија и .... за да си одет ко поџомити за Турција и ко ке видиш одозгора Југославија и шо знам веке Ке заклучиш дека не сме ни чисти Словени ни чисти Антички Македонци.Македонија на Македонците и дајте да ме ебиме мајката на шипојне дур не ги имет земено Тетово,Гостивар и Струга !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Колку си глуп еј! Сеа викаш дек сме биле измешани, ама Македонија на Македонците. Laughing Laughing Аееее....


Јас потполно го поддржувам братот тошо со ова мислење и мислам дека
сосем спротивно од мислењето на болиглава тој е многу паметен и тој е
единствената иднина, најпаметниот човек, спасот за Македонија, надежта
на дното на Пандорината кутија, месија пратен од господа, ракометар,
петарди за нова година... ако сакате на прочитате и други синоними на
тоше слободно одете на страната њњњ.тошефанс.цом Exclamation
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Македонија на македонците или ????!!! Empty Re: Македонија на македонците или ????!!!

Пишување by Кирил Пон Фед 23, 2009 11:03 pm

Немат тука или! Македонија на МАКЕДОНЦИТЕ! А лапојве да не ги бркаме ама да им покажиме дека е ова МакедонијаЧД

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Македонија на македонците или ????!!! Empty Re: Македонија на македонците или ????!!!

Пишување by pankerishte Вто Фед 24, 2009 7:37 pm

Ама уставот што го сменивме се заебавме.
Сега сме : Mакедонија е држава на Македонците и албанците и народностите бла бла бла...

Ова е лошото од 2001 Evil or Very Mad
pankerishte
pankerishte
Куропецач
Куропецач

Age : 35
Број на мислења : 601
Хоби(работа) : Метење,Чистење Улици
Забавен? : Да

http://www.myspace.com/komunalnahigena

Вратете се на почетокот Go down

Македонија на македонците или ????!!! Empty Re: Македонија на македонците или ????!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот