Адаптер Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Спротивностите се привлекуваат...

+27
Angelic
Џими
p4eli4ka
blesava008
Ivana
METALBOY
folder
комшивка
П.
Ludi Milojko
lela
Smileeeeeeee
fairy
nance
FalcoN eYe
malina
корун
Mary Jane
T&T
Bleak
tHeJunKy
Lastojca
sokol
Master
pankerishte
hollow
grgrgr
31 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Master Вто Фед 10, 2009 10:05 pm

Мехе ме привлеквит спротивност многу, ама секогаш таа привлечност и многу краткотрајна.
Master
Master
Харатист!
Харатист!

Age : 33
Број на мислења : 957
Хоби(работа) : Вампир
Забавен? : тихххх

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by П. Вто Фед 10, 2009 10:07 pm

корун напиша:Абе интересно е да имат некоја спротивност, ама нопаци да сме и то не е на арно...
се согласувам со корунов Laughing
П.
П.
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 132

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by комшивка Пон Фед 16, 2009 6:04 pm

се сложвам дека требит да имат спротивности меѓу партнерите, како за разбивање монотонија на пр. и слично ама ако тие се многу поголеми, од врската се шо ќе произлезат ќе се само караници и несогласувања.. а таква врска не трајт долго, така да се во своја нормала.. Smile
комшивка
комшивка
Адаптериште

Age : 32
Број на мислења : 846

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by folder Вто Фед 17, 2009 7:02 pm

корун напиша:Мајка Тереза со Хитлер се мувала.
хеахехаехаехаехаехаеахеаехахаехае Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
folder
folder
Nightfall goingOn...

Age : 32
Број на мислења : 380
Хоби(работа) : DJ

http://www.myspace.com/dj_f0lder

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 12:14 pm

folder напиша:
корун напиша:Мајка Тереза со Хитлер се мувала.
хеахехаехаехаехаехаеахеаехахаехае Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 12:17 pm

Бељја ке беше ако не се привлеквеја!!! Ќе глумевме гејчиња. geek
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Ivana Пет Мар 20, 2009 8:18 pm

Се привлеквет ито какоооо!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by blesava008 Пет Мар 20, 2009 8:46 pm

Ivana напиша:Се привлеквет ито какоооо!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
хохо и то како те подржвам Very Happy
blesava008
blesava008
It's just a matter of time
It's just a matter of time

Age : 32
Број на мислења : 164
Хоби(работа) : шетање
Забавен? : на големо

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by METALBOY Пет Мар 20, 2009 9:11 pm

да ама не секогаш (нажалост/за среќа)(извините) Very Happy
METALBOY
METALBOY
Адаптериште

Age : 31
Број на мислења : 992
Хоби(работа) : офтопик
Забавен? : Не, забрзан

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Ivana Саб Мар 21, 2009 12:24 pm

blesava008 напиша:
Ivana напиша:Се привлеквет ито какоооо!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
хохо и то како те подржвам Very Happy

What a Face
Ivana
Ivana
Солиден Адаптер

Age : 32
Број на мислења : 231

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by p4eli4ka Нед Мар 22, 2009 8:41 pm

се привлеквет тука немат двоумење....ако не се привлеквеа сите ке беа срекни на планетава и немасе да имат патење....

p4eli4ka
Адаптер во подем

Age : 32
Број на мислења : 44

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Bleak Пон Мар 23, 2009 12:53 pm

Се привлекуваат... 101% хаха... Smile
Bleak
Bleak
Заљубениот поет
Заљубениот поет

Age : 33
Број на мислења : 1235
Хоби(работа) : Свирење гитара, слушање музика, пишење песни, компонирање, атлетика тренинг ау и така... :)
Забавен? : Никогаш не сум успеал да израчунам колку 'ногу

http://opeth-forever.hi5.com

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Џими Пон Мар 23, 2009 3:15 pm

Исто ко шо не се привлеквет, така и се привлеквет.
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Angelic Вто Мар 31, 2009 10:05 pm

Дали спротивностите се привлекуваат?

Зависит. Мене лично не.

Можеби некој си сака мирна и тивка личност наспроти неговата бесна и весела личност. Smile
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Џими Вто Мар 31, 2009 11:11 pm

A mozit mirna i vesela licnost?
Џими
Џими
Болиглава's best friend
Болиглава's best friend

Age : 32
Број на мислења : 297
Хоби(работа) : Шах и Нелути се човече
Забавен? : Забавен

http://www.redtube.com

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Angelic Вто Мар 31, 2009 11:16 pm

можит зш да не .. ама кажав само пример... секој си има зацртано стандарти и колку толку се придржуват кон нив..
Angelic
Angelic
ex Rainbow*

Age : 32
Број на мислења : 713

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by sweet Пет Апр 03, 2009 7:05 pm

се привлекуваат спротивности ама убо е и да имеѕ некој сличности иначе...лошо им се пишит Very Happy

sweet
Адаптер4е

Age : 30
Број на мислења : 27
Хоби(работа) : чашитлама и исфрлање нервоза
Забавен? : пренајмногу

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by REGINA Сре Апр 15, 2009 9:39 pm

најмногу.
ама не секогаш.
REGINA
REGINA
my way... or no way!
my way... or no way!

Age : 33
Број на мислења : 914
Хоби(работа) : Ваѓање луѓе од такт.

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by kojgode Сре Апр 15, 2009 9:43 pm

Птицата кон своето јато лета.
kojgode
kojgode
Односи со јавноста

Age : 32
Број на мислења : 1938
Хоби(работа) : денгубец
Забавен? : party

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by KaTeRiNcE Сре Апр 15, 2009 10:28 pm

јас мислам да пошо јас си сум жив пример за то ,али не е убо да имат ногу спротивности зш мојт да дојт и до незгодна ситуација,морат барем во вкусот за нешо да е слично,е тогаш е ок
KaTeRiNcE
KaTeRiNcE
P    aR      tY     aN      iM    aL

Age : 31
Број на мислења : 234
Хоби(работа) : Да ширам среќа и депресија,зависит од расположение
Забавен? : Иди-види :D

Вратете се на почетокот Go down

Спротивностите се привлекуваат... - Page 2 Empty Re: Спротивностите се привлекуваат...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот