Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би си верувале?

+2
Mary Jane
kojgode
6 posters

Go down

Дали би си верувале? Empty Дали би си верувале?

Пишување by kojgode Саб Фед 07, 2009 10:12 pm

Дали ако бевте на местото од вашиот другар\ка би верувале во "себе"? Со друг зборови дали мислите дека сте особа на која што може да и се верува? Образложете го одговорот ак не ве мрзит.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 33
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Дали би си верувале? Empty Re: Дали би си верувале?

Пишување by Mary Jane Нед Фед 08, 2009 2:18 am

Најверојатно ќе си верувам, не за друго, зато шо знам да чувам тајни и секогаш сум тука ако некој побара помош, па ќе се потрудам да помогнам. Никогаш не ги користам тајните на пријателите за ширење на трачеви (а има и такви) и мислам дека заради тоа што на светов се помалку луѓе умеат да чуваат тајни, вистинските другарства се реткост.
Mary Jane
Mary Jane
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 1161
Хоби(работа) : чашитка
Забавен? : јес, оф секако

Вратете се на почетокот Go down

Дали би си верувале? Empty Re: Дали би си верувале?

Пишување by T&T Нед Фед 08, 2009 2:49 am

И јас мислам дека би си верувала. Отворен чоек сум за комуникација и мислам дека знам да разберам некој и добар слушач сум. Глупо ми е вака си се испофалив, нека напишет тие шо ме знает. Знам само дека би помогнала некому и појќе одколку шо требит. Многу ме радвит туѓа среќа...
T&T
T&T
Шмизла со без наводници
Шмизла со без наводници

Age : 34
Број на мислења : 663
Забавен? : е то би требало други да го кажат, иако сама си се сметам за луда и забавна (и нарцис)

Вратете се на почетокот Go down

Дали би си верувале? Empty Re: Дали би си верувале?

Пишување by The Breaking Dawn Нед Фед 08, 2009 8:13 pm

зависит шо личност сум
појкето луѓе некојпат ме мислет за нешто шо не сум зш од почеток ко ке се запознавам со појкето луѓе мн сум чутлива (имат и некои шо прает да се осекам убо во нивно друштво и сум поопуштена )
е за првиот вид на луѓе не ни се замарам да им покажам дек грешет така да ак сум некоја површна би се мислела за фрик и нема да си вервам
ак се запознам поубо...да
мислам дек сум чоек од доверба Razz:P:P:P
WinkWinkWink
мада мразам муабети од типот на "еј да ти кажам нешто ама на никој не кажви " Razz
Т&T барем за мене си единствена личност на која и вервам Wink
The Breaking Dawn
The Breaking Dawn
Модератор
Модератор

Age : 31
Број на мислења : 1107

Вратете се на почетокот Go down

Дали би си верувале? Empty Re: Дали би си верувале?

Пишување by malina Нед Фед 08, 2009 9:25 pm

Би си верувала зато шо на најблиските и на луѓето шо ги поштовам и шо ми значет им сум целосно наколнета и мислам дека имет целосна доверба во мене и во секој момент сум тука за да им помогнам и да ги советувам
malina
malina
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 384
Хоби(работа) : .
Забавен? : понекогаш и зависи за кого

Вратете се на почетокот Go down

Дали би си верувале? Empty Re: Дали би си верувале?

Пишување by Alexandra Нед Фед 08, 2009 9:57 pm

Би рекла дека би си вервела 100% ама то е зш сум субјективна.Искрено кога не би била јас Јас зависи каков впечаток би си остајла.
Alexandra
Alexandra
Секретарка на форумот

Age : 32
Број на мислења : 176
Забавен? : Prilichno.

Вратете се на почетокот Go down

Дали би си верувале? Empty Re: Дали би си верувале?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот