Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

+12
The Breaking Dawn
Mary Jane
malina
Ludi Milojko
STIFLER
Master
T&T
Marej
Bleak
kojgode
noviot
REGINA
16 posters

Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 2:56 am

јас секогаш.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by noviot Нед Фед 15, 2009 3:22 am

браво за тебе
noviot
noviot
Чудотворецот
Чудотворецот

Age : 74
Број на мислења : 299
Хоби(работа) : meteorolog

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by REGINA Нед Фед 15, 2009 3:24 am

noviot напиша:браво за тебе

фала за `бравото`... ама шо во врска со тебе? Smile вервиш, не вервиш, зш?
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by kojgode Нед Фед 15, 2009 4:05 am

Јас све почесто вервам. Порано ич не вервев и праев планој и слични ствари и ретко ми се остварвеја. Вака поспонтано ако се потпираш на инстиктот мислам дека е поубо.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Bleak Нед Фед 15, 2009 4:10 am

Отсекогаш сум имал јака прецизна интуиција така да вервам.... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Marej Нед Фед 15, 2009 4:19 am

Ne.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by T&T Нед Фед 15, 2009 4:49 am

Често им верувам, ама не сум многу спонтан тип за некои работи. Не можам многу на ризик да одам, најчесто на сигурно
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 33
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Master Нед Фед 15, 2009 4:56 am

Ептен сум спонтана дури и претерано, така да.....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by STIFLER Нед Фед 15, 2009 12:44 pm

да
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Ludi Milojko Нед Фед 15, 2009 12:53 pm

ne sekogas
Ludi Milojko
Ludi Milojko
Обезбедување на форумот

Age : 65
Број на мислења : 175
Хоби(работа) : siluvanje
Забавен? : Se nadevam xD

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by malina Нед Фед 15, 2009 2:07 pm

Вервам во својата интуиција премногу и најчесто точна е
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 15, 2009 2:44 pm

malina напиша:Вервам во својата интуиција премногу и најчесто точна е

И кај мене иста ситуација. Мноооогу ретко грешам ако ја следам интуицијата.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 15, 2009 5:39 pm

порано и јас планирав работи ама и така не ми успеваа никојпат па зато сеа се трудам поспонтана да сум WinkRazz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Lastojca Нед Фед 15, 2009 6:24 pm

најчесто//.....
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Punk Нед Фед 15, 2009 7:20 pm

не вервам
Punk
Punk
Live fast!
Live fast!

Age : 34
Број на мислења : 505

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by REGINA Пет Фед 27, 2009 8:13 pm

вервам во интуицијава пошо не се имат десено да ме зезнит, и не би сакала да се десит.

убо е ко ќе имаш претчувство шо ќе се случит и дали ќе е на убо или не. Помалку грешки се прат така во животот.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 11:17 pm

би требало и планирам да го практикувам, ама страв ми е
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Џајко Саб Мар 21, 2009 3:22 am

Вервам и често се препуштам на моменти.
Храбрите ги пратит среќа! :D
Џајко
Џајко
addicted to beautiful days

Age : 33
Број на мислења : 950
Хоби(работа) : flying
Забавен? : можеби

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Marej Саб Мар 21, 2009 3:25 am

Браво Џајко.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Им верувате ли на инстиктот и интуицијата? Empty Re: Им верувате ли на инстиктот и интуицијата?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот