Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Женски во прслуци или не?

+23
nice
malina
FalcoN eYe
folder
PhiLL * E
Наташа
Lastojca
мирАл
Mary Jane
Lucybell
Болиглава
Marej
STIFLER
П.
комшивка
корун
Master
Alexandra
T&T
kojgode
Bleak
misticnata
The Breaking Dawn
27 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Женски во прслуци или не? Empty Женски во прслуци или не?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 8:12 pm

малку невообичаена тема ама ај....
и машки и женски чак средни коментирајте Laughing Laughing
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by misticnata Чет Фед 12, 2009 8:27 pm

ам ако на некоја и се влечкет по земја нормално дека треба да носит, а ако и се убај да не реча кренати не морат..ја искрено само за излегвење носам дури и понекогаш заборавам
misticnata
misticnata
Солиден Адаптер

Age : 31
Број на мислења : 124
Хоби(работа) : peenje

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Bleak Чет Фед 12, 2009 8:40 pm

Хаха ап прслуците не ми игрет мн влијание кј женско а вистина ак и се свиснати требит да им се дајт шанса да се избалансирет хаха Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 8:41 pm

Jaс само push-up bra сакам. Беај на некој им се отпуштени цицкине до земја. Особено на постариве.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by T&T Чет Фед 12, 2009 8:45 pm

Мене срам би ми било да не облечам. А за по дома и за спиење мн ми сметет
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Alexandra Чет Фед 12, 2009 8:47 pm

Јас носам нон стоп и то сите машала се push-up bra со миљон потпунки хаха,а често и за спиење носам....а незнам зш.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Master Чет Фед 12, 2009 9:19 pm

Мразам да носам....
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by корун Чет Фед 12, 2009 9:23 pm

Секси е да се познават пупка под тесно мајче.

Ова беше мањачки пост... Very Happy
корун
корун
Форум Фаундер

Age : 32
Број на мислења : 1250
Хоби(работа) : Све
Забавен? : од најпојке појке

http://www.adapterforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by kojgode Чет Фед 12, 2009 9:25 pm

Секси ама некој ак не носет ќе требит на колена да прает по пат.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by комшивка Чет Фед 12, 2009 9:46 pm

хаха обавезно надвор од дома.. а за дома и спијање никогаш (гости ко ќе имам и слично Smile )
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 33
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by П. Чет Фед 12, 2009 10:21 pm

T&T напиша:Мене срам би ми било да не облечам. А за по дома и за спиење мн ми сметет
исто Laughing
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by STIFLER Чет Фед 12, 2009 10:21 pm

корун напиша:Секси е да се познават пупка под тесно мајче.

Ова беше мањачки пост... Very Happy
STIFLER
STIFLER
Чомо
Чомо

Age : 33
Број на мислења : 225

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Marej Чет Фед 12, 2009 11:15 pm

kojgode напиша:Jaс само push-up bra сакам. Беај на некој им се отпуштени цицкине до земја. Особено на постариве.

Груева. Ја посматрав цел час денеска.
Marej
Marej
Модератор
Модератор

Age : 33
Број на мислења : 986
Забавен? : ултра

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Болиглава Чет Фед 12, 2009 11:22 pm

Marej напиша:
kojgode напиша:Jaс само push-up bra сакам. Беај на некој им се отпуштени цицкине до земја. Особено на постариве.

Груева. Ја посматрав цел час денеска.
Пази на кабелот... биди рационална.
Болиглава
Болиглава
Администратор
Администратор

Age : 32
Број на мислења : 1166

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by The Breaking Dawn Чет Фед 12, 2009 11:40 pm

јас обожавам прслуци....опседната сум WinkRazz
најмногу сакам некои џиш бои шо светет в темница...хаха демек
иначе не можам да одам негде а да не носам прслуци непријатно ми е и глупо се осекам..чак и за спијање некојпат ги носам... Razz
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Lucybell Чет Фед 12, 2009 11:42 pm

немат шанса да излезам од дома без прслук Razz
во последно време сите шо ги купив ми се мали и поради тоа многу се радвам Laughing
Lucybell
Lucybell
~ѕвонулка~

Age : 33
Број на мислења : 102

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Mary Jane Чет Фед 12, 2009 11:48 pm

Интересна темава. Морат да се носит таков вид на облека за да не сме растресени. А од боја, сакам неутрални, најчесто купвам бела, а можи црна и крем нешо. Ги сакам моделите на Lisca, баш се по мој вкус.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by мирАл Чет Фед 12, 2009 11:50 pm

Ко ќе трчат женско најако е да немат прслуци, и то да имат некој обилни и да си се мават шамари Razz
дебил!!!
мирАл
мирАл
lec dudat again!
lec dudat again!

Age : 32
Број на мислења : 708
Хоби(работа) : едрење
Забавен? : најзабавен

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Lastojca Пет Фед 13, 2009 12:21 am

јас сум опседната со прслуци и мн пари трошам на такви работи и ги имам во изобилство шо би значело дека и носам..и шубе ми е ако не носам..
Lastojca
Lastojca
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 847

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Наташа Пет Фед 13, 2009 12:50 am

И јас носам секоаш за излегвење, грдо ми е без прслук, да дувнит тро ветар и... Чак некоаш и за спијање го оставам ак ме мрзит другиот ден пак да облеквам.
Наташа
Наташа
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 472

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by PhiLL * E Пет Фед 13, 2009 12:57 am

добро бе не ви е гадно со прслуци да спијате ... па после нешо на пр се испотит прслуков сред ноќ ... вие сањате соној кај со трчате се потите во сонов и отсабалје демек не го менвите а ? и шо ќе беше то жити се...ЧСЧС
PhiLL * E
PhiLL * E
Набилдан Мултивитамин
Набилдан Мултивитамин

Age : 32
Број на мислења : 350
Хоби(работа) : rabotam da....Zashto?
Забавен? : sekako deka sum zabaven...

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by The Breaking Dawn Пет Фед 13, 2009 12:59 am

PhiLL * E напиша:добро бе не ви е гадно со прслуци да спијате ... па после нешо на пр се испотит прслуков сред ноќ ... вие сањате соној кај со трчате се потите во сонов и отсабалје демек не го менвите а ? и шо ќе беше то жити се...ЧСЧС

абе прслуциве не се потет нешо друго се потит Very Happy
не ама на лето то само
тоаш се ваѓат
те просветлив признај bounce bounce
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by folder Пет Фед 13, 2009 1:15 am

Најсекси е море со прслуци дури и цела долна облека да и е онааа как се викаше линжери со корсетче, хулахопчиња со некоја шарка, све поврзано ууууууууу ејјј ммммммммМММм..... I love you
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by FalcoN eYe Пет Фед 13, 2009 4:18 am

folder напиша:Најсекси е море со прслуци дури и цела долна облека да и е онааа как се викаше линжери со корсетче, хулахопчиња со некоја шарка, све поврзано ууууууууу ејјј ммммммммМММм..... I love you

и јас се сложвам со ова,ама над ова шо го кажа да немат нишо друго Laughing А за излегување без прслук,само со тенко мајче... tongue
FalcoN eYe
FalcoN eYe
Солиден Адаптер

Age : 33
Број на мислења : 105

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by malina Пет Фед 13, 2009 12:10 pm

Носам постојано само за капење ги ваѓам .
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Женски во прслуци или не? Empty Re: Женски во прслуци или не?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот