Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

+17
misticnata
grgrgr
xpert
L S D
noviot
T&T
мирАл
mitan
Calypso*
Болиглава
sokol
Mary Jane
Master
корун
kojgode
Marej
Кирил
21 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Кирил Саб Јан 17, 2009 3:52 pm

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Дали мислите дека ни треба жена за претседател?

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Marej Саб Јан 17, 2009 8:53 pm

Јас викам Јаглика. Cool
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by kojgode Саб Јан 17, 2009 11:02 pm

Незнам кој ќе се кандидати, иначе ќе кажев. Јас сум за Срѓан Керим, ако се кандидират.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by корун Саб Јан 17, 2009 11:18 pm

Абе дај некој чистокрвен македонец, ја продадовме државава.
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 12:02 am

Јас (ако се лажиме)

И се сложувам со Корунон, требат некој македонец да е.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Mary Jane Нед Јан 18, 2009 2:04 am

Професорон Ѓорги Иванов ќе да е...
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by sokol Нед Јан 18, 2009 2:07 am

М*Е*Р*И Коруновска
sokol
sokol
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 397

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:34 am

sokol напиша:М*Е*Р*И Коруновска

Подобро тој отколку ти
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Болиглава Нед Јан 18, 2009 4:35 am

Master напиша:
sokol напиша:М*Е*Р*И Коруновска

Подобро тој отколку ти

Ова требеше да личит на сарказам или?
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 4:35 am

sokol напиша:М*Е*Р*И Коруновска
Сакаш да трепкат ова?
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Calypso* Нед Јан 18, 2009 4:37 am

Master напиша:
sokol напиша:М*Е*Р*И Коруновска

Подобро тој отколку ти

Тој ?
Calypso*
Calypso*
Адаптер4е

Age : 32
Број на мислења : 24

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Master Нед Јан 18, 2009 4:46 am

Calypso* напиша:
Master напиша:
sokol напиша:М*Е*Р*И Коруновска

Подобро тој отколку ти

Тој ?

На Корун мислев
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by корун Нед Јан 18, 2009 4:53 am

I love you
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by kojgode Нед Јан 18, 2009 4:55 am

Ве молам не ја упропастувајте и оваа тема со М*е*р*и. Не дека е лоша туку привлекува многу внимание така што се друго е занемарено.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Кирил Вто Јан 20, 2009 11:19 pm

Слагана Тасева ке биде идниот претседател Very Happy

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by mitan Сре Јан 21, 2009 2:15 pm

па поради тоа што тошо е мн познат во моментов јас сум мн сигурен дека мојт да добиет....ко можеше обама во америка зошо да не мојт тошо во македонија:D:D:Dзато тошо без мислење кандидирај се....
mitan
mitan
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 352
Хоби(работа) : spienje
Забавен? : za kogo kako

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by мирАл Сре Јан 21, 2009 3:04 pm

корун напиша:Абе дај некој чистокрвен македонец, ја продадовме државава.

Ео ЈАС хи хи
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by T&T Сре Јан 21, 2009 4:07 pm

Не знам да кажам име, ама некоја личност со високи амбиции (кои за промена, би се исполнале) и непоседување на типичен балкански менталитет.
Тешка комбинација...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Master Сре Јан 21, 2009 5:27 pm

Еве сега читам дека и некоја фолк пејачка ќе се кандидирала.........
Леле ќе почнет да прает маскенбал од избориве.


Брат Љубе најдостоен за титулата Председател???
(после Тошо се разбира)
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Mary Jane Чет Јан 22, 2009 12:33 am

Master напиша:Еве сега читам дека и некоја фолк пејачка ќе се кандидирала.........
Леле ќе почнет да прает маскенбал од избориве.


Брат Љубе најдостоен за титулата Председател???
(после Тошо се разбира)

Не сум за брат Љубе. Мислам ок е се шо има напраено за РМ, ама нема капацитет за водење на држава.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Master Чет Јан 22, 2009 4:27 pm

Боооо!!! А онај ДЏ Панчо имат!?
Леле ќе се самоубијам, какви створења се кандидирет за претседатели....... pale
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by kojgode Чет Јан 22, 2009 7:28 pm

Ништо Срѓан Керим се откажа од трката за прецедател. Сеа најверојатно Ѓорѓе Иванов ќе е. (ако се викат така)
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Кирил Чет Јан 22, 2009 11:36 pm

Слагана Тасева!

Кирил
Адаптер во подем

Age : 31
Број на мислења : 37

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by noviot Пет Јан 23, 2009 12:11 am

Амди бајрам море , ке се поранјдет роднини со Барак обама и оп + поддршка од америка Wink
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by L S D Пет Јан 23, 2009 12:17 am

во ќорка е Амди Бајрам не мојт најди некој друг Smile
L S D
L S D
underground homosapiens
underground homosapiens

Age : 32
Број на мислења : 184
Забавен? : normalno :D

Вратете се на почетокот Go down

Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија? Empty Re: Кој ке биде идниот претседател на Р.Македонија?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот