Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Евросонг

+30
RoTkViCa
Рокси
METALBOY
Master
Golub-Samoubica
мирАл
Marej
FalcoN eYe
A GiRL
Ate
STIFLER
lost girl
Odyssey
корун
tHeJunKy
Фазлија
Jas**
malina
Obibos
PhiLL * E
Болиглава
Bleak
folder
Наташа
Mary Jane
Lastojca
noviot
hollow
kojgode
комшивка
34 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Евросонг - Page 6 Empty Re: Евросонг

Пишување by blesava008 Нед Мар 22, 2009 10:02 pm

REGINA напиша:па еве пошо сметаш дека поимот иронија го разбираш само ти... а уствари не капираш дека и блесава008 пишит иронично...

па дека за нас шо "не знајме" шо е тој поим, ти се трудиш да го објасниш ама немојш.... ај битно се трудиш.

или ова ти е само нов збор... а не го знајш неговото значење?...пошо мн често го користиш.

зато објасни ни те молиме ај...
п.с нивото самиот ти ни го прајш подолу од тебе.
то. Smile

ај чекам нови примери. да поднаучам нешо појќе. Smile

реЏина фала ти шо го просветли халелуја Laughing
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Евросонг - Page 6 Empty Re: Евросонг

Пишување by Болиглава Нед Мар 22, 2009 10:29 pm

Овации!!!
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Евросонг - Page 6 Empty Re: Евросонг

Пишување by Џајко Нед Мар 22, 2009 10:40 pm

Бранови!!!
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Евросонг - Page 6 Empty Re: Евросонг

Пишување by REGINA Нед Мар 22, 2009 10:42 pm

Џајко напиша:немат шо најдобра си!!!
колку само перфектно составен пост за иронија. брао. стварно.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Евросонг - Page 6 Empty Re: Евросонг

Пишување by Џајко Нед Мар 22, 2009 10:45 pm

REGINA напиша:
Џајко напиша:немат шо најдобра си!!!
колку само перфектно составен пост за иронија. брао. стварно.
не бе, стварно го мислам.
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Евросонг - Page 6 Empty Re: Евросонг

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот